Ми хотіли б настроїти вас на звершення нових завдань

Санат Кумара

12 грудня 2005 року

Я ЄСМЬ Санат Кумара. Я ЄСМЬ який прийшов, щоб відкрити новий цикл диктовок, які ми бажаємо дати через нашого Посланника.

Ви знаєте, що в цьому році ми вже давали диктовки через нашого Посланника. І це було важливою умовою, щоб ці диктовки були розповсюджені достатньо широко серед жителів Росії та по всьому світу.

Ми раді, що наша умова була виконана. Тисячі людей не тільки з Росії, але й з усього світу змогли ознайомитися з нашими диктовками й отримати інформацію від Вознесених Сонмів, таку необхідну багатьом на цьому етапі еволюційного розвитку.

Ми хочемо із задоволенням констатувати, що наші зусилля та наша енергія не були витрачені марно. Ви виконали вашу частину роботи, і тепер ми можемо продовжити задумане й дати ще трохи інформації, яка стосується подій цього року й наступного року, того, до чого вам слід готуватися і про що турбуватися та вживати заходів.

Тому я приходжу знов, і я хочу заявити, що як би важко не було, ми виконаємо взяті на себе зобов'язання перед людством Землі й надамо йому всю необхідну й посильну допомогу, якої воно потребує на цьому етапі свого еволюційного розвитку.

Щоразу, коли ми будемо давати наші наставляння, ми будемо поміщати частинку Божественної енергії в наші Послання. І ви будете знов пити нектар Божественної енергії та насолоджуватися ним. Як і минулого разу, ми попросимо нашого Посланника забезпечити появу цих диктовок у той самий день, як вони будуть даватися, на сайті. Це дасть вам можливість фактично бути присутніми при прийманні цих диктовок, у якому б місці земної кулі ви не перебували. Вам достатньо буде просто ввімкнути ваш комп'ютер і вийти в інтернет.

Для тих людей, хто не має доступу до комп'ютера, ми дамо можливість ознайомитись із цими диктовками трохи пізніше через друковане видання.

А зараз я хотів би перейти до головного, заради чого ми знову прийшли до вас. Це стосується межі року й початку нового річного циклу. Ми хотіли б настроїти вас на звершення нових завдань і на нові цілі, які ви повинні перед собою поставити й виконати в наступному році. Тому поставтеся серйозно до тієї інформації, яка буде вам дана зараз і в наступних диктовках.

Отже, передусім, необхідно підбити підсумки минулого 2005 року. Ми робимо це з великою радістю, тому що, незважаючи на всі перипетії та лиха цього року, усе-таки ми змогли досягти головного ‒ переходу свідомості великої кількості людей на новий, вищий рівень. І це сталося, і це відбулося! Тому підсумки цього року вражають, і ці підсумки не забаряться позначитися на фізичній ілюзії, що оточує вас.

Ви зможете відчути ті благодатні змінення, які заслужили вашою важкою працею, вашими молитовними бдіннями й вашими справами, які ви здійснюєте на фізичному плані.

Я маю сказати, що ви прийшли у ваш світ, щоб діяти. Ви прийшли, насамперед, здійснювати конкретні дії на фізичному плані. Тому ви повинні, передусім, виявляти турботу й занепокоєння про те, що вас оточує. Залиште у спокої те, що відбувається за межами вашої планети, в інших світах і просторах. Повірте мені, у Космосі існує достатньо Істот Світла, які виконують свою роботу на належному рівні. Я пропоную вам зосередитися на потребах вашої планети. І конкретно ‒ на потребах тих людей, які вас оточують. Візьміть під контроль все, що ви можете взяти під свій контроль. Прагніть до того, щоб Божественні зразки поведінки були виявлені у всьому, що вас оточує. І це стосується не тільки чистоти ваших осель і ваших робочих місць. Це стосується чистоти ваших думок і вашої поведінки у всьому. Ви є тими людьми, які впливають на весь світ. З вашою допомогою ми зможемо змінити цей світ. Дуже мало людей щодо загальної кількості людей, які населяють Землю, читають ці диктовки. Але, ви можете мені не повірити, достатньо лише кількох тисяч людей у кожній національності, які отримають доступ до цих диктовок і за допомогою цих диктовок змінять свою свідомість, щоб змінилася ситуація в їхніх країнах і в усіх країнах на планеті. Тому що важливо мати точки Світла, опору, через яку ми зможемо здійснити наші дії. І я маю вам сказати, що така опора отримана нами в цьому році.

І, на щастя, це стосується не тільки Росії, але й багатьох інших країн світу, особливо Болгарії, України й деяких інших країн, які мають можливість читати й розуміти російський текст. Тому першочергове завдання на цьому етапі - це переклад цих диктовок іншими мовами світу й насамперед англійською мовою. Оскільки ті буревії і ті стихійні лиха, які Америка пережила в цьому році, є прямим наслідком того, що Америка не змогла втримати фокус Світла, і ми були змушені перемістити його в Росію. Тому від того, наскільки Америка зможе сприйняти нашу інформацію, яку ми даємо через російського Посланника, залежить, чи зможе Америка зберегти себе як цивілізована й високорозвинена країна вже найближчим часом.

Тому я прошу кожного, хто читає ці диктовки й має можливість, перекладати їх англійською мовою. Настала ваша черга послужити світові. У ваших руках доля і життя мільйонів людей, які не можуть отримати нашої енергії та нашої інформації, і тому їхні країни піддаються та будуть піддаватися тим страшним стихійним лихам, про котрі вони раніше не могли навіть уявити своєю свідомістю. Я також прошу тих жителів Америки, які здатні подолати упередження та сприйняти інформацію, дану нами через нашого російського Посланника: відкиньте вбік всі забобони й догми вашої свідомості. Довіртеся вашим серцям. Зробіть все від вас залежне, щоб інформація, яка надається нами, була поширена в англомовних країнах.

Настала черга конкретних практичних дій на фізичному плані, і ви повинні усвідомлювати, що все, що ви повинні робити найближчим часом, ‒ це здійснювати наші плани для фізичної октави. Не шукайте нікого, хто знайдеться десь на краю Землі й буде вами керувати. Все керівництво, усю підтримку й всю необхідну енергію ви отримаєте зсередини вас самих. Для цього ми даємо вам знання про Внутрішній Шлях. Шлях, яким ішли всі посвячені у всі часи. Шлях, яким ви зобов'язані йти, оскільки немає більше часу вичікувати й відкладати реалізацію наших планів для планети Земля. Почніть робити щось конкретне прямо там, де ви перебуваєте зараз. Нехай це буде невелика річ, нехай це будуть знання, що містяться в цих диктовках і котрі ви зможете дати всього декільком людям, які живуть з вами в одному населеному пункті, нехай це будуть лекції, які ви будете читати у школі чи на виробництві. Використовуйте будь-яку можливість, щоб поширити нашу інформацію, наші енергії та наші вібрації у вашому світі.

Це те, що ви повинні робити просто зараз, і це те, що стане вашим головним служінням у наступному році.

Тому не втрачайте часу на пишну підготовку до майбутніх різдвяних і новорічних свят. Найкраще служіння, котре ви зможете нам надати, буде проявлено у ваших справах, які ви будете здійснювати під нашим керівництвом, що виходить зсередини вас.

Учіться слухати голос безмовності, що виходить зсередини вас і дає вам можливість заново пережити блаженство батьківської любові Небес, яку Небеса не втомлюються проливати у ваш світ.

Я ЄСМЬ Санат Кумара,
який перебуває в безмежній Любові до вас.