Рівень свідомості Христа ви зобов'язані підтверджувати щодня

Улюблений Ланелло

17 грудня 2005 року

Я ЄСМЬ Ланелло, який знову прийшов до вас через нашого Посланника. Я ЄСМЬ який прийшов, щоб іще раз нагадати вам про ту відповідальність, яка приходить до вас одночасно з одержуваною вами енергією та одержуваною вами інформацією. Ви могли помітити, що цей цикл диктовок вирізняється від попереднього циклу.

Дійсно, ми мали право чекати від вас більшого після всієї тієї інформації та енергії, яку ви отримали під час попереднього весняно-літнього циклу диктовок.

Дещо вдалося змінити у свідомості людей, але ці змінення дуже малі в порівнянні з тими зміненнями, на які ми мали право розраховувати.

Так, достатньо велика кількість людей, які перебувають у втіленні, набули рівня свідомості Христа, і ми мали право чекати від них більш активних дій на фізичному плані.

Однак інертність і тупість матерії не забарилися позначитися на їхньому рівні свідомості відразу ж після закінчення нами циклу диктовок. Утративши постійне підживлення, котре надходило до них разом з енергією диктовок, багато людей, які вже досягли свідомості Христа, знов допустили зниження свого рівня свідомості. Я можу вам сказати, улюблені, чим вирізняється людина, яка досягла й зберігає рівень свідомості Христа, від інших людей, хто ще не досяг цього рівня. Головна й основна відмінність полягає в тім, що ця людина не може більше жити як раніше, вона не може не діяти, і вона підкоряє все своє життя та всі обставини свого життя вияву конкретних дій на фізичному плані для реалізації наших планів.

Ви не можете досягти рівня свідомості Христа й спочивати на лаврах до кінця втілення. Ні, рівень свідомості Христа ви зобов'язані підтверджувати щодня та день у день. Це щоденна й посилена праця.

На наш жаль, ми побачили, що, як тільки закінчився цикл диктовок, який ми давали через нашого Посланника, поступово багато хто з тих, на кого ми розраховували й на кого ми покладали наші надії, опустився у своїй свідомості до колишнього рівня.

І це є дуже сумним фактом.

Ніякі досягнення в духовній сфері, яких ви досягли, перебуваючи у втіленні, не можуть бути збережені й впродовж декількох місяців, якщо ви не будете підтримувати свій рівень свідомості щоденними зусиллями.

Не може бути у фізичній октаві ніякого відпочинку. Тільки щоденна праця та щоденне напруження.

Я наведу вам приклад зі спортсменом, який досяг видатного результату, отримав звання чемпіона світу. Але якщо він не буде більше тренуватися щодня, а замість цього буде спочивати на лаврах, то дуже скоро він не зможе більше підтримувати свою спортивну форму. І прийдуть інші, хто поб'є світовий рекорд, досягнутий ним.

Якщо вас влаштовує звання чемпіона, якого ви досягли, і тепер ви бажаєте спочивати на лаврах, то ми, Вознесені Сонми, не хочемо більше мати з вами нічого загального, і ви не можете більше розраховувати на нашу підтримку.

Зрозумійте, що від вас потрібні щоденні зусилля.

Дуже багато світлоносців перебуває у втіленні, але як важко серед них знайти тих, на кого можна було б покластися повною мірою.

Ми бачимо, як загорілися серця багатьох після того, як вони прочитали цикл попередніх диктовок, даних нами через нашого Посланника. І як боляче було нам спостерігати за тим, як полум'я, що розгорілося в їхніх серцях, поступово згасало, поки не стало диміти, коптіти й нарешті й зовсім згасло.

Ви не можете собі уявити, як гірко нам спостерігати за вашими сумними "досягненнями". Це схоже на те, як ви бачите навколо себе багатьох людей, ваші міста буквально переповнені людьми. А коли ви виходите на вулицю, то відчуваєте свою повну самотність, тому що навіть коли ці люди говорять з вами однією мовою, то ви не здатні зрозуміти один одного. І це відбувається саме через те, що ваші рівні свідомості настільки різні.

І тоді, коли ви допускаєте падіння у своїй свідомості, то та інформація, яка радувала й надихала вас, тепер сприймається вами як щось нецікаве й таке, що не потребує вашої уваги.

