Творіть безкорисливо, спрямовуйтеся до Божественного світу рішуче, і ви отримаєте те, що ви заслуговуєте

Улюблений Ісус

20 грудня 2005 року

Я ЄСМЬ Ісус, який прийшов до вас через нашого Посланника. Я ЄСМЬ який прийшов знову, і, як півроку тому, так і зараз, я маю намір дати вам вічне Вчення про життя вічне. Зараз я приходжу напередодні Різдва, яке відзначається у християнському світі як свято в пам'ять про той день, коли я прийшов у цей світ близько 2000 років тому.

І тоді, як і зараз, я відчуваю незатишність і темноту вашого світу.

О, якби ви могли лише краєм ока зазирнути за завісу й відчути блаженство Небесного життя, я думаю, що ви назавжди зберегли б у своїй зовнішній свідомості цей образ, до якого вам слід прагнути і який ви зобов'язані втілити в житті, що оточує вас.

Уся проблема вашої свідомості пов'язана з її нестійкістю та нестачею спрямованості. Ви не зможете втілити небесні зразки у вашому земному житті доти, поки не досягнете того стану спрямованості й найвищої віри, при якому ви зможете підкорити все своє земне життя привнесенню Божественних планів у вашу фізичну октаву. Тільки так ви зможете стати співтворцем Бога й проявити Його Волю для вашої октави.

Ваш світ не є таким, що у повному ступені задовольняє тим вимогам, яким він повинен задовольняти на цьому етапі еволюційного розвитку. Тому занепокоєння Вознесених Сонмів настільки велике, тому характер наших диктовок став таким жорстким і непохитним.

Повірте, що наша любов нікуди не поділася. Ми як любили вас, так і продовжуємо любити. Але наша любов виявляється, насамперед, як турбота про ваші душі, про їхній розвиток і створення умов, за яких цей розвиток може здійснитися в подальшому.

Так само, як люблячі батьки не змушують своїх дітей з ранку до вечора їсти солодощі, а урізноманітнюють їхню їжу, щоб вони могли вирости здоровими й діяльними, точно так само й ми намагаємося забезпечити вас найкращою духовною їжею. І в цей час ми даємо вам саме ту духовну їжу, яка вам потрібна. І якщо вам здається, що вона жорстка й несолодка, то це ще не говорить про те, що вона не корисна для вас.

Ми в нашій практиці навчання постійно звертаємося до чергування методу батога і пряника. Коли ви надто звикаєте до наших ласки й турботи, то ми іноді дозволяємо собі показати вам, що не завжди корисною є надмірна турбота. І настає період, коли ви самі повинні почати діяти, а не чекати, коли весь Космос буде продовжувати годувати вас із ложечки й здувати з вас пилинки.

Якби ви не зробили колись першого кроку у своєму житті, то ви ніколи б не навчилися ходити.

Ось таким першим кроком для вас є усвідомлення вашої відповідальності не тільки за своє життя та життя ваших близьких, але й усвідомлення відповідальності за всю вашу планету.

І це наступний етап розвитку вашої свідомості. Нерозумно було б вам продовжити покладатися на няньок і батьків, якщо ви вже досягли того віку, коли здатні самі подбати про себе. Мало цього, ви повинні перейняти на себе відповідальність за долю тих життєпотоків, які відстали у своєму розвитку й не здатні без вашої допомоги до подальшого розвитку. І таку саму роль, яку ми виконуємо щодо вас, роль дбайливих няньок і вчителів, і ви повинні взяти на себе стосовно тих представників людства, які надто загралися в дитячі ігри й не хочуть дорослішати.

Освіта й виховання цих нерозумних чад лягає із цього дня на вас як ваш обов'язок і ваша кармічна відповідальність. Якщо ви не будете піклуватися про молоде покоління та про наставляння тих дорослих індивідуумів, які потребують вашої опіки, то є велика ймовірність, що надто багато життєпотоків на планеті Земля так і не доторкнуться в цьому житті до Божественної Істини й не зможуть підійти до усвідомлення життя вічного.

На вашу турботу я сподіваюся. Коли ви вибираєте допомагати іншим живим істотам, то ви отримуєте допомогу Небес, і ви отримуєте ті знання і ту Божественну енергію, які необхідні вам. Якщо ви не будете нічого робити, то ви не зможете і самі виконати свій Божественний план і своє Божественне призначення, і ви не зможете допомогти іншим.

Це дуже давній і мудрий закон, і цей закон діє бездоганно. Ніколи не турбуйтеся ні про яку нагороду, яку ви розраховуєте отримати за ваші добрі діяння та за вашу допомогу. Дозвольте Богові вирішувати, що ви заслужили. Чим більш безкорисливе буде ваше служіння, тим більшими будуть ваші скарби, які ви відкладаєте на Небесах.

І це той самий вибір, і один і той самий вибір, який ви робите протягом всього вашого життя. Ви або намагаєтеся отримати для себе щось відчутне в навколишній ілюзії, або ви думаєте про вічне життя. До чого спрямований фокус вашої уваги, те в остаточному підсумку ви й отримуєте. І якщо ви з життя в життя продовжуєте ганятися за речами цього світу, то ви змушені знов і знов приходити у ваш світ і відпрацьовувати свої прихильності.

Тому творіть безкорисливо, спрямовуйтеся до Божественного світу рішуче ‒ і ви отримаєте те, що ви заслуговуєте.

Я був радий нашій сьогоднішній зустрічі, і я був радий піднести вам в якості різдвяного дарунка це невелике Вчення.

Я сподіваюся, що й ви згадаєте про мене з любов'ю в ці різдвяні свята й подаруєте мені любов ваших сердець.

Я ЄСМЬ Ісус, і я стою вполум'ї Любові.