Учення про відповідальність за отриману Божественну енергію

Господь Шива

15 грудня 2005 року

Я ЄСМЬ Шива! Я ЄСМЬ який прийшов до вас через цього Посланника цим днем.

Я ЄСМЬ прийшов, щоб іще раз нагадати вам про диспенсацію, яку я вам дав 27 листопада цього року.

Ви повинні ще раз обдумати й застосувати на практиці ту можливість, яку вам дають Небеса. Не думайте, що подібні можливості будуть сипатися на вас як манна Небесна. Ми даємо можливість, потім ми уважно спостерігаємо, як ви використовуєте даровану можливість. І якщо ви настільки загрузли у вашій ілюзії, що не можете оцінити те, що дається, то немає сенсу більше продовжувати давати вам можливості, знання та інформацію.

Зрозумійте, що те, що Небеса в черговий раз вирішили звернутися до людства Землі через цього Посланника, не є ординарною подією на кшталт тих випадків, коли багато людей звертаються до Бога й отримують будь-які вказівки й наставляння. У цьому випадку ми маємо намір працювати на весь світ. І ми даємо наші знання та нашу інформацію в черговий раз через нашого Посланника.

Я хочу, щоб ви засвоїли відмінність між тим, як деякі люди мають можливість отримувати певного роду інформацію, зчитуючи її з певних рівнів тонкого плану, і тим, як ми даємо вам інформацію через наших Посланників.

Є велика відмінність. Передусім, ця відмінність пов'язана з більшою вірогідністю інформації, яка передається, через те, що передача інформації здійснюється не спонтанно, від випадку до випадку, а цілком цілеспрямовано. На передачу інформації витрачається дуже велика кількість Божественної енергії. Тому цінуйте те, що дається та не забувайте про відповідальність, яку ви набуваєте відразу після того, як отримуєте цю інформацію.

Якщо ви не застосовуєте те, що вам дається, у ваших життях, не керуєтеся порадами й рекомендаціями, які ми даємо в цих диктовках через нашого Посланника, то ви автоматично творите карму, тому що не використовуєте Божественну енергію, яка дається вам і яка міститься в цих диктовках, за призначенням.

А мета, з якою ми даємо цю енергію, однозначна. Ми бажаємо підвищити свідомість людства й підготувати його до переходу на новий рівень, який буде відповідати новому етапові космічної еволюції.

Тому ще раз добре замисліться. І можливо, вам не слід взагалі читати ці диктовки, і це буде для вас кращим рішенням, ніж якщо ви будете брати енергію цих диктовок і нічого не робити з тих рекомендацій, які вам даються. У такому випадку ви будете творити карму бездіяльності, про яку вам докладно розповідав улюблений Кутхумі у своїй диктовці1.

Ви не можете брати енергію та не використовувати її для цілей, на які вона дається. У цьому випадку для цілей підвищення свідомості людства й тим самим на запобігання тих катаклізмів і стихійних лих, які пов'язані з недосконалою людською свідомістю.

Але повинен вам сказати, якщо ви мали доступ до цих диктовок, читали їх, це означає, що настала ваша черга служити людству Землі. І якщо ви зараз відмовитеся від того, щоб читати ці диктовки, у надії уникнути карми бездіяльності, то тим самим ви зробите вибір, який відведе вас зі Шляху. І невідомо, який вид карми буде для вас важчим.

Зрозумійте, що немає в Космосі нічого, що не підкорялося б тому Законові, який існує в цьому Всесвіті. І настала межа, коли людство могло надто вільно використовувати Божественну енергію. Ми казали вам, що вільна воля, яка була дарована людству, обмежена часовими рамками. І якщо людство, дійшовши до межі, яка була допущена для експериментування з вільною волею, не може само повернутися до дотримання Закону, існуючому в цьому Всесвіті, то людство буде грубо розвернуто й наставлено, навіть якщо для цього доведеться перевернути всю Землю. Тому будьте розумні. І встаньте, нарешті, на ті східці Космічної Ієрархії, які відповідають вам на цьому етапі еволюційного розвитку.

Чим більше ви будете мати сумнів і повертатися до поведінки, пов'язаної зі зловживанням вільною волею, тим жорсткіше ви будете поставлені на той шлях, який призначений вам і який відповідає наступному етапові космічної еволюції.

Вам може здатися, що я надто жорстокий і що я залякую вас.

Так, я дуже рішучий і непримиренний Владика. Я не люблю жартувати, і я не люблю, коли мені не підкоряються.

І я роблю те, що я маю робити, тому що мій статус у Космічній Ієрархії дозволяє мені дуже жорстко розмовляти з вами. Закінчився той період, коли ми могли собі дозволити вмовляти вас і робити компліменти. Зараз ми будемо говорити більш жорстко, і ця жорсткість і твердість виправдані космічними термінами, що настають. І краще буде для вас, якщо я вичитаю вас найжорсткішим чином, ніж глобальний катаклізм звалиться на вашу голову в найбільш невідповідний час.

І якби не ймовірність цього страшного вибору, яка збільшується з кожною хвилиною, то я б міг і далі продовжити відпускати вам компліменти й нагороджувати вас нашою увагою й нашими знаками уваги.

Зараз я пропоную вам дуже серйозно поставитися до тих можливостей, які надані вам у попередніх диктовках улюбленим Сурією та улюбленим Альфою.

Вам може здатися, що того, що вам пропонується, недостатньо для збереження балансу на планеті й запобігання катаклізмові. Але якщо всього лише кілька сотень або тисяч людей цілком щиро відгукнуться на наш заклик, то я гарантую вам, що результат позначиться дуже скоро, і він дозволить усунути ту нерівновагу на планеті, яка поки продовжує нагнітатися.

І особливо це важливо зробити зараз, до кінця поточного року.

Ми почали новий цикл диктовок. І ви бачите, що в кожній диктовці ми попереджаємо вас про небезпеку, що загрожує. Чи не здається вам це дивним? І чи не є це свідченням того, що на часі, нарешті, вирватися з вашої ілюзії та зайнятися реальною справою. Вибирайте, готуватися вам до свят або з усією твердістю та рішучістю виконати те, що просять вас зробити Владики. Достатньо інших людей, які будуть розгойдувати човен у ці святкові дні. Хтось має зберігати баланс. І ви є тими, хто повинен це робити. Тому що нічого не буває випадкового в цьому світі. І те, що ви читаєте ці диктовки, говорить про те, що ви як раз і є тими людьми, на яких розраховують Небеса в цей відповідальний період.

Я ЄСМЬ Шива!

І я сподіваюся, що більш однозначно
й більш жорстко про насущні завдання
вам навряд чи сказав би будь-який інший Владика.

 

______________

1 "Учення про карму бездіяльності". Улюблений Кутхумі, 24 червня 2005 року.