Ваша свідомість є єдиним обмеженням вашої Божественної Свободи

Улюблений Ель Морія

21 червня 2005 року

Я ЄСМЬ Ель Морія, який прийшов до вас знову.

Ситуація, що виникла при прийманні моєї диктовки минулого разу1, нагадала про те, що сили, які нам протистоять, зберігають свою боєздатність і готові скористатися будь-яким проломом у нашій обороні.

Три загони ангелів, по 144 ангела в кожному із загонів, забезпечують кожне приймання диктовки.

Крім цього, задіяні легіони ангелів захисту Архангела Михаїла. І, незважаючи на, здавалося б, непроникну стіну захисту, силам пiтьми вдається нанести нам поразку в найбільш невідповідну мить.

Що ж, цей світ є полем битви між двома протиборчими силами. І доти, поки зі свідомості останнього індивідуума, який перебуває у втіленні, не буде стерте будь-яке почуття боротьби, битва буде продовжуватися.

Уявіть собі два війська, які готові до битви. Ряди бійців розташовані в бойовому порядку. Обличчя напружені. Кожен воїн тільки чекає команди, щоб вступити в бій.

Ваше становище у світі подібно до становища цих воїнів.

А тепер уявіть собі, що відбувається диво. Крізь грізні хмари, що нависли над полем битви, з'являється промінь сонця, який освітлює і поле брані, і напружені й похмурі обличчя воїнів. Ви можете собі уявити хоч би на мить, що може статися диво, і ласкаві промені сонця, що пробиваються крізь хмари, здатні розчинити будь-які ворожі почуття в серцях воїнів? Ви можете собі уявити, що внутрішній стан воїнів може змінитися? Досить однієї думки, одного імпульсу із серця кожного воїна, щоб свідомість і зовнішній розум кожного учасника битви набули більш піднесеного характеру.

Коли ви здатні у своїй свідомості піднятися на інший, більш високий рівень, то ви можете помітити, що все те, що розділяло вас із вашими ворогами й суперниками, утрачає будь-який сенс. Тому що ви завмираєте перед тією красою та всеосяжністю Божественної Істини, котра раптом відкривається вашому зору. І ви вже не здатні відчувати жодних ворожих почуттів. Тому що ви відчуваєте вашу єдність із кожною часткою життя. І ви відчуваєте біль кожної частки життя. І ви розумієте, що будь-яке почуття боротьби, будь-які почуття ненависті й неприязні не є Божественними почуттями. І люди, які підпали під вплив цих негативних почуттів, заслуговують тільки жалю. І ви розумієте, що ви можете надати цим людям допомогу. Ви здатні наділити їх своїм почуттям Любові, своїм розумінням і дати їм ту частку Божественної Енергії, яка дозволить вашим супротивникам відчути вашу Любов.

Так само, як сонце, яке виблискує крізь хмари, здатне інколи дати вам промінь надії та наділити вас почуттям любові й жалю, так само й ви можете наділити кожну людину, з якою ви зустрічаєтесь у своєму житті, Любов'ю вашого серця.

Повірте мені, тільки Любов здатна витіснити всі негативні прояви з вашого світу.

Однак я б хотів повернутися до теми нашої перерваної бесіди. Повернутися до якості Свободи, Божественної Свободи, до того, як цю якість розуміємо ми, Вознесені Сонми.

Розуміння Свободи як відсутність будь-яких обмежень і вседозволеність є спотворенням тієї якості Божественної Свободи, яка притаманна Вознесеним Сонмам.

Так само, як у вашому світі ви обмежуєте будь-які прояви невгамовних бажань і прагнень окремих індивідуумів, які здатні завдати шкоди іншим людям, так само існує обмеження в Божественному світі.

І той енергетичний бар'єр, який існує між нашими світами, не здатний пропустити в наш світ тих індивідуумів, які не підкорили свою свідомість Законові, що існує в цьому Всесвіті.

Будь-які недосконалі вияви, серед яких і недосконала якість свободи, яка присутня в розумах смертних, не можуть проникнути за завісу, що розділяє наші світи. І для того щоб ви змогли подолати енергетичний бар'єр, що розділяє нас, ви повинні послідовно відмовитися від кожної небожественної якості й небожественного вияву у вашій істоті, замінити все це досконалими зразками, досконалими проявами.

