Ви не можете торгуватися з Богом

Улюблений Ісус

28 червня 2005 року

Я ЄСМЬ Ісус, який прийшов до вас знову.

Сьогодні мені б хотілося зупинитися ще на одній темі, яка може бути для вас корисною, і в той же час ви можете не надати їй особливого значення внаслідок вашої захопленості ілюзорним світом.

Як завжди, ваша увага слідує за тими речами, які вас оточують в ілюзії. І вам дуже важко підвищити свою свідомість і вирватися на той рівень сприйняття Божественної реальності, коли все, що навколо вас, тьмяніє та блякне в порівнянні з тією красою, тими почуттями й тими спрямуваннями, які ви можете отримати в нашому світі.

Однак ваше становище у двоїстому світі якнайкраще сприяє вашому розвиткові й вашому просуванню. Є точка на вашому Шляху, проходячи яку ви вже не здатні будете знайти задоволення ні в чому, що оточує вас в ілюзорному світі. І основним нашим завданням і вашим завданням є досягнення цієї точки на вашому Шляху. Якщо ви порівняєте це зі сходженням на вершину, то уявіть собі, що ви видираєтесь на голі скелі, проходите вузькими ущелинами й раптом виходите на майданчик, з якого вам несподівано відкривається такий краєвид, що зачаровує вас, і на ваших очах проступають сльози й ви розумієте, що заради того, аби насолодитися цим краєвидом, варто було видиратися, варто було ризикувати життям і варто було долати себе.

І ви розумієте, що ваша прихильність до того світу, який ви залишили, поступово розчиняється, і ви зливаєтесь із красою навколишнього світу, і немає більш нічого, що могло б вас спокусити в тому світі, який ви залишили тепер вже назавжди. Тому що, незважаючи на те, що ви продовжуєте ходити фізичним світом, ви більш не належите йому. Немає в вас нічого, що було б від цього світу. Немає в вас ніякої енергії, яка б притягувала вас до світу ілюзії. Однак ви продовжуєте перебувати у вашому світі, тому що цілком усвідомлюєте, що дуже багато тих, хто має потребу у вашій допомозі й у вашому досвіді.

Ви бачите причину страждання людей, ви бачите, чому вони страждають, і ви розумієте, як вони можуть позбавитися страждань. І, незважаючи на те, що ви говорите цим людям дуже простою мовою дуже прості речі, дуже мало хто з них здатний зрозуміти вас.

Я був на Землі, я говорив з людьми. Я провів тисячі годин у спілкуванні з людьми. Я намагався довести до їхньої свідомості ті речі, усвідомлення яких стало можливим для мене завдяки тому, що я побажав розстатися з нереальною частиною себе самого й розстався з нею. Однак, як би просто я не намагався говорити з людьми, тільки дванадцять учнів здатні були прийти до часткового розуміння Істини, що давалася мною.

І так само у ваш час. Як би добре й доступно не давалися знання через цього Посланника або будь-якого іншого, дуже мало людей, хто здатний у своєму серці зрозуміти суть Вчення, що викладається, і ще менше тих, хто бажає слідувати цим Шляхом.

Ми даємо Істину відкрито. Підходьте до нашого столу. Ви можете брати все, чого забажає ваша душа. І єдина оплата, яку ви повинні зробити неминуче, це ваше нереальне я, яке ви маєте добровільно пожертвувати на вівтар служіння Богові, служіння Життю, служіння Ієрархії Сил Світла.

Я бачу, як спалахують серця багатьох, хто читає ці диктовки. Я бачу, як запалюється вогонь їхнього спрямування. І як сумно буває спостерігати, коли людина знов повертається до второваної дороги, яка безпечна, але яка не веде нікуди, крім як до смерті.

Ви безсмертні духи. І боляче дивитися, як ви оточуєте себе непотрібними дрібничками й намагаєтеся грати у ваше служіння, замість того щоб щиро служити.

Як ви примудряєтеся поєднувати красиві слова про Бога й Служіння з життям, повним дріб'язкових спрямувань до кар'єри, добробуту, безтурботного неробства?

