Нова Божественна Милість

Улюблений Сурія

13 грудня 2005 року

Я ЄСМЬ Сурія, який знову прийшов до вас через нашого Посланника.

Я ЄСМЬ який прийшов, щоб іще раз настроїти вас на сприйняття тієї інформації, яка буде дана сьогодні й у наступні дні. Ви знаєте, що ситуація на планеті Земля щораз загострюється до кінця року. Це пов'язано з річним циклом, який проходить планета. І щораз останні дні року є дуже напруженими у плані енергій, які не трансмутовані і які шукають виходу, прояву на фізичному плані.

Цей вихід негативних енергій може вилитися в черговий катаклізм або не вилитися, оскільки станеться трансмутація більшої частини негативної енергії на плані думки й почуттів.

Тому так важливо наприкінці року зберігати внутрішню гармонію та побожний трепет перед Творцем.

Чи багато людей на планеті Земля здатні на це?

І як зробити так, щоб якомога більша кількість людей замислювалася про свою відповідальність перед всім життям на планеті Земля? Для цього ми приходимо знов і знов, щоб нагадати вам про вашу відповідальність, і сподіваємося, що ви зможете донести нашу інформацію до якомога більшої кількості людей.

Ви пам'ятаєте страшний катаклізм, що стався у грудні минулого року й забрав життя сотень тисяч людей?

Ви можете собі уявити, якщо подібний катаклізм обрушиться знову? І наскільки реально запобігти подібному катаклізмові?

Я прийшов, щоб сказати вам про ту можливість, яку Небеса дають вам цим грудневим днем. Сьогодні, ще до початку засідання Кармічного Правління, нами прийнято рішення про пом'якшення карми планети Земля, якщо всього лише декілька сотень людей, розкиданих по всьому світу, візьмуть на себе тягар нести карму планети Земля на цей період до кінця року.

Що потрібно від вас, улюблені, хто прийме на себе тягар світової карми на цей складний період?

Вам здасться дуже легким завдання, яке ви повинні здійснити. Однак не спокушайтеся зовнішньою простотою поставленого завдання. Оскільки навіть найпростіші дії, уживані вами, викличуть настільки сильний опір з боку протилежних нам сил, що кожна ваша дія буде даватися вам з великим трудом. І все-таки ми просимо вас щодня до кінця цього року присвячувати рівно одну годину на день молитовній практиці за певною методикою, яку я дам зараз.

Отже, усе ваше завдання зводиться до досягнення максимально гармонійного стану вашої свідомості.

Ви займаєтеся різними духовними практиками й належите до різних релігійних груп і течій. Ми врахували це.

Ви присвячуєте рівно одну годину щодня тій молитовній практиці, до якої ви звикли. Це може бути читання молитов, Розаріїв, велінь або просто медитація.

Основне завдання, якого ви повинні досягти в ході вашої молитовної практики ‒ це гармонізація вашого внутрішнього стану. Ви маєте ввійти у стан повної гармонії та єдності з Богом.

І наприкінці вашої духовної практики я прошу вас зробити одну просту річ. Уявіть собі, що ваша аура розширюється та досягає розміру з будинок, потім вона розширюється та охоплює собою ваше місто, вашу країну й всю земну кулю. І кожна жива істота, яка потрапляє в поле дії вашої аури, відчуває на собі її вплив.

І кожна жива істота наповнюється станом гармонії та умиротворення, якого вам вдалося досягти в ході вашої духовної практики.

Достатньо, щоб всього лише кілька сотень людей взяли на себе зобов'язання від сьогоднішнього дня і до кінця цього року виконувати це наше прохання, і я гарантую вам, що Земля уникне того жахливого катаклізму, який стався наприкінці минулого року.

Давайте всі разом об'єднаємо наші зусилля в цьому напрямку, до якої б конфесії або релігійної групи ви не належали.

Нехай цей простий крок стане першим кроком до вашої єдності на земному плані.

Я був радий прийти до вас сьогоднішнім днем та оголосити про нову можливість і нову диспенсацію, яка буде діяти в цю темну пору року.

Я впевнений, що ми з вашою допомогою з легкістю подолаємо будь-які негармонійні вияви на планеті, які зазвичай виливаються в різного роду катаклізми й стихійні лиха.

Перший крок, який я вам дав, очікує докладання ваших зусиль.

А зараз я б ще хотів дати вам важливу інформацію, яка вимагає невідкладного докладання ваших зусиль.

Наприкінці року відбуватиметься засідання Кармічного Правління, починаючи з 23 грудня. Тому разом з вашими щорічними листами в Кармічне Правління не забудьте викласти ті корисні напрацювання вашого розуму, які вас просив зробити Господь Шива у своїй диктовці від 27 листопада 2005 року

Чим більшу кількість важливих проєктів ви зможете закласти в цей час, що залишився до кінця цього року, тим більша ймовірність того, що Кармічне Правління на своєму засіданні зможе врахувати ваші побажання та докласти зусиль до того, щоб усунути ті кармічні перешкоди, які можуть лежати на шляху здійснення ваших проєктів.

Ви бачите, улюблені, як Небеса піклуються про вас. Чи можемо ми сподіватися на те, що й ви здійсните ті зусилля, про які ми вас просимо?

Я дуже на це сподіваюсь.

Ми просимо вас про таку малість, і той час, який ми просимо вас витратити на роботу на благо людства на планеті Земля, не йде ні в яке порівняння навіть з тим часом, який ви щодня витрачаєте на перегляд телепередач або пустопорожні розмови.

На одній шальці терезів, як завжди, Загальне Благо й благополуччя планети, на іншій шальці терезів ‒ задоволення примх вашого его.

Подумайте про ваш вибір і рішуче зробіть свій вибір на користь вічної Божественної реальності, відмовившись від будь-яких ілюзорних виборів всередині себе.

Я був радий новій зустрічі з вами, і я був радий проголосити вам нову Божественну Милість.

Я ЄСМЬ Сурія був з вами цим днем.