Чи готові ви ступити на Шлях?

Улюблений Кутхумі

29 червня 2005 року

Я ЄСМЬ Кутхумі, який прийшов до вас цим днем.

Турботою Вознесених Сонмів є піднесення свідомості людства, і цьому завданню ми приділяємо свою невтомну увагу й для її здійснення докладаємо всіх своїх зусиль. Якби нам вдалося зрушити все громаддя людської свідомості хоч би на міліметр, то змінення в навколишньому світі не забарилися б себе проявити.

Насправді немає нічого в матеріальному світі, що було б настільки важко змінити, як свідомість людства. Тому що все інше підкоряється зміненню свідомості й відбувається дуже швидко й майже автоматично.

Тому нашим першочерговим завданням і вашим першочерговим завданням є змінення свідомості тих людей, які перебувають у втіленні зараз.

Я наведу вам простий приклад. Якщо ви робите будь-яку роботу, ви спочатку повинні скласти план цієї роботи у своїй свідомості або отримати уявлення у своїй свідомості, чого ви повинні досягти в ході вашої роботи, який має бути результат ваших дій. Точно так само й у роботі зі змінення свідомості людства. Людство повинне у своїй більшості усвідомити необхідність змінення свідомості й отримати уявлення, які кроки в цьому напрямку воно має вжити. Подальше є просто справою техніки. І здійснення того, що задумано станеться автоматично, неминуче, як тільки в головах людей надійно закріпиться образ того, до чого вони повинні прагнути. Тому сили, які множать ілюзію фізичного світу, дуже добре навчилися використовувати всі досягнення науки й техніки для того, щоб підтримувати у свідомості людей неправильні стереотипи поведінки й неправильні зразки, якими люди керуються у своїх життях.

Усе, на що націлена найпотужніша індустрія сучасного світу, спрямовано саме на те, щоб множити ілюзію. Кращі розуми людства докладають своїх зусиль тільки на те, як змусити людей направити свою увагу на все, що множить ілюзію. І ви знаєте: куди направлена ваша увага, туди тече ваша енергія. Тому, неминуче переглядаючи рекламні ролики, рекламні проспекти, афіші, ви автоматично залучаєте ваші енергії у множення ілюзії вашого світу. Досконалість індустрії, що використовує вашу Божественну Енергію для множення ілюзії, не знає меж. Люди турбуються про придбання тих предметів, які нав'язуються їхній свідомості ззовні. Розпалюється бажання мати гарні дрібнички. І людина в гонитві за все новими й новими речами змушена витрачати все більше й більше своїх зусиль та енергії. Їй не вистачає вже відпущеної Богом Енергії, і для того, щоб продовжити цю гонитву, вона підстьобує себе послужливо пропонованими їй допінгами й транквілізаторами. І вже до 40 років більшість людей настільки спустошені всередині себе цією нескінченною гонитвою за речами й задоволеннями, що просто не здатні вмістити у своїй свідомості ті предмети, про які йдеться в цих диктовках.

Однак вік людей, для яких настає внутрішнє спустошення, з кожним роком все зменшується. І багато молодих людей вже з дитинства включаються в нескінченну гонитву за задоволеннями й речами цього світу. І цей кругообіг триває з життя в життя. І зараз процес нагнітання жаги речей і задоволень досяг такої високої точки кипіння пристрастей, що мало хто витримує цю шалену гонитву за задоволеннями й насолодами.

І тільки випадаючи із цієї гонитви внаслідок важкої хвороби або розорення, сидячи біля розбитого корита, людина починає нарешті замислюватися про найпростіші речі, про які вона повинна була задуматися на зорі свого життя. Навіщо вона прийшла в цей світ? Який сенс її існування в цьому світі? Тому було б бажано, щоб ви не доводили своє життя до повного краху для того, щоб почати замислюватися про такі важливі речі, як сенс вашого існування в матеріальному світі. Не доводьте своє життя до корабельної аварії. Знайдіть у собі сили зупинитися, відійти вбік від скаженої гонитви за задоволеннями, речами й насолодами. І спробуйте збоку поспостерігати за тими людьми, які витрачають свої безцінні життя та даровані їм Богом енергії для множення ілюзії, тому що всі їхні думки й спрямування повністю зосереджені на ілюзорному світі.

