Я вітаю вас із вдалим здійсненням цього важливого експерименту з осадження найважливішої та своєчасної інформації на фізичний план

Улюблений Ель Морія

30 червня 2005 року

Я ЄСМЬ Ель Морія Хан, який прийшов до вас через цього Посланника цим днем.

Події розгортаються в такому швидкому темпі, що потрібні зусилля буквально кожного світлоносця, який перебуває у втіленні. Я не знаю, чи відчуваєте ви на собі ті змінення, які відбуваються із все зростаючою силою та прискоренням. Воістину, настала пора дуже швидких і об'єднаних дій. І ті, хто цього не відчуває та не розуміє, заслуговують тільки жалю, тому що вони випали із часу й намагаються жити старими настановами й приміряти до всього старі мірки.

Настала Нова Епоха, до якої ви повинні пристосовувати вашу свідомість буквально на ходу. Тому що той ритм, який вас очікує в найближчому майбутньому, зажадає від вас всіх ваших зусиль, усієї вашої спрямованості, усього вогню ваших сердець.

Тому, навіть якщо, як вам здається, навколо вас нічого не змінилося та все залишається як і раніше, не вірте очам своїм. Усе змінилось! І все змінилося так рішуче й безповоротно, що не вистачить ніякої вашої фантазії, щоб уявити собі ті змінення, які настають і які вже відбуваються, але їх поки ще не видно вашим фізичним очам. Ми почали наш рух. І ми пропонуємо всім, хто пробуджений, хто відчуває важливість етапу, що настає, і хто готовий діяти, не шкодуючи живота свого, підготуватися. Дуже скоро й ви, кожен, перебуваючи у своєму місті й у своїй країні, відчуєте ті змінення, які почалися.

Вам важко в це повірити, тому що навколо вас все залишилося як і раніше, як і було. Але я запевняю вас, що найголовніше змінення, якого ми домагалися протягом останніх півтори сотні років, відбулося! Сталося змінення у свідомості достатньої кількості людей, які перебувають у втіленні, щоб це змінення привело до цілком відчутних проявів на фізичному плані. Терміни, за які змінення свідомості осідають на фізичний план планети Земля, також зменшилися. Були часи, коли змінення свідомості десятки й сотні років осаджувалося на фізичний план. Зараз, якщо ваша свідомість змінилася, то не встигне пройти ніч, як змінення вашої свідомості позначається на ваших справах. Я кажу спрощуючи, щоб ви отримали уявлення про час, що настає, і можливість, яка настає.

Дуже скоро ви зможете спостерігати у ваших життях ті наслідки, до яких приведе ваша свідомість, що змінилася. І якщо ви не побачите ніяких змінень у ваших життях, то це можна буде пояснити тільки одним – ви даремно витратили час на читання цих диктовок, тому що найголовніше, для чого були дані ці диктовки, ви втратили. Ви не змогли змінити вашу свідомість. Ви втратили дорогоцінний час, і ви втратили дорогоцінну, даровану вам Богом можливість.

Ви як і раніш думали, що ви будете читати гарні слова в цих диктовках і це все, що вам треба. Ви помилялися, тому що крім читання красивих слів від вас вимагалося робити конкретні дії, які з імовірністю 100 відсотків невблаганно привели б вас до результату – змінення вашої свідомості, якби ви тільки не лінувалися та читали ці диктовки не як просто слова, а як керівництво до практичних дій і справ на фізичному плані.

Що ж, ті, хто втратив свій шанс пройти цей прискорений курс посвячень і змінення своєї свідомості, матимуть можливість залишитися на другий рік і знову перечитати всі диктовки, дані нами через цього Посланника, починаючи з найпершої диктовки від 4 березня цього року.

І якщо ви знов не відчуєте жодних змінень у вашій свідомості й не відчуєте жодних змінень у вашому житті, то я рекомендую вам перечитати ці диктовки втретє.

Ви отримали безцінний, абсолютно унікальний дар у вигляді цих диктовок. Ви навіть не можете собі уявити, скільки енергії було витрачено Вознесеними Сонмами, щоб доставити диктовки через інтернет прямо до вас додому. Скільки ангелів було задіяно! Я не кажу вже про ті зусилля, які були здійснені Тетяною при прийманні цих диктовок. Ви навіть не можете уявити, що то витримувати щодня такий потік інформації та енергії. І зуміти підтримувати себе у працездатному стані протягом майже чотирьох місяців і не пропустити жодного дня.

Ніхто з нас не був впевнений на початку цього експерименту, що нам вдасться здійснити передачу такої важливої ​​інформації в такому обсязі й у такі стислі терміни. Але зараз ми можемо сміливо оголосити про те, що експеримент вдався! Робота виконана, і робота виконана пречудово!

Я вітаю вас, і я вітаю Тетяну з вдалим здійсненням цього важливого експерименту з осадження найважливішої та своєчасної інформації на фізичний план. Робота буде продовжена, але позаду найголовніший етап. Етап інформаційний. Коли фізичний план планети отримав таку необхідну інформацію саме для поточного моменту. У вас буде можливість отримати всі необхідні роз'яснення. І ми продовжимо нашу роботу через нашого Посланника Тетяну.

Настає новий етап. Етап, коли інформація, закладена нами в диктовках, буде проростати в серцях людей. І кожен зможе знайти застосування своїм силам і здібностям. Роботи вистачить на всіх! Важлива робота з перетворення фізичного плану тільки починається. І кожен, хто зумів розбудити свою свідомість і запалити полум'я у своєму серці, буде джерелом знань, інформації та енергії для всіх людей, з ким він буде зустрічатися у своєму житті. Ваше завдання, як світлоносців, постійно підтримувати горіння ваших смолоскипів і нести Світло світові.

Кожен з тих, хто зміг пробудити свою свідомість у ході читання цих диктовок, отримає від мене тонку павутинку нитки, яка буде пов'язувати мене з ними й підтримувати у важку хвилину.

Вам треба лише зробити заклик:

"В ім'я Я ЄСМЬ ТЕ ЩО Я ЄСМЬ я закликаю дію нитки, що сполучає мене з Владикою Ель Морією. Владика Ель Морія, будь ласка, допоможи мені в моїй ситуації (опишіть докладно ситуацію). Допоможи мені знайти Божественне рішення для моєї ситуації та надай мені ту допомогу, яку дозволяє надати Вищий Закон".

І як тільки ви зробите цей заклик, я допоможу кожному, хто заслужив своєю працею право отримати цей особистий, персональний зв'язок зі мною. Ви неодмінно відчуєте цю нитку зв'язку, що сполучає ваші серця з моїм серцем. І дуже багато хто вже відчуває цей зв'язок.

Я ЄСМЬ Ель Морія.
І я стверджую, що з Богом все можливо!