Учення про сходження карми наприкінці року

Улюблений Кутхумі

19 грудня 2005 року

Я ЄСМЬ Кутхумі, який прийшов до вас через нашого Посланника.

Я ЄСМЬ прийшов, щоб дати вам Вчення про те, як вам слід ставитися до тієї карми, яка сходить на вас наприкінці року. Що це за карма і як вам слід ставитися до її сходження?

Ви знаєте, що у ваших чотирьох нижніх тілах містяться енергетичні записи про ті неправильні, непорядні, небожественні вчинки, які ви коли-небудь робили в цьому або попередніх життях. Це можуть бути записи стійких негативних станів, які супроводжували вас у минулому і яких ви ще не змогли позбавитися в теперішньому.

Ви знаєте про карму, яка повертається до вас. Ви знаєте про ту карму, яка відповідно до Закону про космічні цикли активізується у вашій аурі й постає перед вами у вигляді будь-якої ситуації, почуття або неякісного стану свідомості. Це повернення карми відбувається постійно й поступово впродовж року. Коли закінчується річний цикл, то ви стикаєтеся трохи з іншою ситуацією. Може бути так, що та карма, яка відповідно до Космічного Закону поверталася до вас впродовж року, не була вами відпрацьована тією мірою, якою це було необхідно з погляду Закону. Уявіть собі, що й інші люди впродовж відпущеного річного терміну не змогли належною мірою відпрацювати свою карму правильними виборами, молитвами або звершенням благих вчинків.

У такому випадку наприкінці року відбувається накопичення надлишків карми, яка нависає над людством і готова обрушитися у вигляді різних станів, властивих людству: хвороб, депресій, голоду або у вигляді різних стихійних лих і природних катастроф.

У будь-якому випадку наприкінці року ви навіть за своїм внутрішнім самопочуттям можете відчувати якусь підвищену тяжкість. Це і є той додатковий кармічний тягар, який лежить на людстві у вигляді нетрансмутованої негативної енергії.

Тому так важливо наприкінці року дотримуватися підвищеної дисципліни вашої свідомості. Дуже корисні будь-які обмеження, які усвідомлено накладаються вами на себе у вигляді посту, мовчання, молитовного бдіння або у виглядітих жертв, які ви можете принести на вівтар служіння у формі допомоги тим, які терплять нужду, знедоленим.

У такому випадку ви створюєте додаткову благу карму, яка може бути використана у крайньому разі для балансування стану на планеті в цілому.

Ось чому ми приходимо до вас впродовж цього циклу диктовок, що почався, і знов і знов нагадуємо вам про можливість катаклізму або стихійних лих. Не тому, що хочемо вас залякати й змусити молитися. Ні, ми приходимо, щоб пояснити вам ситуацію на Землі, важку ситуацію та запропонувати тим з вас, хто готовий, виступити співтворцями з Богом та Ієрархією Світла, існуючою у Всесвіті.

Якщо ваша свідомість не готова до подібного служіння, то цілком імовірно, ви сприймете наші прохання як нічим не обґрунтоване залякування.

Однак давайте разом поміркуємо. Яка альтернатива? Як по-іншому можна ліквідувати надмірні скупчення негативної енергії, що утворилися на планеті? Ви думаєте, що станеться диво й вся ваша енергія, яку ви не змогли переробити у відпущений вам річний строк, дивом випарується?

Усі подібні дива, якщо вони й відбувалися раніше, завжди вимагали дуже великої кількості додаткової енергії. І ця енергія давалася вашій планеті або з космічного резерву, або з каузальних тіл Вознесених Владик.

Тепер уявіть собі підприємство, яке з року в рік показує збиткові результати. Власник підприємства бере кошти з інших ‒ прибуткових ‒ підприємств і покриває збиток. І це може тривати якийсь час. Але ось настає термін, і власник розуміє, що збиток є невипадковим явищем. І цей щорічний збиток пов'язаний з недбальством працівників цього підприємства.

Тому хороший господар може або змусити працівників працювати краще, або закрити підприємство.

