Умійте розгледіти корінь Істини

Гаутама Будда

17 березня 2005 року

Я ЄСМЬ Будда Гаутама. Я ЄСМЬ який прийшов знову. Час короткий, і я хочу сказати саму суть.

Словесна оболонка, у яку вдягнені наші Послання, нехай не бентежить вас. Слова є одягом Істини так само, як листя є одягом дерев. Підходить осінь, і листя опадає та навесні з'являється знов.

Так само слова. Істина вдягається словами, ви милуєтеся на цю Істину. Але приходить час, коли ці слова тьмяніють подібно до осіннього листя, але тільки для того, щоб нова Істина проявилася при наступному етапі космічного циклу.

Тому не має сенсу прив'язуватися до слів, у які вдягнена Істина. Вмійте за різними вченнями й релігійними системами розпізнати Єдину Істину. Але не прив'язуйтеся до слів.

Ваша прихильність до тієї чи іншої системи подібна прихильності до торішнього листя.

Умійте розгледіти корінь Істини.

Зараз Істина дається через цього Посланника. Ми не знаємо, що буде далі. Надто непередбачуваний світ, у якому ви живете. Тому вам дається напрямок у вигляді енергії, магніту, який дозволить вам надалі, керуючись ним, знаходити зерна Істини, розкидані в різних Вченнях і віруваннях.

Не забувайте про те, що Істина одна, але її відбиття у свідомості людей різне й визначається рівнем розвитку людей.

Так само, як дерева втрачають листя восени, ви втрачаєте свої фізичні тіла, але тільки для того, щоб знову прийти в цей світ, знову народитися та отримати нове тіло. Мудра людина, живучи в цьому житті, думає про своє майбутнє життя. Вона розуміє, що кожен її вибір, учинок, дія, думка, почуття складають її майбутнє в цьому житті й складають обставини її наступного життя.

Буде дуже корисно для вашого розвитку, якщо ви в кожен момент вашого життя будете замислюватися, як те, що ви робите, відіб'ється на вашому майбутньому житті. Не прагніть отримати нагороду за свої благі діяння в цьому житті. Прагніть отримати нагороду в наступному житті. Це мінімальне завдання, яке стоїть перед вами.

Ті ж з вас, хто має більш розширену свідомість, розуміють, що ви є невід'ємною частиною Бога, ви складаєте тіло Бога так само, як всі живі істоти на Землі. Тому для вас перестає мати значення отримання нагороди й у наступному житті.

Ви бачите свою мету в допомозі всім живим істотам, тому що ви водночас є кожною із цих живих істот. І, складаючи єдиний організм з усім Творінням, ви не можете більше стверджувати, що той орган або система організму, до яких ви належите, є найголовнішими.

Якщо серце або нирки у вашому організмі будуть говорити, що вони найголовніші й заслуговують особливого до себе ставлення, це відіб'ється на всьому організмі. Весь організм буде почувати себе хворим.

І відділення вами самих себе від інших живих істот у Всесвіті існує тільки у вашій свідомості, і воно характерне тільки для нинішнього етапу еволюційного розвитку.

І чим більше розвинена свідомість людини, тим менше вона бачить протиріч у різних релігійних системах, тим більшу єдність вона відчуває з кожною живою істотою.

Спробуйте шукати протиріччя та погане у всьому, що вас оточує. Саме так діє так звана егоїстична, зосереджена на собі свідомість. Ви цим настільки занизите свої вібрації, що притягнете із зовнішнього світу найгірші прояви у своє життя. Ви будете нещасні. І люди, які оточують вас, будуть нещасні.

Якщо подумати, то більшість людей поводиться саме так. Вони передусім відзначають недоліки у всьому, що їх оточує. І це природно, їхня свідомість настільки недосконала, що вона бачить навколо тільки недоліки. Тому такі люди є свого роду генераторами недосконалості, генераторами ілюзії. Вони є гігантськими виробниками ілюзії. Просто рекордсменами з виробництва недосконалих думок і почуттів, недосконалих емоцій і дій.

Але колись цьому повинно бути покладено край.

А оскільки у вашому світі діє закон вільної волі, то тільки ви самі можете побажати змінити цю ситуацію. Тільки ви самі можете спробувати змінити себе й своє ставлення до навколишнього світу.

Женіть зі своєї голови й серця все, що розділяє, усе, що змушує вас засуджувати інших, шукати недосконалість і суперечливість у всьому. Женіть зі своєї голови постійні пошуки тих, хто за межами вас самих, з вашого погляду, заважає вам.

Це можуть бути ваші сусіди, представники іншої системи світогляду, упалі ангели, світове зло.

Так, недосконалість буяє у вашому світі. Але коли ви постійно зосереджуєте увагу на недосконалості, ви добровільно поливаєте своєю Божественною енергією бур'яни людської недосконалої свідомості.

Дивіться, що ви поливаєте, куди ви витрачаєте Богом дану енергію.

Постійно зберігайте рівень своїх вібрацій на максимально можливому для вас рівні. Дійсно, дуже важко постійно зберігати свою свідомість у чистоті, перебуваючи серед недосконалості. Але вам необхідно робити це. Використовуйте все, що вам допомагає підняти вашу свідомість.

Вірші. Музика. Природа. Гра з дітьми. Квіти.

Поливайте енергією вашої уваги тільки досконалі зразки.

Це не означає, що ви повинні ізолювати себе від світу. Будьте у світі, перебувайте в недосконалому прояві, але не давайте цій недосконалості заволодіти вами, вашою свідомістю, вашою душею.

Коли ви починаєте зосереджуватися на досконалих Божественних проявах, ви піднімаєте свої вібрації. Ви стаєте щасливою людиною. Але не забувайте, що у ваш обов'язок входить допомагати всім живим істотам. Закон цього Всесвіту такий, що вище служить нижчому.

Той, хто має достатньо розширену свідомість, зобов'язаний допомагати своїм молодшим братам і сестрам.

І ми подаємо вам у цьому приклад. Подивіться, скільки енергії та зусиль ми витрачаємо на те, щоб допомогти вам розкрити лотос вашого розуміння Божественної Істини.

Я не кажу нічого з того, що ви б вже не знали раніше. Вам залишилося зовсім небагато ‒ поводитися в житті відповідно до отриманих вами знань.

Я ЄСМЬ ваш брат Гаутама.