Підходьте, запалюйте ваші смолоскипи й несіть Світло людям планети Земля!

Улюблений Ланелло

20 червня 2005 року

Я ЄСМЬ Ланелло, який прийшов знову!

Щоразу, коли я до вас приходжу через цього Посланника, я відчуваю внутрішній трепет і радість від того, що ми, нарешті, маємо можливість звернутися до настільки вдячної аудиторії.

Нас чекають великі справи, і здійснення цих справ неможливе, якщо ви, кожен з вас, Синів і Дочок Світла, не будете докладати всіх своїх зусиль для здійснення наміченого. Тільки спільні зусилля, які будуть докладати світлоносці зі свого боку й Вознесені Сонми зі свого боку, здатні продемонструвати приклад швидких змінень, які грядуть і які ми передбачаємо.

На порядку денному дуже чітко стоїть об'єднання всіх світлих сил. Незалежно від віросповідання, країни, расової та національної приналежності. Більш старше покоління людей, яке живе в Росії, пам'ятає той ентузіазм і ту радість спільної праці й зусиль, що вони докладали при устрої, який був названий соціалізмом. Насправді радість спільної праці й радість спільних зусиль ні із чим не можна порівняти. І це те, що нам необхідно відродити.

Індивідуалізм і роз'єднання не є ознакою розвиненого суспільства, розвиненого суспільства в Божественному сенсі. Суспільство, котре є Общиною Святого Духа, засноване на спільній праці й спільних зусиллях. Коли кожен дбає про загальну справу, і кожен може розраховувати на допомогу й підтримку у важку хвилину. Принципи побудови Общини відомі давно. І вам треба докласти тільки особистих зусиль і спрямованості для створення таких Общин Духа.

Зародження Нової Общини у вашій свідомості, у ваших розумах і серцях як і раніш є першочерговим завданням. Ви даремно сподіваєтеся, що прийдуть добрі дяді й піклуватимуться про вас і про ваше майбутнє.

На жаль, влада у всіх практично країнах, як фінансова, так і політична, зосереджена в руках людей, які не мають у своїх серцях Бога. Кожна людина, яка орієнтована на Бога, орієнтована на служіння ближньому. Тому всі, хто прагне використовувати будь-які засоби для особистого збагачення та зростання особистого впливу, не діють від імені Бога й не мають нічого спільного з Богом.

Для того щоб щось змінилося у світі й у кожній нації і народі, необхідно протиставити хижацькому ставленню до ближнього, до світу і його ресурсів Божественне ставлення. Насправді у світі постійно відбувається боротьба цих двох сил. Сил, які діють в ім'я Загального Блага, Добра, і сил, які діють для задоволення інтересів особистості, его. І кожна людина перебуває під впливом цих сил. Ці дві сили можуть впливати на людину як ззовні, так і зсередини. І весь розвиток людства відбувається тільки під впливом цих двох сил. Однієї сили, яка прагне посилити ілюзію цього світу, і іншої сили, яка прагне до затвердження того світу, який перебуває поза проявленою ілюзією. Тому кожен з вас може виступати на боці тієї чи іншої сили. Ви не можете зайняти нейтральну позицію. Це буде схоже на те, коли ви будете прагнути зберегти стан спокою, перебуваючи посередині стрімкого потоку гірської ріки. Ви можете підкоритися потоку, але вас знесе, і невідомо, з висоти якого водоспаду й на які гострі камені ви змушені будете приземлитися. Ви повинні докладати зусиль, щоб перейти бурхливу ріку життя, утриматися на плаву й досягти іншого берега.

Якщо ви охопите поглядом всесвітню історію минулого і теперішнього, то ви помітите, що сили, які стоять на боці ілюзії, завжди перемагали. Вони й зараз продовжують займати владні позиції та перебувають при владі в кожній нації та стоять за всіма урядами, що існують на Землі. Однак ці сили ніколи не мали доступу до Божественної енергії та завжди змушені були використовувати найнижчі інстинкти й бажання натовпу для того, щоб отримати енергію, яка є в кожній людині, але до якої вони були позбавлені доступу внаслідок своїх безбожних дій, що тривають з життя в життя.

Навпаки, людина, яка міцно стоїть на позиціях Сил Світла, має доступ до Божественної Енергії, і їй не треба спиратися на натовпи послідовників. Вона сама віддає свою енергію кожному, хто здатний цю енергію прийняти й використовувати на благо розвитку еволюцій Землі.

І, незважаючи на те, що вам здається, що все навкруги погано й Земля загрузла в індивідуалізмі й у найнижчих проявах, доти, поки у втіленні перебувають світлоносці, люди, здатні нести Світло у своїх тілах і відстоювати інтереси Добра й Загального Блага, готові задля затвердження Загального Блага пожертвувати всім, включаючи власне життя, доти завжди є надія на Перемогу. І Перемога буде здобута рано чи пізно, тому що такий задум Бога для планети Земля!

І сьогодні, коли у втіленні перебуває так багато світлоносців, Перемога близька як ніколи раніше!

Ваше розділення, небажання та невміння світлоносців, які належать до різних релігійних напрямків, об'єднатися є вашим найголовнішим ворогом на нинішньому етапі.

Тому ви повинні вчитися знаходити загальні точки дотику, приходити до загальних поглядів зі, здавалося б, абсолютно різних питань.

Проаналізуйте ваші невдачі в тих ситуаціях, коли ви хотіли й не могли домовитися між собою. Я впевнений на 99,99% відсотків, що причиною ваших невдач у спробі прийти до єдності й загального погляду з якого-небудь питання є ваша гординя, ваша впевненість, що тільки ви знаєте всю повноту Божественної Істини, а всі інші помиляються. І ви готові терпіти біля себе тільки тих людей, які підтакують вам і заглядають у рота.

Тому перше, чому ви маєте навчитися, ‒ це упокорити свою гординю та вступати в діалог з тими течіями й групами, котрі здатні до ведення діалогу. Ви повинні вчитися домовлятися між собою й робити загальні справи.

Тільки в такому випадку, коли ви даєте Богові можливість діяти через вас, Бог використовує цю можливість.

Тому робота над собою, подолання тих своїх недоліків, які змушують вас вважати, що ви непогрішні й завжди праві, ‒ це те, що ви повинні почати робити негайно.

Якщо ви упокорюєте свою гординю та надаєте Богові можливість діяти через вас, то ви завжди зможете порозумітися і домовитися з такими самими відданими служителями.

Усе, що розділяє, є результатом дії тих сил, що множать ілюзію. Тому ви повинні прагнути до об'єднання. Ваша сила в єдності. Спираючись на людей та об'єднуючись із людьми, у серцях яких живе Бог, ви стаєте непереможними й невразливими для сил зла, котрі все ще правлять бал на цій планеті. Ніяке багатство світу й ніяка фінансова й політична влада не можуть протистояти вам, якщо всередині вас живе Бог. Ви стаєте єдиними з Богом, і ви стаєте єдиними з кожною живою істотою на планеті Земля, у чиїх серцях перебуває Бог, і немає ніякої сили в цьому світі, яка зможе вам протистояти.

Тому що неможливо боротися з Богом, це все одно, що йти проти рожна.

Ми щиро сподіваємося, що ці диктовки й те Світло, що міститься в цих диктовках, сприятимуть об'єднанню всіх сил Світла, усіх світлоносців, які перебувають у втіленні зараз.

Підходьте, запалюйте ваші смолоскипи й несіть Світло людям планети Земля!

Я ЄСМЬ Ланелло.