Про нову Божественну милість

Улюблений Ель Морія

27 червня 2005 року

Я ЄСМЬ Ель Морія, який прийшов до вас знову!

З моменту нашої зустрічі сталася важлива подія, про яку я б хотів розповісти в ході нашої сьогоднішньої бесіди. Ви знаєте про те, що 23 числа кожного місяця вам надається можливість відпрацювати карму наступного місяця за допомогою читання молитов, велінь, Розаріїв або мантр.

Ви знаєте, що 23 червня також почалося засідання Кармічного Правління, яке буде засідати впродовж двох тижнів. У ході цього засідання було прийнято рішення про те, що, починаючи з наступного місяця, 23 липня 2005 року й 23 числа кожного наступного місяця, включаючи 23 грудня цього року, ви набуваєте безпрецедентної можливості трансмутації особистої карми й карми планети.

Ті з вас, хто впродовж 23 числа кожного місяця зможуть знайти час і провести нескладний ритуал, який я опишу нижче, створять умови для свого просування та переходу на новий рівень свідомості, і подібна можливість не була надана ніколи раніше.

Ви можете скористатися цією можливістю поки тільки до кінця цього року. І ви побачите, наскільки ваша свідомість зможе просунутися до досягнення більш високого рівня. Насправді, усе, що відділяє вас від вищого рівня свідомості, це ваша карма. Вона закриває вас подібно до купола, і ви не можете бачити речі такими, якими вони є насправді, тому що вам перешкоджають у цьому негативні енергії, що містяться у ваших чотирьох нижніх тілах.

Якщо достатньо велика кількість людей кожне 23 число щомісяця до кінця цього року буде приділяти трансмутації карми наступного місяця хоч би одну годину на день, то ваші зусилля з трансмутації карми будуть примножені пропорційно кількості осіб, які будуть брати участь до кінця року в цьому молитовному бдiнні.

Отже, наприклад, якщо ви 23 липня, 23 серпня, 23 вересня, 23 жовтня, 23 листопада й 23 грудня будете брати участь у трансмутації карми наступного місяця та присвятите цьому всього одну годину, і якщо разом з вами в цьому бдінні братиме участь 1000 людей по всій земній кулі, то ваші зусилля будуть примножені тисячоразово. Якщо у бдінні 23 числа буде брати участь 10000 людей, то ваші зусилля будуть примножені в 10000 разів.

Тому я прошу вас серйозно поставитися до цієї нової дарованої вам Богом можливості. Не пропустіть свій шанс.

Ми цілком усвідомлюємо, що серед людей, які читають ці диктовки, є люди, котрі належать до різних духовних напрямків і займаються різними молитовними практиками.

Тому нехай вас не бентежить, що ви не будете об'єднані загальною молитвою. Використовуйте ті молитви й ті веління, які вам звичні. Найголовніше ‒ це настроєність вашої свідомості. Ви повинні бути спрямовані всім вашим єством на об'єднання ваших особистих зусиль із зусиллями тисяч світлоносців, розташованих по всій земній кулі. Уявіть собі, скільки Світла буде вивільнено в ці дні, і все це Світло буде спрямовано згідно з вашими закликами, які ви зробите, і буде посилено у стільки разів, скільки людей візьме участь у бдінні 23 числа кожного з перерахованих місяців.

І якщо ви не звикли до молитовного ритуалу, то ви можете виділити цю годину й присвятити її особливо даному ритуалу. При цьому ви можете робити ваші щоденні справи, наприклад, прибирати вашу квартиру, або працювати на вашій ділянці землі, або просто працювати на вашому робочому місці, але ви повинні постійно перебувати на максимально високому доступному вам рівні свідомості й посилати всю енергію, яка в цей момент надходить у ваші тіла з Божественної реальності для трансмутації карми наступного місяця.

Робіть звичайну, звичну для вас роботу впродовж дня та при цьому постійно візуалізуйте, як енергія надходить у ваше серце по кришталевій струні й ви своєю увагою направляєте її в ті ситуації у вашому житті й у житті планети, які вимагають перетворення.

Нехай навіть ви не знаєте, як вирішити проблеми, які стоять перед вами у вашому житті. Просто посилайте Божественну енергію в цю ситуацію та просіть, щоб ця енергія була використана для Божественного вирішення цієї ситуації.

Якщо вам дозволять ваші життєві обставини, то ви можете приділити цьому бдінню більше, ніж одну годину, стільки, скільки не буде обтяжливим для вас.

Земля потребує генерального прибирання. Давайте всі разом направимо свої зусилля на те, щоб це прибирання було проведено до кінця поточного року.

Пам'ятайте, що від чистоти ваших мотивів і чистоти ваших сердець залежить той потік Божественної енергії, який ви будете посилати і який буде збільшений. Тому, якщо ви спробуєте використовувати цю диспенсацію для вирішення своїх корисливих цілей і для зведення своїх особистих рахунків, то ви створите карму, яка також буде примножена відповідно до кількості людей, які беруть участь у цьому бдінні. Тому, якщо ваш мотив недостатньо чистий, то краще втримайтесь від участі в цьому бдінні.

На жаль, така властивість вашого світу. І будь-яка диспенсація, будь-яка Божественна милість є палицею на два кінці.

Тому що ваш світ є тим місцем, де відбувається відділення зерен від бур'яну. І ви самі своїми діями робите відділення всього, що від Бога, від всього, що не від Бога, усередині себе.

І для одних ця диспенсація приведе до безпрецедентного зростання їхньої свідомості, у той час як для других станеться остаточний вибір, кому вони служать.

Ви можете навіть не замислюватися над тим, куди буде спрямована ваша енергія. Енергія буде використана найкращим чином. Просто побажайте віддати вашу Божественну енергію в цей день для трансмутації вашої особистої карми, карми країни, карми планети.

І чим безкорисливіше ви будете жертвувати вашу енергію, тим швидше й вірніше вирішаться всі кармічні ситуації у вашому житті.

Дозвольте Вищому Законові використовувати вашу енергію, не ставте перед Богом умови, як би ви хотіли, щоб ситуація була вирішена.

Бог дає можливість всім виправити будь-які помилки. Тільки побажайте завжди слідувати Волі Бога. Навіть якщо ви прив'язані хворобою до ліжка або інвалідного візка й у вас немає можливості ні читати молитви, ні працювати, то просто пошліть свою Любов тому Владиці, з ким ви відчуваєте особливий зв'язок. Нехай це буде Мати Марія, або Ісус, або Сен-Жермен. Ваша любов є найкращою та найчистішою енергію, яка буде примножена обов'язково.

Я хочу зупинитися на тім, що кожен з вас має можливість скористатися цією диспенсацією. Кожен з вас має шанс зійти у своїй свідомості на інший, вищий рівень, звільнившись від величезного шматка вашої карми. Однак ви повинні докласти для цього всіх зусиль вашого серця. Ви повинні це зробити з відкритим серцем, щиро. Тільки ваша власна чистота й щирість визначать, чи зможете ви до кінця року отримати вашу нагороду у вигляді сходження на новий ступінь Божественної свідомості. Постарайтеся не зісковзнути вниз, піддавшись нечистим думкам і мотивам.

Я сподіваюся, ми зможемо зустрітися з вами наприкінці року й підбити підсумок цієї нової можливості, що відкрилася вам.

Я ЄСМЬ Ель Морія,
з Вірою у ваш успіх.