Ви розпочинаєте пошуки нової інформації та нових джерел інформації і забуваєте про ту тиху радість у серці й про той захват, з яким ви пили цілющий бальзам Божественної енергії, що міститься в наших диктовках.

І оскільки рівень вашої свідомості впав, то ви не здатні більше розрізнити справжні вібрації та змушені споживати сурогати, якими заставлені полиці ваших книгарень.

Тепер ви краще розумієте наш смуток і те, чому змінився тон наших диктовок.

Ми розраховували на більше. І тепер змушені спиратися лише на тих, хто не втратив іскри Божественності всередині себе, хто здатний був зберегти палаючим те полум'я, яке зайнялося в їхніх серцях після наших диктовок.

Що ж, ви маєте право кожен робити свій вибір. Ми можемо тільки шкодувати про зроблений вами вибір, але не можемо вам нічим допомогти.

Стан вашої свідомості може бути підтриманий на належному рівні тільки вашими щоденними зусиллями. Ви повинні щодня невтомно змушувати працювати не тільки ваші плотські м'язи, але й ваші духовні м'язи. Інакше вони просто атрофуються.

І якщо ви не відчували блаженного захоплення від споглядання природи, від усмішки дитини, якщо ви прожили день без любові, то день прожитий вами абсолютно марно.

Ви повинні щохвилини вашого перебування на Землі пам'ятати про ваш істинний Дім, звідки прийшли ваші душі у втілення, і ви повинні постійно у всіх ваших щоденних виборах керуватися порадами Вищої частини вас самих.

Як ви можете визначити, що ви перебуваєте в Богові?

Це дуже просто, улюблені. Ви просто спостерігаєте свій стан, у якому ви перебуваєте. І якщо ви схильні до будь-якого негативного почуття, будь то осуд, занепокоєння, депресія, дратівливість, то ви не перебуваєте в Божественному стані свідомості.

Тільки тоді, коли ви відчуваєте ні із чим незрівнянну тиху радість і умиротворення, ви перебуваєте в Богові, у Божественному стані свідомості.

Тому вчіться спостерігати за собою. І вчіться розпізнавати ваші внутрішні стани.

Тому що те, у якому стані свідомості ви перебуваєте, накладає відбиток на все, що ви робите. І якщо ви роздратовані, то ви виступаєте буквально генератором роздратування. Ви заразні, і ви заражаєте всіх навколо себе вашим роздратуванням, навіть якщо в цей час ви просто сидите вдома. Для ваших думок і почуттів немає меж. І будь-яка ваша негативна думка й почуття миттєво поширюються вами на всю земну кулю.

І потрібні дива героїзму, проявлені жменькою наших відданих служителів, щоб компенсувати й знешкодити наслідки ваших думок і почуттів.

Вам треба тільки стежити за своїм внутрішнім станом і постійно зберігати гармонію та спокій всередині себе.

Для кожного з вас є свої рецепти, як вам підтримувати ваш гармонійний стан. Немає та не може бути загального рецепту. І ми не можемо змусити вас всіх молитися або медитувати. Але будь-які заходи, які вам допомагають увійти в гармонійний стан, ви повинні використовувати.

Переважно, більшості людей достатньо просто залишитися на самоті на природі, щоб настала внутрішня гармонія та спокій. Але, може бути, вам потрібне спілкування з дітьми або тваринами, або заняття будь-якою улюбленою вами справою.

Учіться постійно контролювати свій внутрішній стан і вживати заходів до гасіння будь-якого недосконалого стану всередині вас.

Ви можете просити про допомогу Вознесені Сонми, але часом і цю просту дію ви забуваєте зробити.

Я готовий кожному, хто звернеться до мене в цю темну пору року, надати свою особисту допомогу й підтримку. Ось моя рука. Візьміть її та міцно тримайте під час будь-яких важких ситуацій, у які ви потрапляєте в житті.

Нам необхідно, щоб якомога більше людей, які перебувають у втіленні, змогли тримати баланс на планеті просто зараз. І якщо ви не здатні тримати баланс на планеті, то хоч би тримайте баланс всередині себе. І вже цим ви надасте неоціненну допомогу Вознесеним Сонмам.

Я ЄСМЬ Ланелло.
І я приходив, щоб іще раз
простягнути вам руку допомоги.