Дальні Світи відкриті для відвідування, і вони чекають вас

Я ЄСМЬ ТЕ ЩО Я ЄСМЬ

16 березня 2005 року

Я ЄСМЬ ТЕ ЩО Я ЄСМЬ, я промовляю зсередини тебе.

Відповідність, співзвуччя ‒ ті якості, які необхідні для прояву, щоб мати можливість приймати диктовки з тонкого плану. Без цих якостей неможливо досягти того стану повної відчуженості від всього, що оточує на фізичному плані, відірвати свою свідомість від навколишньої реальності й піднятися ввись.

Можна візуалізувати вихід з тіла й підйом до Вищих Світів як сходження на вершину. Насправді мить переходу на тонкий план пов'язана з підйомом рівня вібрацій. Якби фізичне тіло було краще підготовлене до таких подорожей у просторі і в часі, то можна було б досягти такого рівня вібрацій, який дозволив би пересуватися в будь-якому напрямку й у будь-яку систему світів.

Проте фізичний храм, фізичний провідник дуже грубий і не може витримати навіть незначного підвищення вібрацій. Він просто згорить.

Тому для подорожей ми використовуємо тонкі тіла. І тут на перший план виходить готовність цих тонких тіл до подібних переміщень. У більшості людей тонкі тіла так уражені, що не мають ні правильної форми, ні необхідної легкості.

Стан тонких тіл повністю залежить від рівня свідомості людини. Тому подорож до далеких світів для більшості людства Землі просто недоступна. Ваші тонкі тіла ‒ це ви самі, тільки в тоншому світі. І наскільки ваша свідомість готова прийняти тонкий світ, настільки ви отримуєте рухливість у тонкому світі.

Переважно, більшість людства не може піднятися вище шарів так званого щільного астралу. І ці шари не дають можливості відриватися від Землі й відвідувати тонші й розвиненіші системи світобудови.

Тому на перший план виходить завдання прийняття тонких світів і завдання вдосконалення своїх тонких тіл з метою набуття здатності переміщатися цими світами.

Ви повинні набути здатності залишати своє тіло й подорожувати світами. Це - якість наступного рівня розвитку свідомості людства, і вона буде набута людством так само, як вам належить позбавитися скафандрів плоті, що посковували вас.

Дальні Світи відкриті для відвідування, і вони чекають вас. Але вам необхідно набути легкості, звільнитися від вантажу ваших кармічних напрацювань на цій планеті.

Подільність тіл, просторові переміщення в тонких тілах - це дуже близький етап еволюції людини, коли вона з істоти, скутої рамками однієї планети й прив'язаної до цієї планети, стає Космічною Істотою. Істотою, для якої домівкою є весь Космос, увесь проявлений Всесвіт.

Цей етап людської еволюції відкриється перед вами, як тільки ви завершите школу Землі. А на це піде ще багато людських років.

Я хотіло б торкнутися питання так званого вознесіння.

Не можна сказати, що через попередніх Посланників були дані невірні знання про вознесіння. Але вознесіння як процес, при якому ви назавжди залишаєте цей фізичний світ і переходите до існування на тонкому плані, не відбуватиметься так, як ви це собі уявляєте.

Ви возноситеся поступово, як би частинами, переходячи з раси в расу, з одного космічного циклу в інший космічний цикл. Але остаточне вознесіння як процес досягнення якоїсь кінцевої мети недосяжне. Тому що розвиток безмежний і не може бути зупинений. Ніяка мета не є кінцевою.

Ви возноситеся щодня у своїй свідомості, у своїх вібраціях, набуваючи щоразу більшої свободи й досягаючи того енергетичного рівня, якому відповідають ваші вібрації.

Усередині вас є та частина, яка вже досягла так званого вознесіння в минулих космічних циклах. Ця частина вас є вашим Я Христа, або Вищим Я. І це та частина вас, за допомогою якої ви витягуєте всі ваші нижні тіла із цієї матеріальності.