Вам не вдасться поєднувати ці протилежні речі нескінченно. Рано чи пізно настане момент, коли ви зобов'язані будете зробити вибір, кому ви служите? Чи будете ви продовжувати служити золотому тельцеві вашого світу, чи виберете справжнє служіння Богові й Життю.

Я говорив, що не можна служити двом панам. Не можна поєднувати служіння Богові і мамоні. Дві тисячі років тому я вимовив ці слова. І досі кожен з вас у своєму житті стикається з тим самим вибором. Бог вимагає вас цілком. Ви не можете торгуватися з Богом. Ви не можете говорити: "Ось, Господи, це я роблю для тебе, а тепер ти, Господи, зроби те, що я прошу".

Яку безмірну гординю треба мати, щоб допускати ваш торг із Богом?

Ви приходите у храм Господній тоді, коли стикаєтесь із бідами й нещастями, із хворобами й прикрощами. І все, для чого ви приходите у храм, це здійснити угоду з Богом. Поставити свічку й попросити про благополучне вирішення ваших проблем.

Ви серйозно сподіваєтеся, що Бог відгукнеться на ваше прохання?

Ви вважаєте, що ви можете купити Божественне милосердя вашими жертвами?

Богові не потрібні ніякі ваші жертви. Ні заколоті тельці, ні гроші. Бог бажає, щоб ви віддали тільки одне – нереальну частину вас самих, те у вас, що не від Бога.

І це так просто. Але чомусь ви не можете цього зрозуміти. Кожен пророк або Вчитель, приходячи у світ, учив тільки цій Великiй Істинi. І зараз ви отримуєте ту саму Істину, яку я проповідував 2000 років тому. Ви створили досконалі літальні апарати, ви літаєте в Космос, ви занурюєтеся на дно океану, ви створили досконалі комп'ютери й системи зв'язку. Ви направили ваш розум шляхом удосконалення ілюзії. Чому, при всьому розвитку вашого розуму, ви не можете зрозуміти просту Божественну Істину? Тому що ваш розум є плотським розумом. Розумом, який належить вашому світові й служить вашому світові. І ваше першочергове завдання – відмовитися від вашого плотського розуму. Відмовитися від всього, що прив'язує вас до вашого ілюзорного світу.

Це не означає, що ви повинні піти з дому й жебракувати. Хоча для когось і це буде корисним. Ви повинні прибрати з вашої свідомості будь-які прив'язки до вашого світу. Ви можете продовжувати жити у вашому світі, але тільки для того, щоб своїм прикладом вказати Шлях, яким ви пройшли, іншим.

Кожен з вас іде своїм Шляхом, але, за великим рахунком, вірним можна вважати лиш один Шлях ‒ Шлях повної відмови від вашого его й від будь-якої прихильності до вашого світу. І найбільшим гріхом буде ваше бажання змусити Бога вам служити.

Це саме те, на чому хибили багато душ. Ви використовуєте Божественну енергію, для того щоб виконувалися примхи й бажання вашого его. Замість того щоб повністю преклонити коліна перед Богом і зі смиренням попросити: "Господи, ось я. Візьми мене, використовуй мене. Я Твій раб. Я - ніщо, Господи, ти - усе".

Подумайте над моїми сьогоднішніми словами. Можливо, вам здасться, що ці слова надто жорсткі або що ці слова не мають ніякого відношення до вас.

Однак не поспішайте з висновками й уважно проаналізуйте свої вчинки, свої справи. Тому що ці слова актуальні для 99,99 відсотків людей, які перебувають у втіленні зараз.

Я змушений був дати це жорстке повчання. Тому що надто багато хто потребує саме суворих слiв, щоб позолота ілюзорного світу обсипалася, полуда спала з їхніх очей і вони змогли нарешті побачити Божественну Істину й полинути до неї всією істотою, усім своїм серцем.

Я знаю, що кожен з вас досягне Перемоги й кожен з вас витримає та переможе у вашій сутичці з ілюзією, яка триває мільйони років, але якій настає кінець. Тому що ілюзорний світ, на відміну від світу Божественного, має свій початок і має свій кінець.

Покваптеся на вашому Шляху в реальний світ. Щоб ворота можливості не зачинилися перед самим вашим носом.

Я ЄСМЬ Ісус.