Ви повинні йти Вищим Шляхом

Гаутама Будда

22 червня 2005 року

Я ЄСМЬ Гаутама Будда, який прийшов до вас цим днем ​​літнього сонцестояння.

Кожен із днів, котрий пов'язаний зі знаменним положенням планет, важливий сам по собі.

Коли-небудь людство Землі здатне буде повернутися до розуміння тих знань, що були відомі найдавнішим цивілізаціям, які існували на Землі багато десятків і сотні тисяч років тому, але тепер стали недоступними людству Землі.

Секрет цього дуже простий. Якщо ви знаєте те, на що вказують вам зірки, і не виконуєте вказівок зірок, то ви втрачаєте знання.

Так само, коли ми даємо вам ці знання, котрі містяться в цих диктовках, і ви не виконуєте їх у своєму житті, не керуєтеся цими знаннями у своєму повсякденному житті, то знання забираються.

Вам дається можливість, Божественна можливість, заслужена в багатьох життях мучеництвом і мученицькими смертями носіїв Світла. Ви отримуєте можливість мати це чисте джерело Божественної Істини й Божественного натхнення.

І якщо ви не скористаєтеся тими знаннями, наставляннями й ученнями, що викладені в цих диктовках, то ви втратите можливість прориву у вашій свідомості. Ви втратите можливість підйому на наступну вершину вашого сходження до Божественної свідомості.

І навпаки, якщо кількість людей, здатних до сприйняття та застосування знань, котрі  ви  отримуєте із цими диктовками, буде рости й досягне деякої критичної маси, то потік Божественного знання буде збільшений і посилений. Не тільки через цього Посланника, але й через десятки й сотні інших Посланників, які зможуть пройти свої посвячення завдяки спільним зусиллям кожного світлоносця, котрий зможе керуватися у своєму житті знаннями й наставляннями, викладеними в цих диктовках. Кожному наступному, хто пройде відповідні посвячення та набуде можливості говорити від нашого імені, буде потрібно набагато менше зусиль для набуття своїх здібностей.

І кожен з вас повинен пам'ятати про те, що, вступаючи своєю свідомістю в загальний потік, беручи участь у поширенні знань та інформації, навіть просто керуючись наставляннями, отриманими від нас, у своїх життях ви створюєте можливість більшого взаємообміну між нашими октавами, ви сприяєте зближенню наших світів.

Процес зростання свідомості людства є колективним процесом. Завжди Бог посилав своїх посланників і пророків, і щораз людству був даний шанс. І цей шанс рідко був використаний при житті наших посланників. Однак той імпульс, котрий свідомість подвижника приносила на фізичний план планети Земля, здатен був розбудити свідомість тих індивідуумів, які були готові, і відбувався ривок у свідомості людства. Дуже важливо донести імпульс до фізичного плану планети Земля, проте не менш важливо, щоб знайшлися ті, хто підхопить цей імпульс і зможе його використовувати в повсякденних справах.

Дається енергія для творення. Дається енергія для розширення вашої свідомості. І те, як ви скористаєтеся цією енергією, буквально визначить подальший хід історії.

Свідомість світлоносця готова спалахнути як факел під впливом Божественної Енергії. Однак набагато важливішим є завдання несення факела. Збереження та підтримка вогню протягом значного проміжку часу. Не думайте, що ваша діяльність із підтримки вогню пов'язана тільки із читанням молитов і велінь. Ви повинні кожну секунду вашого перебування на Землі керуватися нашими вказівками й постійно, у будь-якій життєвій ситуації йти Вищим Шляхом.

Ніколи не треба забувати про те, що ви прийшли у ваш світ, щоб набути досвіду. І ви робите вибір кожну хвилину вашого перебування на Землі, як направити одержувану вами енергію.

Постійно зберігати Божественне співзвуччя і при цьому перебувати в гущі життя ‒ це те, що зараз вимагається від вас. Ви постійно повинні перебувати у вашій свідомості на горніх вершинах. Проте постійно відчувати під ногами земний ґрунт. І точно так само, як ви керуєтеся у вашому житті законами тієї країни, у якій ви проживаєте, ви повинні постійно керуватися Божественним Законом у вашому житті.

Завжди є можливість іти Вищим Шляхом, і завжди є можливість скотитися вниз.

І в ту мить, коли ви робите вибір у скрутній ситуації вашого життя, завжди згадуйте про те, що ви набагато більше, ніж ваше фізичне тіло. Ви маєте Божественну природу, і ви безсмертні. Тому, коли ви робите ваш вибір, завжди керуйтеся тим, як буде корисно для вашої душі.