І ті заходи, які робляться зараз Вознесеними Сонмами, спрямовані на те, щоб спонукати кращих представників людства працювати краще. Ви ж не хочете залишитися без ваших робочих місць, вашої планети, якщо користуватися вищенаведеною аналогією.

Тому потрібне чітке розуміння альтернативи, перед якою стоїть планета зараз. Ви або здатні взяти на себе відповідальність за стан на планеті, або ви позбавитеся можливості продовжити еволюцію на цій планеті, тому що вона буде визнана безнадійною.

Звичайно, усе це станеться не відразу. Вам буде дана можливість поступово усвідомити вашу відповідальність. Але для того, щоб наші вмовляння були більш переконливі, ви попереджались раніше1, що ми не будемо більше стримувати карму, створюваною людьми, які мешкають у відповідній місцевості. І ця карма буквально відразу ж буде повертатися у вигляді тих чи інших техногенних катастроф або природних катаклізмів.

Імовірність подібних катаклізмів зростає до кінця року. Тому вам настійно рекомендується більш усвідомлено підходити до ваших духовних практик, молитов і медитацій саме наприкінці року.

Є люди, чия свідомість перебуває на такому низькому рівні, що їм марно говорити про такі речі. Але, на їхнє щастя, і їхня міра кармічної відповідальності мала в порівнянні з тими індивідуумами, які усвідомлюють всю складність ситуації, але за властивими їм недоліками, лінощами й недалекоглядністю не роблять тих дій, про які ми просимо.

Залежно від рівня свідомості, досягнутого людьми, Закон Карми діє по-різному. І те, що прощається для одних, є непрощенним для інших. Не турбуйтеся про те, що хтось поводиться неналежним чином і карма ніяк не зійде на нього й не провчить.

Попросту ця людина або має достатній запас часу для своєї еволюції, або достатній запас благої карми. Не турбуйтесь. Кармічний Закон діє бездоганно. І кожен отримає можливість зустрітися з тією кармою, яку він створив у минулому.

Не думайте про інших, думайте про себе. Про те, як ви особисто здатні пом'якшити свою карму, карму своєї сім'ї та карму своєї країни й планети.

Ви можете не розуміти всіх деталей того, як діє цей універсальний Закон, але загальні уявлення про цей Закон необхідно усвідомлювати й розповідати тим, хто ще не знайомий із Законом Карми. Тому що чим більше людей буде знати про цей універсальний Закон, тим більша ймовірність того, що вони будуть остерігатися у своєму житті допускати непристойні вчинки.

Коли карма сходить, то ви не можете найчастіше зіставити причинно-наслідковий зв'язок між зробленими вами вчинками і їхніми наслідками, які сходять на вас у вигляді різних бід і хвороб. Ви вигукуєте: "За що, Господи?!", замість того щоб зі смиренням прийняти все, що Господь посилає вам.

Повірте, Господь дуже милосердний. І та карма, яка сходить на вас, сходить найлегшим з можливих шляхів.

І якби ви мали можливість зрозуміти, за який вчинок ви несете той чи інший вид кармічного тягаря, то ви б дякували Богові, що він так милостиво дозволив вам відпрацювати вами ж самими створене.

Є кілька способів відпрацювати карму.

Перший спосіб ‒ це взагалі не створювати карму.

Другий спосіб ‒ це відпрацювати карму своїми правильними виборами.

Третій спосіб ‒ відпрацювати карму смиренням перед тією ситуацією, у яку ви потрапляєте.

І, нарешті, ви можете пом'якшити кармічний тягар молитвою та покаянням.

Ось це ми й пропонуємо вам посилено робити в час, що залишився до кінця цього року.

Ви тепер маєте можливість усвідомити, що все, про що вас просять Владики, є виправданим і доцільним.

Ніхто не збирається вас залякувати й примушувати щось робити.

Ми говоримо з вами як з розумними людьми, які стоять лише трохи нижче на сходах еволюції.

Я ЄСМЬ Кутхумі.
І я був щасливий поділитися з вами крихтою свого знання.

 

____________

1 "Кожен ваш акт служіння всім живим істотам зменшує імовірність чергового катаклізму, що загрожує". Господь Світу Гаутама Будда, 2 травня 2005 року.