Ваше Я Христа є вашою точкою опори, провідником, який вказує вам шлях і керує вами.

Тому так необхідний цей зв'язок з вищою частиною вас самих. І зараз цей зв'язок стає реальністю для все більшої і більшої кількості людей, які перебувають у втіленні.

Підвищуючи рівень своєї енергетики, ви отримуєте можливість спілкування з вашим Я Христа. І ви отримуєте досвід спілкування з найвищою частиною вас самих, вашою Я ЄСМЬ Присутністю. Відбувається рівно те, що ви припускаєте у своїй свідомості.

Якщо ви допускаєте в собі, у своїй свідомості, що ви можете спілкуватися зі своїм Вищим Я, то рано чи пізно ви отримуєте цю можливість.

Тетяна якось перестала чути відповіді свого Вищого Я. Для неї це був шок. Тобто процес спілкування з вищою частиною самої себе став настільки природним, що вона просто не могла зрозуміти, що ж вона буде далі робити без цього спілкування.

Так само й ваша свідомість, поки вона не допускає думки про спілкування зі своїм Вищим Я, з Вищими Світами, ви не зможете отримати досвід такого спілкування.

Якщо ви не захочете навчитися плавати, ви не навчитеся. А для того щоб навчитися плавати, вам необхідно зайти у воду й намагатися пливти.

Ті люди, які читають ці диктовки й розуміють, про що в них ідеться, усі здатні плисти, спілкуватися з вищою частиною самих себе.

І якщо вам не хочеться іти у воду, то ніхто не зможе вас змусити. Ви або вирішуєте навчитися плавати й заходите у воду, або ні.

Методик, як спілкуватися з вашої вищою частиною, багато.

Я дам вам найпростішу.

У вас є Друг. Найкращий і найвідданіший Друг, який живе всередині вас самих. І цей Друг завжди любив вас і прагнув допомагати вам настільки, наскільки ви йому дозволяли у всіх важких обставинах вашого життя.

Ви часто відчували необхідність отримати пораду від друга, пораду у важкій ситуації. Ви шукали друзів зовні вас. Ви прагнули до людського спілкування з ними.

А в цей час найкращий Друг, найвідданіший Друг, який перебуває всередині вас, терпляче чекав, коли ж ви звернете на нього увагу.

І він готовий до спілкування з вами. Він відчуває до вас почуття дружби й любові. Зверніть на нього увагу.

Скажіть йому, як ви його любите, як вам бракує спілкування з ним.

Виберіть час, коли ви знаєте, що вам ніхто не буде заважати. Вимкніть все, що може вас відволікати. Займіть зручну позу. Зосередьтеся на своєму серці. І запитайте своє Вище Я, чи бажає воно спілкуватися з вами. Що означає його відповідь "так"?

Прислухайтеся до себе. Ця відповідь може прийти як дуже тонке відчуття, тріпотіння в серці, чи іншим шляхом. Ви маєте зрозуміти, як ваше Я Христа відповість вам. Воно відповість вам тим способом, який ви зможете сприйняти.

Ви можете не почути жодної відповіді. Не примушуйте й не стомлюйте себе. Повторіть досвід наступного дня. Робіть це щодня.

Ви повинні зрозуміти, який час спілкування для вас найзручніший впродовж доби. Намагайтеся знову й знову.

Спочатку вам здасться, що ви чуєте відповіді. Ставте запитання вашому Я Христа, запитуйте його. Розмовляйте з ним як з найближчим вашим другом. Говоріть, як ви його любите, як мрієте спілкуватися з ним.

І рано чи пізно ваше спілкування відбудеться.

Я бажаю вам успіхів на вашому шляху. Прийде час, і ми зустрінемося з вами. І я буду говорити з вами зсередини вас так само, як зараз я промовляю зсередини цього Посланника.

Я ЄСМЬ ТЕ ЩО Я ЄСМЬ. Ом.