Якщо вам треба кривити сумлінням для того, щоб зберегти свою роботу, підстроюватися та лестити вашому керівникові, щоб зберегти своє робоче місце, завжди дбайте про вашу душу. Ваша душа завжди знає, як буде правильно вчинити в будь-якій ситуації. І нехай ваші вчинки будуть іти врозріз із думкою більшості людей, які вас оточують, і думкою дуже близьких вам людей, завжди намагайтеся робити так, як буде вірно з погляду вашої Вищої частини.

Завжди тримайте перед собою образ Ісуса. Адже він міг уникнути мученицької смерті. Він міг докласти зусиль і навіть стати царем. Будь-який з його учнів був готовий пожертвувати своїм життям, щоб вступити в сутичку й відстояти свого Вчителя. Однак Ісус був розп'ятий. Кожен з вас має керуватися в житті тим прикладом, який вам даний. І коли перед вами постає питання, поступитися своїми переконаннями, своїм сумлінням і зберегти свою роботу або щось, що має для вас цінність, то ніколи не забувайте, що є щось більше у вашому житті, ніж просто задоволення ваших фізичних потреб.

Ви повинні йти Вищим Шляхом і завжди вибирати Вищий Шлях.

Я був принцом, і я мав все. Я мав молоду дружину, і в мене народилася дитина. Я мав все, про що тільки може мріяти людина, коли вона живе на Землі. Однак я знав, що є щось більше, заради чого ми приходимо на Землю. І я кинув все й пішов.

Багато років минуло, перш ніж я зміг знайти свій Шлях. І цей Шлях не був пов'язаний з багатством, будинком або родиною.

Є Вищий Шлях, яким рано чи пізно підете ви всі.

Це не означає, що я закликаю вас всіх кидати свої сім'ї і йти у скит. Ваше життя надає вам набагато більші можливості для проходження посвячень.

Ви сходите у своїй свідомості, і ви приймаєте ті рішення, які сприяють розвиткові вашої свідомості. Ви робите ваші вибори, керуючись Вищим Законом. І якщо вам вдасться пройти ваші посвячення та досягти рівня свідомості Христа й Будди, не віддаляючись із вашого звичайного життя, то це якраз те, що вимагається від вас на нинішньому етапі розвитку людства.

І ще: ви ніколи не повинні забувати, що, як тільки ви досягаєте прориву у вашій свідомості, то змінюється ваше оточення. Відходять ті люди, які не готові прийняти новий рівень вашої свідомості, і підходять ті люди, які мають з вами подібні вібрації. Не забувайте також про те, що коли один робить прорив у своїй свідомості, то він впливає на всіх людей, з ким він пов'язаний кармічно в цьому житті. І багато душ, отримавши необхідний імпульс через цю людину, здатні розкрити свою свідомість і зробити прорив.

Завжди пам'ятайте, що ви всі пов'язані між собою на тонкому плані й перемога одного приводить до підвищення свідомості багатьох.

Кожен з вас цінний на своєму місці, і кожен з вас здатний робити ту роботу, для якої він прийшов у втілення, перебуваючи саме в тому місці, де він народився та живе.

У вашому житті завжди є місце подвигу, і подвижництву, і геройству.

Тому що для багатьох змінення свідомості означає буквально змінення всього їхнього життя. Ви не зможете більше проводити незліченні години за загальними застіллями. Ви не зможете виносити вібрації рок-музики. Ви змушені будете відмовитися від всього у вашому оточенні, що не відповідає Божественним вібраціям. І для багатьох з вас це буде подібно до того вчинку, який здійснив я, коли пішов з палацу мого батька.

І тоді, коли ви вибираєте поразку й не будете боротися з вашими супротивниками, утративши все й дозволивши вашим ворогам розіп'яти вас, то ви зробите те, що зробив Ісус 2000 років тому.

Повірте мені, у кожного з вас є в житті моменти, коли ви можете зробити вчинок, який дорівнює за своїм духовним досягненням тим вчинкам, які здійснювали святі у всі часи.

І якщо ви не бачите, що ви повинні робити і як вчинити, не лукавте перед собою. Ваша душа завжди знає Вищий Шлях. І ваша зневіра, і жалість до себе, і нудьга говорять саме про те, що ви не робите й не бажаєте робити те, для чого ваша душа прийшла у втілення.

Ті світлоносці, які виконують свій обов'язок і свою місію, горять і несуть своє Світло світові, не знаючи ні сну, ні відпочинку.

Ви розбуджені. Невже ви знову ляжете спати, перевернувшись на інший бік?

Я ЄСМЬ Гаутама Будда.