Про можливість полегшення карми наступного місяця та листи до Кармічного Правління

Улюблений Сурія

23 червня 2005 року

Я ЄСМЬ Сурія, який прийшов до вас цим днем ​​через мого Посланника.

Сьогоднішній день є днем, коли ви можете докласти своїх молитовних зусиль і направити енергію молитви для трансмутації карми наступного місяця. Вам буде дано рівно стільки з того, що ви просите, наскільки дозволить чистота вашого серця, щирість і наскільки дозволить Закон Карми.

Тому я рекомендую вам не лінуватися та працювати в цей день. Ви навіть можете присвятити всі справи, які ви будете здійснювати цього дня, трансмутації карми. Уявіть собі, коли ви миєте посуд або прибираєте вашу квартиру, що ви змиваєте всі кармічні нашарування минулого з всього, до чого торкається ваша рука.

Вода є вашим помічником.

Ви можете продовжити ваш експеримент і перенести його в ментальну площину. Ви можете уявити собі, як ви берете ганчірку й змиваєте всі ваші нечисті думки, які коли-небудь відвідували вас. Потім ви перейдете на астральний план і будете змивати всі нашарування ваших негативних почуттів.

Уявіть собі, що ви проводите генеральне прибирання у всіх своїх тілах.

Ви можете уявити собі, як ви берете ваше ментальне тіло або астральне тіло, знімаєте їх, як одяг, і витрушуєте з них весь пил недосконалих думок і почуттів. Повітря ‒ ваш помічник.

Ви можете помістити ваші тіла на сонці й підставити їх променям яскравого літнього сонця, щоб воно трансмутувало сліди вашої карми. Сонце ‒ ваш помічник.

Ви можете уявити собі, як фіолетове полум'я проникає наскрізь у всі ваші тіла й випалює все, що не від Бога, у ваших чотирьох нижніх тілах. Полум'я ‒ ваш помічник.

У цей день починається засідання Кармічного Правління на Землі. Ви можете звернутися в Кармічне Правління з вашими листами й проханнями. Ваша справа ‒ попросити про допомогу. Справа Кармічного Правління – розглянути ваше прохання та надати вам ту допомогу, яку може вам надати космічне милосердя. Попросіть ангелів доставити ваші листи за призначенням, не забудьте поставити своє ім'я та прізвище, дату й спаліть лист. Якщо ви залишите собі копію вашого листа, то ви через деякий час виявите, що багато що, коли не все, про що ви просили Кармічне Правління, здійсниться.

Тягар карми, котрий висить над людством, надто великий, і Вознесені Сонми використовують буквально будь-яку надану можливість, щоб допомогти вам, людям Землі, які перебувають у втіленні. Не нехтуйте дарованими вам милостями й можливостями.

Космічний Закон не дозволяє нам втручатися у вашу карму, якщо ви не просите нас про втручання. Але як тільки заклик вимовлений i заклик почутий, Вознесені Сонми готові надати вам всю можливу допомогу.

Однак не варто вам повністю покладатися на Вознесені Сонми. Якщо людина просить один раз про те, щоб ми допомогли їй позбавитися важкої карми, яка нависла над нею, наприклад, карми аборту, ми допомагаємо. Однак якщо проходить якийсь час і людина знов робить той самий вчинок, що веде до створення карми, у такому випадку Вознесеним Сонмам набагато важче надати допомогу.

Тому щоразу, коли ви просите про допомогу в позбавленні вас від наслідків ваших неправильних дій у минулому, ви повинні цілком усвідомлено брати на себе зобов'язання не повторювати тих вчинків у вашому житті, які призвели до створення карми.

І якщо вам важко постійно тримати в голові ваше зобов'язання не творити карму, тоді візьміть чистий аркуш паперу й напишіть на цьому аркуші все, що, ви знаєте, є у вас негативного й чого ви б хотіли позбавитися. І щораз, коли ви беретеся до свого молитовного ритуалу, направляйте енергію молитви на розчинення тих енергій, що містяться у ваших чотирьох нижніх тілах і які лягли важким тягарем на ваші тіла саме через скоєння вами в минулому тяжких вчинків.

