Я приходжу, щоб попросити вас про допомогу, якої потребує ваша хвора планета

Улюблений Альфа

14 грудня 2005 року

Я ЄСМЬ Альфа. Я прийшов до вас цим днем, щоб дати невелике Вчення про те, як вам діяти найближчим часом і як вам слід настроювати себе на подальше.

Щоразу під час мого спілкування з людьми, які перебувають у втіленні, я відчуваю ні із чим незрівнянне блаженство. Я відчуваю ваші потреби й ваші нестатки, і я сприймаю вас так ніжно й так ласкаво, як жоден батько у вашому світі не може ставитися до своїх дітей.

Тому що я і є ваш Отець, ваш істинний Отець, який піклується про вас і який використовує будь-яку можливість, щоб прийти й дати наставляння та навчання, і приголубити вас.

Тому я приходжу цим днем, щоб виконати свій батьківський обов'язок перед людством Землі.

Ваша рідна планета потребує вашої турботи й опіки. Уявіть собі, що Земля є вашою Матір'ю. І ця Мати захворіла й потребує вашої допомоги.

Якщо ви є люблячими дітьми, то ви повинні відгукнутися на поклик вашої Матері, як би ви не захопились вашими життєвими проблемами і як би тяжко вам не було. Тому що це ваша Мати. І вона хвора, і вона потребує вашої допомоги.

Тому я прийшов до вас цим днем, щоб покликати вас до вашої Матері й сказати вам про те, що вона потребує вашої допомоги, і вашої турботи, і вашої опіки. Зараз. Як ніколи раніше.

Ви досягли того віку, коли ви здатні прийняти на себе відповідальність за вашу Матір, яка тепер потребує вашої допомоги.

Був час, коли ви отримували допомогу від вашої Матері. Був час, коли ви отримували все, що вам потрібне: їжу, тепло, турботу.

І ось тепер настав час віддати ваші борги, віддячити вашій Матері ‒ рідній планеті ‒ за все, що вона зробила для вас.

Є багато дітей у вашої Матері. І не всі діти здатні відгукнутися на поклик. Тому що вони втратили зв'язок з рідною домівкою. Тому що вони вибрали той шлях, який веде в нікуди.

Але ви, ті, хто чує мене й здатний сприйняти мої вібрації, ви не залишите вашу Матір у біді.

Я можу сподіватися на вас? Чи не правда? Тому я приходжу, щоб попросити вас про допомогу, якої потребує ваша хвора планета. Тепер, як ніколи раніше.

Ви знаєте, що хвороба вашої планети пов'язана з наслідками тих думок, почуттів і дій, які допускають діти Землі. Ви знаєте, що ваша Матір- Земля дуже переживає за своїх нерозумних дітей. Тому вона хворіє. Тому ви повинні надати Матері-Землі ту допомогу, якої вона потребує. А вона потребує вашої Любові. Немає цінніших ліків, які б ви могли запропонувати вашій Матері, ніж Любов ваших сердець.

Будь ласка, візьміть за правило, починаючи із сьогоднішнього дня, приділяти всього лиш кілька хвилин у день, щоб послати Любов вашій рідній планеті. Будь ласка, згадайте кращі хвилини, які ви проводили на природі ‒ у горах, біля річки, у лісі. Згадайте хвилини радості, які ви відчували від спілкування з природою.

Згадайте тихі літні дні й вечори. Згадайте схід і захід сонця.

Згадайте літній спекотний ясний день і прохолодний вечір. Згадайте все, що пов'язано з найкращими спогадами.

Подякуйте Матері-Землі за все, що вона давала вам у минулому. І зараз якщо ви зможете посилати Любов вашій Матері, то вона здатна буде відновити своє здоров'я, свої життєві сили й зможе послужити притулком і захистком для ще дуже багатьох поколінь людей.

Не ставтеся до вашої планети як до чогось, що є постійним і даним вам раз і назавжди. Ваша планета, те, у якому стані вона перебуває зараз, є віддзеркаленням ваших думок, ваших почуттів, вашого рівня свідомості, на якому ви перебуваєте зараз.

Тому від вас самих, а не від когось іншого залежить і майбутнє вашої планети, і клімат вашої планети, і все, що вас оточує на вашій рідній планеті, вашій Матері.

Я прийшов, щоб дати вам ясне розуміння того, що Земля потребує вашої допомоги. І ви знаєте, як надати цю допомогу.

Я прийшов нагадати вам про ваш борг, і я прийшов сказати, що час виконання вашого боргу прийшов. Космічна можливість ще не вичерпана. Але ви повинні постійно відчувати вашу відповідальність за все, що вас оточує.

Тому що все, що вас оточує, створено вашою свідомістю. І разом з підвищенням рівня вашої свідомості зміниться навколишня ілюзорна реальність, тому що вона стане більш Божественною, більш наближеною до Божественної реальності.

Я прийшов. І я сказав.

Я ЄСМЬ Альфа,
ваш Отець на Небесах. Ом.