Почуття боротьби не є Божественним почуттям

Улюблений Альфа

18 березня 2005 року

Я ЄСМЬ Альфа. Я прийшов. Відповідно до Закону, я можу ввійти у храм Посланника тільки на запрошення.

Тетяна запросила мене. І ось я маю можливість знову говорити з вами.

Бажання Небес ‒ продовжити говорити через цього Посланника доти, поки не зміняться зовнішні чи внутрішні обставини.

Ваш світ подібний до болота, і як тільки вібрації всередині будь-якої людини надто починають вирізнятися від середніх вібрацій вашого світу, то опозиція Законові починає докладати зусиль, щоб будь-яким шляхом заглушити джерело небезпеки для них.

Високі вібрації сприймаються майже кожною істотою, так чи інакше пов'язаною з вашим світом, як джерело небезпеки. Ці вібрації Світла дійсно несуть у собі небезпеку. Вони руйнують все те, що не відповідає Божественному задумові на наступному етапі космічної еволюції.

Час змінився. І якщо раніше ми могли діяти через наших посланників, і цю дію можна було уподібнити струмочку Світла, то зараз це скоріше нагадує вже водоспад Світла.

Ми прагнемо наповнити ваш світ якомога більшим потоком Світла. І цей потік повинен буде буквально знести все те, що не відповідає задумові Бога для наступного етапу еволюції Землі.

Тому опір великий. І лінія фронту проходить через серця наших вісників.

Це воістину велика битва, яка потребує великого напруження сил.

Новий етап, нова Космічна можливість. І опір цій можливості.

Дві сили, що формують цей Всесвіт, які зовні виглядають протилежними одна одній, насправді просто беруть участь у виконанні Задуму Творця для цього Всесвіту.

Одна сила, яка сприяє проявленню ілюзії, створенню проявлених світів. І інша сила, яка сприяє поверненню цього проявленого світу в початковий стан Невиявленого Всезнання.

На першому етапі розгортання Всесвіту та сила, яка сприяє створенню ілюзії, зустрічає опір з боку тієї сили, яка прагне зберегти споконвічний спокій.

Після проходження критичної точки для цього Всесвіту, сили міняються ролями, і опір виходить з боку сили, яка прагне зберегти ілюзію.

Це сили, які в різних світоглядних системах іменувалися як Ян і Інь, чоловіча і жіноча основи, сила добра і сила зла.

І ви бачите, що обидві ці сили є необхідною частиною задуму Творця. Вони доповнюють одна одну, і чим більша щільність світу, тим більшою мірою проявляється ворожість між цими двома силами.

І чим тонший світ, тим більш гармонійна взаємодія між цими двома основними силами цього Всесвіту.

Подолання уявної ворожості цих двох сил всередині вашої свідомості є головною частиною Вчення, що тут дається.

Почуття боротьби не є Божественним почуттям. Воно притаманне тільки щільним світам. І те трактування значення битви на Небесах, яке дається в багатьох вченнях, має зовсім інший сенс. І цей сенс різний залежно від рівня, якому належить свідомість істот, що еволюціонують.

Був етап, на якому було припустимо трактувати цю битву як битву між ангелами на Небесах. Це відповідало рівню свідомості людства на тому етапі.

Зараз настав момент, коли необхідно змінити цей образ ангелів, що б'ються, у вашій свідомості й замінити цей образ на взаємодію двох протидіючих сил цього Всесвіту.

Чим більш наближено до Істини ви будете розглядати взаємодію цих двох сил, тим менш болісним для вас буде перехід вашої планети на новий рівень розуміння Божественної Істини.

Правильне розуміння битви, що відбувається в цьому світі позбавить вас багатьох помилок на духовному шляху, пов'язаних з бажанням відстоювати ваше розуміння Істини силою.

Ви можете стверджувати Істину, але ви не повинні боротися з кожним, хто, на вашу думку, розуміє цю Істину невірно й тільки на підставі вашого судження підлягає покаранню та суду.

Дозвольте вершити суд тим, кому це належить. Не намагайтеся судити вашою людською свідомістю про ті речі, які поки ще не доступні вашому розумінню.

Перебувайте в Мирі, зберігайте почуття Любові й Гармонії, і все додасться вам.

Я прийшов спеціально, щоб дати це важливе Вчення. І я сподіваюся, що ви зрозуміли мене.

Я ЄСМЬ Альфа, ваш Отець на Небесах.