Якби знання Закону Карми, або Закону відплати, знайшло широке розповсюдження серед людей Землі, і особливо серед молоді, то вдалося б запобігти багатьом вчинкам людей, які вони здійснюють через своє невігластво.

Знання Закону Карми є першим кроком, який потрібний будь-якому індивідууму, щоб не грішити й діяти у своєму житті, керуючись Божественними принципами.

Тому основним завданням кожного з вас найближчим часом буде завдання ознайомлення якомога більшої кількості людей із Законом Карми, або вiдплати.

І найкращим буде ваш особистий приклад, який ви покажете вашій дитині, вашій родині, вашим колегам по роботі.

Негативна енергія не може зникнути сама по собі, але енергія ваших молитов може розчинити негативну карму точно так само, як ваші візуалізації, які я навів на початку нашої сьогоднішньої бесіди. А енергія благої карми, яку ви створюєте вашими правильними діями, може бути спрямована на ваше прохання на полегшення кармічного тягаря і на те, щоб відпрацювання карми пройшло для вас найлегшим шляхом.

Ви зобов'язані відпрацювати карму ваших невірних вчинків, але ви можете відпрацювати цю карму, наприклад, упавши й отримавши перелом, або просто відбутися легким забиттям чи синцем.

Тому я рекомендую вам звернутись із проханням до Кармічного Правління сьогодні або в найближчі дні. Ви можете також у вашому листі вказати, що конкретно ви зобов'язуєтеся робити для того, щоб енергія ваших благих вчинків була спрямована на полегшення вашого кармічного тягаря.

Це може бути взяття на себе зобов'язань читати певну кількість молитов або Розаріїв впродовж якогось проміжку часу. Це може бути також взяття на себе зобов'язань у допомозі нужденним або немічним.

Беріть на себе тільки ті зобов'язання, які, ви точно знаєте, вам під силу виконати. Тому що, коли ви візьмете на себе надто великі зобов'язання в надії відпрацювати якомога більш карми, ви можете не впоратися з навантаженням. Тому що, не забувайте, що вам доведеться проходити у вашому житті тести й підтримувати найвищий стан свідомості, незважаючи на всі перешкоди й життєві негаразди, з якими вам доведеться зустрітися.

І негативні вібрації, роздратування, яке ви можете відчувати, якщо не впораєтеся із взятими на себе зобов'язаннями, можуть перекреслити позитивний ефект від ваших правильних вчинків і дій.

Ваше завдання полягає не в тім, щоб нагрішити й потім замолити свої гріхи. Ваше завдання полягає в тім, щоб не творити нової карми. Стару карму в тій чи іншій формі вам все одно доведеться відпрацювати. Тому стежте уважно за тим, щоб не створювати нової карми.

Сьогоднішня розмова була дуже корисною, тому що вона дала вам у руки інструменти, які при правильному ними користуванні стануть запорукою вашого успішного просування Шляхом.

Пам'ятайте про те, що нереальна частина вас самих ‒ ваше его ‒ буде знаходити будь-яку можливість, щоб направити вас хибним шляхом, переконувати вас у тім, що ваші молитви й листи не діють. Переконувати вас у тім, що ви сьогодні дуже втомилися та можете собі дозволити розслабитися і не виконати взятих на себе зобов'язань.

Ви створювали вашу карму впродовж мільйонів років, впродовж ваших незліченних земних втілень. І ви бажаєте позбавитися вашої карми миттєво?

Якби Закон дозволив вам випробувати наслідки повернення вашої карми миттєво, то жодна людина не витримала б і долі секунди від негативної енергії, що навалилася. Вона буквально розірвала б вас і ваші тіла. Тому Закон Карми повертає вам ваші кармічні борги для виконання поступово, протягом значного проміжку часу. І допомога, про яку ви просите, також не може бути вам надана миттєво. Для надання вам допомоги потрібен час. І час буде різним у залежності від тяжкості карми, змісту вашого прохання та прийнятих вами на себе зобов'язань.

Термін надання допомоги може бути різним і займати період від шести місяців до дванадцяти років.

Тому настроюйтеся на щоденну роботу. Дива у вашому житті можливі, але ви самі створюєте передумови для див у вашому житті, створюючи щодня благу карму.

Я ЄСМЬ Сурія.