Ваше завдання – усвідомити всі моменти у вашому житті, коли ви витрачаєте вашу Божественну Енергію не для Божественних цілей, а для цілей цього світу. Немає нікого за межами вас самих, хто змушував би вас спрямовуватися за черговою дрібничкою або отриманням задоволення від модного концерту, футбольного матчу або відпочинку на престижному курорті. Ви й тільки ви самі змушуєте себе ганятися за всіма цими непотрібними речами. Ваші бажання, ваш плотський розум, усе всередині вас, що нереально, змушує вас. Тому дається це Вчення. Учення відмови від нереальної частини вас самих. Згадайте історію, згадайте пророків, яких били камінням і розпинали на хресті. Чому це відбувалося? Тому що заради того, щоб продовжити задоволення фізичного світу, плотський розум готовий вбити кожного, хто проповідує Шлях відмови від ілюзорного світу.

Насправді, усі люди, які перебувають у втіленні, одержимі своїми плотськими розумами. І для того, щоб сталося усвідомлення людиною всієї безглуздості становища, у якому вона перебуває, Бог ставить людину перед тими ситуаціями, які можуть дати їй найбільш важливі уроки. І щоразу, коли людина потрапляє в ту ситуацію, з якої вона має винести урок, ця ситуація стає дедалі гострішою, поки не доходить до абсурду, і вже тільки сліпий і глухий може не зрозуміти того уроку, який йому підносить життя. Кожен з вас впродовж життя стикається з такими ситуаціями. І кожному з вас багаторазово надається можливість зробити один-єдиний правильний вибір. І щораз ви віддаєте перевагу відмовитися від цього вибору й продовжити ваше служіння речам цього світу і йти на поводі вашого плотського розуму.

Бог терплячий. Бог дуже терплячий. І часом для того, щоб людина усвідомила тільки одну-єдину якість, якої їй необхідно позбавитися, витрачається все життя, а іноді й кілька життів.

У вас є попереду запас часу для того, щоб ви могли розпізнати в собі всі свої недоліки й позбавитися їх. Але найголовнішим для вас буде ваш вибір почати ваш рух Шляхом звільнення від вашого его, Шляхом повернення в Реальний світ Бога.

Цей найперший і найважливіший крок у потрібному напрямку може стати для вас настільки вирішальним, що змінить все ваше життя за лічені роки. Можна витратити ще мільйони років, блукаючи ілюзорним світом. Але тоді, коли ви робите один крок у правильному напрямку й потім продовжуєте йти, як би важко вам не було і яким би випробуванням на вашому Шляху не доводилося піддаватися, - ви робите правильний вибір, і цей вибір стане запорукою вашої перемоги й вашого виходу зі світу ілюзії в Божественний світ.

Цей світ існує тільки у вашій свідомості, ви своєю свідомістю підтримуєте існування цього світу. Тому ви повинні перейти на новий рівень вашої свідомості й розуміння навколишньої дійсності для того, щоб покинути фізичний світ і набути Божественної Свободи. Ніхто, жодна людина не може вас змусити зробити ваш вибір. Тільки ви самі наодинці із собою в тиші вашого серця можете прийняти це доленосне рішення.

Ніколи не забувайте, що ви не отримаєте жодної нагороди у фізичному світі, і ви ніколи не повинні думати про отримання будь-яких вигод для себе у фізичному світі. Всі ваші досягнення та весь ваш досвід залишаться з вами протягом всього існування цього Всесвіту й перейдуть разом з вами у Вищі світи.

Чи готові ви ступити на Шлях і слідувати ним до вашої перемоги невтомно, крізь всі перешкоди й перепони?

Дуже багато покликаних, але чи так багато обраних?

Я ЄСМЬ Кутхумі,
з надією на вас у своєму серці.