Кожне ваше зусилля буде примножено безпрецедентно, тому що таке веління часу й така ситуація на планеті зараз

Шива

27 листопада 2005 року

Я ЄСМЬ Шива. Я ЄСМЬ який прийшов для наставлянь, що стосуються взаємодій між різними духовними групами й напрямками, котрі існують у цей історичний момент.

Ми чітко уявляємо всю обмеженість людської свідомості й все небажання поглянути на Божественну Істину й прийняти її більшістю людей, які населяють планету Земля сьогодні.

Однак ваші прагнення, що здійснюються вами, воістину безцінні. Тому що кожен, хто  пробуджений і здатний прийняти Божественну Істину, нехай не у всій її повноті, але спрямований до прийняття цієї Істини, є для нас безцінним провідником, кристалом-зародком, через який ми здатні привнести елементи нової свідомості й нових взаємин на Землю.

Тому прийміть мою подяку всі, хто спрямований, усі, хто вносить будь-який, нехай навіть самий незначний внесок у загальну справу спасіння планети Земля.

Ви можете зберігати у своєму серці спрямування та діяти відповідно до цього спрямування у вашому повсякденному житті, ви можете робити ті справи, до яких готова ваша свідомість, ви можете приносити будь-який матеріальний або духовний дар на вівтар служіння Божественній Істині. Всі ваші дари будуть прийняті нами з вдячністю та примножені в наших серцях.

Настав час, коли будь-яка, навіть незначна ваша дія, спрямована на підтримку Божественної вібрації у вашій фізичній октаві, буде отримана, збережена й збільшена нами.

Благословенні ваші зусилля, благословенні ваші спрямування, у якій би сфері вони не відбувалися.

Ви не можете не діяти, перебуваючи у фізичній октаві, ви не можете не діяти, тому що таке веління часу й така воля Бога зараз.

Зберігайте й примножуйте вашу Божественність, вашу духовну основу. І привносьте у ваше життя поклоніння Богові, Вищому Законові, що існує в цьому Всесвіті.

Кожне ваше зусилля буде примножено безпрецедентно, тому що таке веління часу й така ситуація на планеті зараз.

Але для тих, хто не бажає з будь-якої причини підкоритися велінню часу й Вищому Законові, настає складний період. Тому що будь-яка протидія, яку ви чините, обернеться проти вас. І ваші дії майже миттєво потягнуть за собою наслідки ваших дій, які також будуть примножені. І ви не зможете не побачити марність своїх спроб зачепитися за стару свідомість, стару поведінку й колишній образ думок і дій.

Усе навколо вас підлягає зміненню і змінюється вже. І тільки сліпий і глухий може продовжувати робити вигляд, що нічого не міняється і все залишається як і раніше.

Ні, я запевняю вас, ніколи ще змінення на планеті Земля не відбувалися настільки швидкими темпами, якими вони відбуваються у ваш час. І пристосуватися до цих змінень можна тільки змінюючи себе, змінюючи свою свідомість і змінюючи стереотипи вашого мислення та вашої поведінки.

А зараз я хотів би дати ще одне важливе напуття та повчання. Прийміть його як рекомендацію у вашій щоденній духовній роботі.

Щодня, починаючи із сьогоднішнього дня і до нового року, я прошу вас приділяти хоч би кілька хвилин у день медитації, внутрішньому спогляданню та прийняттю образу майбутнього для вашої країни й вашої планети.

Ви можете малювати у своїй свідомості найсміливіші образи й плани, і ви можете використовувати для цього всю вашу уяву. Єдиною умовою є чистота ваших мотивів, ваших помислів і ваших спрямувань. І я обіцяю вам, які б сміливі надії, образи чи плани ви не виношували у своїй свідомості на найближче майбутнє, на наступний рік і найближчі кілька років ‒ усе це буде підтримано мною особисто, примножено й повернено у ваш світ у вигляді Божественної можливості, Божественної милості й Божественного бачення.

Тому дерзайте, будуйте найсміливіші плани, якщо вони будуть відповідати Божественному напрямку, характерному для часу перемін, який переживає планета Земля, усе це буде підтримано й проявиться у вашому фізичному світі.

У вас залишилося мало часу для ваших медитацій. Тільки до кінця цього року.

Не забудьте перед вашими медитаціями закликати мене, Господа Шиву, для того щоб я міг зруйнувати все старе й віджиле, що лежить на шляху здійснення ваших планів, і дати вам Божественну можливість і обдарувати вас своєю Любов'ю, Надією та Вірою.

Примножуйте ваші спрямування. Дерзайте. Завжди пам'ятайте, що думка матеріальна, і вона здатна творити завжди. І ця творча здатність вашої думки, котра властива вам завжди, просто буде багаторазово посилена в цей період часу, що залишився до нового року.

Не упустіть ваш шанс і не забудьте записати всі ваші думки, плани й побажання на окремому аркуші. Медитуйте й деталізуйте ваш задум під час кожної медитації. І коли настане новий рік, і впродовж найближчих декількох років спостерігайте за тим, що відбуватиметься у вашому житті й у навколишній дійсності. І кожному з вас буде дано стикнутися та усвідомити силу вашої думки, коли вона потрапляє в унісон з Божественними цілями й завданнями для нинішнього історичного моменту.

А зараз я бажаю вам плідної роботи й залишаю вас наодинці з вашими думками й задумами.

Я ЄСМЬ Шива був з вами сьогодні.