Учення про свободу

Улюблений Ель Морія

19 червня 2005 року

Я ЄСМЬ Ель Морія, який прийшов знову!

Сьогоднішня наша зустріч, сподіваюсь, буде корисна для вас і вашого пізнання світу. Багато днів ми домагалися, щоб новий Посланник змогла сприймати не тільки ті знання, які в тій чи іншій мірі, були присутніми в її свідомості раніш, але й щоб вона змогла навчитися передавати ті знання, які є абсолютно новими для неї. Тому з кожним разом ми отримували можливість давати дедалі більш розширене знання та розуміння.

Ви знаєте, що Всесвіт влаштований таким чином, що кожен рівень цього Всесвіту, що має інший ступінь свідомості, відокремлений від попереднього й подальшого рівнів свого роду непроникним енергетичним бар'єром. І ви набуваєте здатності долати ці бар'єри тільки в такому випадку, коли набуваєте певного внутрішнього енергетичного потенціалу, який дозволяє вам це робити. Та енергія, яку ви здатні засвоїти, визначається ступенем розвитку вашої свідомості. Чим більше розвинутою свідомістю ви володієте, тим до вищих енергетичних шарів ви маєте доступ. Тому рівень ваших вібрацій дає вам певний ступінь свободи.

Практично весь розвиток полягає в набутті вами більшого ступеня свободи, який дозволить вам охоплювати у вашій свідомості більшу кількість енергетичних шарів і мати доступ до більшої інформації.

Парадокс полягає в тім, що ви спочатку повинні відмовитися від своєї вільної волі в тому вигляді, як ви це розумієте на вашому людському рівні свідомості. Свобода в людському розумінні означає свободу в задоволенні ваших бажань, і якщо закони вашого суспільства не будуть у примусовому порядку обмежувати свободу окремих членів суспільства, то неприборкані бажання деяких членів суспільства будуть здатні завдати шкоди всій людській популяції, яка існує на планеті.

Спочатку ви повинні добровільно у своїй свідомості відмовитися від вашого плотського розуму й пов'язаних із цим розумом ваших людських бажань і потреб. Після цього ви набудете великого ступеня свободи, пов'язаного з доступом на вищі енергетичні й інформаційні рівні...

 

 _________________________________

1 Під час приймання диктовки стався збій комп'ютера. Приймання диктовок здійснюється мною з одночасним записом інформації, що надходить, на комп'ютер. Мені вдалося відновити тільки початок прийнятої диктовки. Велика частина набраного тексту була знищена. Поки я намагалася відновити зниклий текст, я вийшла з потоку й не змогла продовжити приймання диктовки. Тому тут публікується те, що вдалося зберегти. Т.М.