Використовуйте цю даровану вам Богом можливість проходити навчання та отримувати наставляння

Санат Кумара

25 червня 2005 року

Я ЄСМЬ Санат Кумара, який прийшов до вас знову через мого Посланника. Щораз рівень вібрацій, які ми опускаємо на фізичний план за допомогою цього фізичного провідника й за допомогою цих диктовок, збільшується.

У міру того як ми напрацьовуємо досвід, удається сказати більше й передати чистіше. Хоча ситуація, що складається навколо Посланника на фізичному й тонкому планах, іноді перешкоджає нам передати повідомлення максимально ефективно.

Цей експеримент із прийняття диктовок з ефірних октав, який триває безперервно щодня впродовж більше трьох з половиною місяців, може бути продовжений нами за умови, якщо ми зможемо й надалі зберігати чистоту каналу й провідника.

Суть цього експерименту полягає в тім, щоб дати можливість тим душам, які готові до сприйняття переданої нами інформації, отримувати наші енергії безперервно щодня впродовж тривалого проміжку часу. Справа в тім, що фізичний світ подібний до болота, яке затягує свідомість людей, як у трясовину. І коли ваші ноги занурюються у трясовину, ви ще не відчуваєте тривоги, але настає момент, коли трясовина втягує вас у себе все сильніше й сильніше й у вас вже немає сил, щоб вибратися з неї самостійно. Тому ми даємо вам трос цих диктовок, за який ви можете вхопитися та вибратись із трясовини масової свідомості.

Ми надаємо вам можливість щодня отримувати порцію Божественної Енергії в той час, як ви отримуєте й прочитуєте ці диктовки.

Для того щоб чогось навчитися навіть у звичайній школі або коледжі, ви повинні щодня відвідувати заняття та докладати своїх зусиль до того, щоб засвоїти матеріал, який викладається вам. Без щоденних зусиль з вашого боку й без систематичного відвідування занять ви навряд чи засвоїте всю необхідну вам інформацію. Навчання Божественній науці й отримання Божественних знань нічим не вирізняється від будь-якого іншого навчання та освіти, які ви отримуєте на фізичному плані.

Тому, чим систематичніше ви будете читати ці диктовки, тим більшого ефекту в розширенні вашої свідомості ви досягнете.

Не треба забувати, що всі ви перебуваєте на різних ступенях пізнання Божественної реальності. І для когось із вас навіть настільки простий виклад інформації, яким ми користуємося в цих диктовках, здасться занадто складним або викличе у вас роздратування саме своєю простотою.

Якщо ви зі школи потрапите відразу на останній курс університету, то навряд чи ви зможете швидко адаптуватися та зрозуміти ті дисципліни, які там викладаються, хоч інформація подається рідною мовою та досить проста у викладі.

Не завжди уявна простота викладу говорить про простоту матеріалу, що викладається. Божественна Істина дуже проста за своєю суттю, але її сприйняття людською свідомістю не завжди відбувається. Тому що Божественний світ вирізняється за своєю природою та за своїми законами від фізичного світу. І вам доводиться пізнавати те, що не сприймається вашими фізичними органами чуття. Звідси виникають труднощі в засвоєнні матеріалу, і сумніви, і небажання приділяти свiй час предметам, котрі, як вам здається, ніяк не пов'язані з вашим життям.

Дійсно, немає вказівок у цих диктовках, як домогтися успіху у вашому земному житті, набути багатства й визнання.

Немає нічого в цих диктовках для тих людей, які основним фокусом докладання своїх сил вибрали фізичний план і матеріальний світ. Для них у цих диктовках не міститься ніякої корисної інформації. Тому що все, про що говориться в цих диктовках, необхідно вам для того, щоб підвищити вашу свідомість до того необхідного рівня, який дозволить вам перейти в інший світ, тонший світ, світ з вищими вібраціями.

І якщо ви зустрінете людину, яка повністю зосереджена на матеріальному світі, і почнете їй розповідати про ту інформацію, яку ви почерпнули із цих диктовок, то, швидше за все, ця людина подумає, що у вас не все в порядку з головою. І неможливо вірити в те, що не можна помацати своїми руками й побачити своїми очима. Тому витончення сприйняття навколишньої дійсності так необхідно.

Коли ви переглядаєте багато телепередач або слухаєте ваше радіо, то це подібно до того, як ви дуже чутливим приладом, здатним розрізняти мікрони, починаєте забивати цвяхи. Ваш організм унікальний за своєю природою, і він дозволяє вам відчувати тонкі світи й розрізняти вібрації тонких світів. Тому використовуйте, будь ласка, свій організм за призначенням. Оберігайте себе від будь-яких грубих і недосконалих проявів вашого світу. Тому що, коли ви починаєте приділяти надто багато уваги будь-якій недосконалій діяльності, то ви занижуєте свої вібрації і вже не можете розрізнити те, що належить тонкому світові, і не помічаєте проявів тонкого світу у вашому житті. Ваш стан змінюється впродовж дня, змінюється день у день, і цим пояснюється, що одні диктовки знаходять відгук у вашій свідомості, а інші диктовки вас дратують.

Просування Шляхом осягнення Божественної реальності носить дуже поступовий характер. І тому ми намагаємося підтримати ваші вібрації цими диктовками на достатньо високому рівні якомога більший проміжок часу. Доти, поки ваша свідомість не здатна буде розрізняти грубі вібрації цього світу й усуватися від них з почуття самозбереження.

Перш ніж дістатися до безпечної гавані, корабель пропливає тисячі миль буйним морем і штормовим океаном. І тільки пам'ять про рідний дім і бажання потрапити на сушу змушують мореплавців витримувати натиск життєвих бур.

Вам потрібний компас у вашій подорожі, вам потрібна карта, і вам потрібна навичка пошуку напрямку за компасом, по карті й за зірками, для того щоб ви могли досягти безпечної гавані біля рідного Дому. Тому ми даємо вам напрямок, і ми даємо вам вказівки й наставляємо вас на вашому Шляху. Але ви повинні завжди пам'ятати, що настане момент, коли ви можете залишитися на самоті в бурхливому морі. І тільки від ваших власних здібностей і ваших навичок, набутих вами в період навчання, буде залежати, чи зможете ви подолати перешкоди й досягти безпечної гавані.

Тому не лінуйтеся. Використовуйте цю даровану вам Богом можливість проходити навчання та отримувати наставляння. Опановуйте навичку визначення вашого Шляху по карті, за компасом і зірками.

І не дозволяйте ніяким зовнішнім обставинам вашого життя встати між вами й Божественною реальністю.

Я даю вам це напуття цим днем, тому що коли ви не будете використовувати у вашому житті отримані вами знання, то дарована вам можливість прямого спілкування з Владиками може припинитися. І хто знає, коли ще ви отримаєте цю можливість.

Можна витратити величезну кількість Божественної Енергії на підтримку нашого каналу зв'язку, але якщо ми не побачимо, що ця енергія буде засвоєна вами й використана у ваших життях, то Божественна можливість припиниться та Енергія буде забрана.

Ви не поливаєте сухе дерево, що є у вашому саду. Так само й ми вважаємо за краще не витрачати даремно дорогоцінну Божественну Енергію.

Я сподіваюся, що ви знайдете вільну хвилинку, щоб усамітнитися та подумати над моїми словами в тиші вашого серця.

Я ЄСМЬ Санат Кумара.