Настав час для об'єднання всіх Світлих Сил на планеті

Санат Кумара

7 жовтня 2005 року

Я ЄСМЬ Санат Кумара. Я ЄСМЬ прийшов, щоб дати невелике Послання, спеціально присвячене майбутній поїздці Посланника в місто Санкт-Петербург. Здається, що із часу закінчення нами циклу диктовок, які ми давали через Тетяну в цьому році, мало що змінилося в навколишній дійсності.

Проте дозвольте з вами не погодитися. Змінення у свідомості тих людей, які побажали читати диктовки, перевершили всі наші очікування. І нам залишається тільки пошкодувати про те, що наші Послання не досягли того ступеня поширення у фізичному світі, на який ми розраховували.

Отже, з одного боку, ми бачимо колосальний стрибок у розвитку свідомості тих, хто прочитав диктовки й прийняв їх всією душею та всім серцем. І з іншого боку, ми бачимо зовсім скрутне становище тих світлоносців, які не отримали доступ до цих Послань і, отже, не змогли вчасно отримати цілющого ковтка нашої енергії, який просто необхідний у цей складний час.

Тому моє прохання залишається тим самим: будь ласка, докладіть всіх необхідних зусиль, щоб ці Послання були доведені до кожного світлоносця не тільки Росії, але й всього світу.

Жителі Петербурга внаслідок кармічних причин, характерних для цього міста й пов'язаних з подіями 1917 року, цілком закономірно повинні докласти для поширення цих Послань всіх зусиль, на які вони здатні. Тому перший публічний виступ Посланника перед людьми відбудеться в місті Санкт-Петербурзі. Всі попередні виступи, як ви знаєте, проходили в малих групах і на природі.

Це накладає додаткову відповідальність на жителів цього міста, з яким Посланник також кармічно пов'язана на підставі її попередніх втілень у Росії.

Удавана невідповідність вібрацій Послань з тими вібраціями, до яких ви звикли і які були характерні для інших людей, нехай не бентежить вас. Щоразу, коли ми приходимо, ми змушені використовувати ті можливості й здібності, які має цей конкретний провідник нашого Слова.

Я радий, що той імпульс і та енергія, яку ми вклали в передачу наших Послань, не пропали й були підтримані світлоносцями Росії. Будь ласка, зрозумійте, що немає можливості для нас здійснити ті чудові перетворення, які вготовані для Росії на тонкому плані, без вашої безпосередньої допомоги й підтримки. Погодьтеся, що є наша частина роботи і є ваша частина роботи, яку ви покликані здійснити. Тільки в єдності Вознесених Сонмів і невознесеного людства ‒ наша могутність і запорука успіху.

Я також хотів би звернути вашу увагу на вашу єдність на фізичному плані. Настав час для об'єднання всіх Світлих Сил на планеті. Давайте почнемо цей процес незалежно від вашої релігійної та групової приналежності. Є щось значно більше, ніж те, що вас розділяє. І це більше є вашим Служінням Життю, Богові, усім живим істотам. Об'єднуйтеся на основі Любові, співпраці й конкретних справ на фізичному плані, які ви можете здійснити прямо зараз.

Не звертайте уваги на те, що вас роз'єднує, будь це окремі положення Вчення або слова молитов. Концентруйтеся на тому загальному, що має вас об'єднати. І це загальне є Служінням Життю, Служінням еволюціям Землі. І мірою ваших досягнень завжди була й залишається та жертва, яку ви здатні принести на Благо людства Землі, на Благо еволюції на планеті Земля.

Давайте ще раз зосередимося на вашому серці. Ввійдіть всередину вашого серця та відчуйте вашу Єдність. Ваше бажання Служити. Немає нічого, що розділяло й розділяє вас. У вашій свідомості народжується майбутнє. Зараз у цей момент я закріплюю фокус Єдності у ваших серцях, у серцях кожного, хто чує або читає мої слова. І цей фокус дозволить вам бачити тільки Світло в очах тих людей, з ким ви робите ваші справи на фізичному плані. Те, на чому ви концентруєте вашу увагу, отримує Божественну енергію, яка надходить через вас на фізичний план. І тепер ви будете бачити тільки хороше у ваших братів і сестер на Шляху. І завжди пам'ятайте, що все в цьому світі є дзеркалом, у котрому відображається ваша свідомість, і люди, які оточують вас, повернуться до вас тим боком, що ви в них відзначаєте. І так ви будете взаємно посилювати ваш моментум досягнень і множити ваші енергії, спрямовані на Загальне Благо й Добро.

Живіть у Радості й Любові й відкиньте все, що заважає вашому перебуванню в Богові.

Я ЄСМЬ Санат Кумара був з вами цим днем.