Кожен з вас впливає на ситуацію на планеті Земля

Улюблений Ланелло

26 червня 2005 року

Я ЄСМЬ Ланелло, який прийшов знову через цього Посланника!

Я ЄСМЬ прийшов для того, щоб дати вам можливість ознайомитися з моїми думками й моїм поглядом на поточний стан речей. Це стосується планети, і це стосується тієї країни, мовою якої ми даємо ці диктовки.

Ситуація, що складається у світі на нинішній момент, здається, не віщує нічого несподіваного. Однак приховані процеси йдуть у надрах Землі й поступово виявляють себе у вигляді активності вулканічної діяльності й різних катаклізмів.

Зв'язок між станом земної кори й рівнем свідомості людства дуже жорсткий, і за кількістю підземних поштовхів і землетрусів, за їхньою силою та частотою ви можете судити про те напруження на тонкому плані, близькому до Землі, яке існує.

Земля дуже чутлива до всього, що відбувається у свідомості людства Землі, до колективної свідомості людства.

Землю можна розглядати як материнське тіло, загальне для всіх еволюцій, що населяють планету Земля. І як мати завжди відчуває навіть на значній відстані будь-які небезпечні ситуації, у яких перебувають її діти, так само й Земля реагує на небезпечні стани свідомості, пов'язані з її дітьми. Щоб аналогія була повною та завершеною, можете собі уявити, як Матір-Земля починає переживати, коли її нерозумні діти у своїй свідомості допускають дуже великі спотворення у вигляді недосконалих думок і почуттів. Як і будь-яка мати, Матір-Земля починає хвилюватися та переживати за своїх дітей, і це виявляється у збільшенні підземної активності.

Тому, чим більша кількість людей буде зберігати високий рівень свідомості й посилати свою Любов і вдячність Матері-Землі, тим спокійніше відбуватимуться ті змінення малюнка материків і океанів на поверхні Землі, які неминуче настають.

Кожна нова Раса, яка приходить на Землю, повинна отримати новий материк для свого розвитку й процвітання.

І ви маєте зрозуміти, що настає епоха, коли у втілення приходить нова Шоста Корінна земна Раса. І поки ця Раса розташовується на вже існуючих материках, але в подальшому, коли ця Раса буде займати чільне місце за своїм впливом на еволюції Землі, вона отримає свій материк, який буде народжений Землею на місці нинішнього океану. Відповідно, старі материки, такі як Європа, частина Азії та обидві Америки поступово йтимуть під воду разом з містами й людьми, які їх населяють. І цей процес може відбуватися поступово й безболісно протягом тисяч і десятків тисяч років, а може статися майже миттєво, так само, як занурився під воду материк Атлантида із залишками Четвертої Корінної Раси, яка своєю поведінкою призвела до того, що катастрофа набула глобального характеру. І практично весь материк, більша його частина пішла під воду за лічені дні. За цей відпущений природою час неможливо було врятуватися, навіть маючи досконалі кораблі й досконалі літальні апарати.

Усе спасіння полягає лише в рівні вашої свідомості. І якщо ваша свідомість перебуває на досить високому рівні, щоб мати зв'язок з Вознесеними Сонмами, то ви будете заздалегідь попереджені про прийдешні катастрофи й будете мати можливість побудувати ковчег або заздалегідь зробити вихід на нові землі.

Тому, якщо рівень масової свідомості людства найближчим часом здатний буде піднятися на вищий ступінь, то неминучі катаклізми пройдуть поступово й безболісно й розтягнуться на значний проміжок часу. Якщо ж людство вважатиме за краще продовжити експериментувати зі своєю вільною волею та не прислухається до голосу Божественного розуму, то катаклізм прийме більш різкий і руйнівний характер. Для Землі, що розхвилювалася за своїх дітей, нічого не буде варто занурити весь такий материк, як Європа, під воду за одну добу.

Я розумію, що вам важко повірити в небезпеку, яка вам загрожує, тому що протягом ваших життів ви не зазнали нічого подібного. І пам'ять людства зберігає легенди про занурення Атлантиди разом із сотнями тисяч людей, які населяли її, як щось надто фантастичне, щоб у це можна було повірити.

Однак коли ви у своїй свідомості досягаєте певного ступеня, цей ступінь дозволяє вам усвідомити реальність цих легенд, і ви навіть здатні згадати свої втілення на материку Атлантида, і якщо ви були потоплені разом з материком, то ви досі будете відчувати стан страху й неусвідомленого занепокоєння при будь-яких землетрусах, які ви будете переживати у вашому поточному житті. І якщо ви за часів Атлантиди опинилися серед людей, які повірили голосу пророків і заздалегідь покинули потоплені землі, то ці люди досі дуже уважно прислухаються до голосів всіх пророків і намагаються враховувати попередження, що приходять через них, у своїх життях.

Якщо вам сказати заздалегідь, що може статися на планеті Земля найближчим часом, то це може викликати паніку серед тих людей, які дуже добре пам'ятають, що пророцтва іноді збуваються. Однак будь-яка паніка є проявом небожественним і ще більше призведе до хвилювання Землі. Тому ніколи у пророцтвах, які оголошуються на широку аудиторію, не говориться нічого конкретного про місце й масштаб катастрофи, яка може статися.

Однак є люди, які навіть у дуже слабкому натяку здатнi вгледіти серйозне попередження й почати проводити свою молитовну роботу з нейтралізації негативних згустків енергії думок і почуттів людства Землі, які досягли загрозливої концентрації. Також ці люди намагаються заспокоїти Матір-Землю, яка розхвилювалася, своєю Любов'ю, котру вони посилають зі свого серця прямо в серце Матері-Землі.

І дуже часто зусиль цих людей буває достатньо, щоб або запобігти катаклізмові зовсім, або зменшити його наслідки до мінімальних проявів і наслідків.

До сказаного я можу додати тільки те, що кожен з вас впливає на ситуацію на планеті Земля.

Ви можете навіть не молитися, але просто у своїй свідомості зупиняти потік негативної енергії. Замикати на своєму серці негативні спіралі й перетворювати їх Любов'ю свого серця в пелюстки троянд.

Ви постійно впродовж дня спостерігаєте за тими ситуаціями, які змушують хвилюватися Матір-Землю. Подумки побажайте взяти цю ситуацію у своє серце й трансмутувати її наслідки. Не засуджуйте тих людей, які створюють навколо себе негативні прояви й беруть участь у них. Їхня свідомість перебуває в затьмареному стані, і вони не здатні поки усвідомити ту шкоду, яку вони приносять Землі й передусім собi. Дозвольте Богові й Космічному Закону навчити цих людей підкорятися Божественному Законові. Ваше завдання, якщо ви стали свідком негативної, руйнівної ситуації, спробувати взяти на себе переробку негативної енергії, яка осідає на фізичному, астральному й ментальному планах у ході неправильних дій інших людей. Вони не відають, що творять, але ви відаєте. Тому не вносьте своїм засудженням додаткової негативної енергії в загальний каламутний потік. Не підживлюйте своєю енергією недосконалість. Просто вилучайте всю енергію з недосконалості й намагайтеся переробити негативну енергію, що утворилася, за допомогою ваших чакр або молитов. Повірте, так ви досягнете набагато кращого результату, ніж коли будете наставляти некероване й розбурхане дитя Землі.

Пророцтво вимовлено, і дай Бог, щоб воно не збулося.

Я ЄСМЬ Ланелло.