І в міру того як ви проводите цю непросту роботу над собою, ви звільняєтесь від негативних енергій, що містяться у ваших аурах. Ваші аури набувають співзвуччя з Божественною реальністю, чакри розкриваються, і рівень ваших вібрацій дозволяє вам спочатку короткочасно перебувати в нашому світі, в ефірних октавах, а в подальшому, коли ви закріплюєте ваші досягнення та підтверджуєте досягнутий вами рівень проходженням численних тестів, ви отримаєте право бути присутніми серед Вознесених Сонмів і стати одним з нас.

І в обмін на відмову від ваших недосконалих якостей і вашого людського розуміння свободи ви набуваєте Божественної Свободи. Не як вседозволеність, а як добровільне підпорядкування всього свого єства досконалому Законові, прийнятому в цьому Всесвіті. І тільки тоді ви набуваєте того ступеня свободи, який дозволить вам долати кордони між світами й мати доступ до будь-якої інформації. Ви зможете відвідувати наші бібліотеки, зможете переглядати записи Акаші. Ви отримаєте доступ до будь-якої інформації, яку буде здатна вмістити ваша свідомість.

Тому ваша свідомість є єдиним обмеженням вашої волі, вашої Божественної Свободи.

Якщо рівень вашої свідомості невисокий, але ваше прагнення до подорожей в інших світах величезне, то ви можете залишати ваші тіла й у вашому астральному тілі подорожувати астральними світами. Однак вам ніколи не треба забувати, що ваш рівень свідомості є вашим обмежувачем. І ви будете здійснювати свої подорожі тими світами, які мають рівень вібрацій, відповідний вашим вібраціям.

Тому ми говоримо, що світи відкриті для вас, але все-таки основним вашим завданням є турбота про вашу свідомість, про рівень вашої свідомості, і прагнення позбавитися будь-якої недосконалості, яка перешкоджає вашому розвиткові.

Ви проростаєте своєю свідомістю у все нові й нові світи. Ви проростаєте крізь різні рівні Небес. І ви прагнете все вище й вище до Безмежності.

Однак доти, поки ви перебуваєте у вашому щільному, проявленому світі, ви ніколи не маєте забувати, що і в цій сфері вашої діяльності, як і в будь-якій іншій, можливі спотворення. І ви можете шляхом тренувань або, згадавши досвід минулих життів, опанувати вихід з вашого тіла, але якщо ви не досягли певної міри чистоти ваших чотирьох нижніх тіл, то ваші подорожі будуть проходити тими рівнями астрального й ментального планів, які близькі вам за вібраціями. І в цих подорожах ви не зможете отримати ніякої користі для розвитку вашої душі. Ці ваші вправи будуть схожі на подорожі наркоманів, які за допомогою вживання різних хімічних речовин досягають стану, при якому їхні тонкі тіла відділяються від фізичного тіла й подорожують  астральним планом.

У міру того як світи зближуються, буде з'являтися все більше й більше людей, котрі будуть набувати здатності спілкування з істотами, які живуть у тонких світах.

І від вас буде потрібне все ваше розрізнення, щоб скласти думку про оповідання та досвіди подорожей в інших світах, що описані.

Ви завжди маєте пам'ятати, що подібне притягується до подібного, тому прослідкуйте за людиною, яка вам розповідає про свої досвіди й експерименти, спостерігайте за її судженнями й вчинками, і вам стане ясно, якими світами ця людина може подорожувати.

Немає нічого незвичайного в тім, що люди можуть подорожувати  астральним i ментальним планами. Ви робите це щоночі. Але питання полягає в тім, наскільки ці подорожі сприяють розвиткові вашої свідомості й наскільки вони сприяють вашому просуванню Шляхом.

Має сенс тільки ваше вдосконалення в Богові, а ваші прихильності до астрального й навіть ментального планів із часом повинні бути подолані так само, як ваші прихильності до фізичного плану.

Тому що нижчі рівні тонкого плану не можуть дати вашій душі тих знань, яких вона потребує. Ви можете довго блукати долиною, але ми звемо вас на вершину ‒ Вершину Божественної свідомості.

Я радий, що наша сьогоднішня розмова відбулася.

Я ЄСМЬ Ель Морія, і до зустрічі!

 

 

 

________________

1 Під час приймання диктовки Ель Морії 19 червня 2005 року через збій комп'ютера пропала велика частина тексту диктовки.