Залиште ваші святкові клопоти. Займіться реальною справою з балансування планети

Улюблений Маха Чохан

18 грудня 2005 року

Я ЄСМЬ Маха Чохан, який прийшов до вас через нашого Посланника.

Я ЄСМЬ той, кого ви знаєте як Владику, який працював з багатьма Посланниками.

Тому я прийшов до вас знову через цього Посланника для того, щоб здійснити свою частину роботи й дати вам те Послання, яке я маю дати сьогодні.

Я намагався зрозуміти, із чого я маю почати. Передусім я хочу привітати тих представників людства Землі, які не просто заради цікавості читають наші Послання, але які сприймають наші Послання як непорушне керівництво до дії. Тому що читати наші Послання заради людської цікавості й не виконувати вимоги й прохання, що містяться в наших Посланнях, є найвищою мірою виявом людської нерозсудливості.

Як дивно спостерігати й бачити, що люди сприймають звернення Владик на тому самому рівні, як вони отримують інформацію із суто людських джерел. Неначе для них немає ніякої різниці, розмовляють з ними звичайні люди або ті, хто прийняв на себе керівництво планетою в цей складний час.

Це нерозумне ставлення до наших Послань характерне для нерозвиненої людської свідомості. Дитина, коли перебуває в дитячому саду, також не може розрізнити інформацію, яка доходить до неї з різних джерел. І вона сприймає казку й те, що вона бачить реально навколо себе, як події одного й того самого порядку. Так відбувається і з вами. Тільки ви сприймаєте події навколишнього життя як реальні, а те, що ми вам кажемо, як казку.

А подорослішаєте ви тоді, коли зможете відрізняти у своїй свідомості реальність Божественну від казкової ілюзії вашого світу. Причому ваш світ на кшталт страшної казки.

Я приходжу напередодні зміни річного циклу, який відзначається в цю пору року в більшості країн світу, щоб іще раз нагадати вам про ту відповідальність, яка лягає на вас у цей найскладніший час.

Не потаю від вас, що події на планеті розгортаються не найкращим чином. І якщо ви забули про той страшний катаклізм, який стався рік тому на півдні Азії і який не зачепив інші країни світу, то я прийшов вам нагадати про ймовірність такого самого катаклізму.

Я не хочу вас лякати, але якщо вже ви звикли слухати страшні казки, то вислухайте ще одну.

Бути чи не бути черговому катаклізмові, визначається не тільки на Небесах. Небеса завжди можуть стримати будь-який катаклізм. Але енергія, яка витрачається на запобігання катаклізмові, має бути виправдана й поповнена.

Тому ми приходимо й звертаємося до вас знову й знову, і нагадуємо вам про вашу відповідальність і про ваші зобов'язання, які ви повинні виконувати, зберігаючи баланс всередині себе й тим самим підтримуючи баланс на всій планеті Земля.

Рішення про те, допустити або не допустити черговий катаклізм, досі не прийнято. Ми очікуємо вашої реакції на наші попередження і тих зусиль, які ви готові докласти для запобігання катаклізмові.

Зрозумійте, що ви не можете більше бути безвідповідальними. Ви не можете більш робити вигляд, що нічого не відбувається на планеті, і якщо навіть щось відбувається, то це вас ніяк не стосується. Тому що рано чи пізно ви повинні вийти з дитячого віку й перейняти на себе повністю всю відповідальність за вашу рідну планету.

Я приходжу до вас не з проханням, а з вимогою. Відставте ваші святкові клопоти. Займіться реальною справою з балансування планети.

Якби я перебував разом з вами у втіленні, то всі свої сили в час, що залишився до кінця цього року, я направив би на те, щоб молитися про баланс на планеті й про напоумлення тих недбайливих чад, які ніяк не хочуть вийти зі стану безвідповідальності й нерозумності .

Ми маємо право розраховувати, що люди Землі напередодні приходу наступних земних Рас повинні, нарешті, подорослішати й розстатися з тими виявами свого его, які стають небезпечними для подальшого існування всього життя на Землі.

Ви знаєте, що в минулому було багато таких періодів, коли ситуація на планеті була критична, і щораз на допомогу планеті приходили Космічні Істоти, або Владики, які жертвували своїми каузальними тілами й спасали планету.

Зараз ситуація змінилася, і спасіння планети повинно здійснитися  вашими зусиллями.

Настав час іспиту на зрілість для тих душ, які втілені на планеті зараз.

Тому я приходжу, і я звертаюся до вас навіть не з проханням, а з вимогою.

Ви можете не слідувати моїм рекомендаціям і порадам. Однак я все ж сподіваюся, що знайдеться достатня кількість душ на планеті Земля, які перебувають у втіленні, котрі усвідомлюють свою відповідальність за планету й виконають свій обов'язок.

Якою б духовною практикою ви не займалися і до якої б релігії не належали, я прошу вас у період, що залишився до кінця року, приділяти стільки часу, скільки ви зможете, здійсненню ваших молитовних практик. Читайте веління, молитви, Розарії.

Робіть це стільки, скільки буде необтяжливим для ваших домашніх і для виконання ваших поточних обов'язків на роботі й вдома.

Ми не можемо змусити вас молитися, але просити й благати вас робити це, використовуючи будь-яку надану можливість, ми не можемо припинити.

Настала ваша черга діяти.

Візьміть на себе обов'язок розповісти про те занепокоєння, яке ми вам передаємо, усім тим людям, котрі готові сприйняти цю інформацію та котрі готові витратити весь свій особистий час на здійснення балансування Землі.

Намагайтеся робити все від вас залежне, і я сподіваюся, що ми зможемо зустрітися з вами на початку наступного року й підбити підсумки ваших зусиль.

Я ЄСМЬ Маха Чохан,
і я був з вами сьогодні на прохання Небес.