Напрацювання вашого Духа ‒ це те, що залишиться з вами

Я ЄСМЬ ТЕ ЩО Я ЄСМЬ

18 червня 2005 року

Я ЄСМЬ ТЕ ЩО Я ЄСМЬ. Я ЄСМЬ у тобі, і Я ЄСМЬ всюди. Всюди Я ЄСМЬ.

Я ЄСМЬ присутній у кожній живій істоті. Я ЄСМЬ ТЕ, із чого створений весь Всесвіт. Я ЄСМЬ все це.

Коли твоя свідомість здатна буде відірватися від земних мірок, ти зможеш вмістити те знання, яке охоплює весь прояв. Тому зараз, доти, поки твоя свідомість обмежена, Я ЄСМЬ даю тобі тільки те, що може сприяти зростанню твоєї свідомості й подоланню обмеження.

Створення цього Всесвіту ніколи не було підпорядковане обмеженому розумові, але тільки обмежений розум міг створити ту частину Всесвіту, яка має обмеження простору і часу.

Якщо ви спробуєте підвісити троянду в повітрі, то вона впаде. Якщо ви покладете троянду на землю, то вона буде лежати.

Тому кожна стихія відповідає своєму призначенню. І кожна річ використовується відповідно до свого призначення.

Щільний світ має свої закони. Неможливо до щільного світу застосувати Закони Вищого Світу. Це буде подібно до троянди, яку ви захочете підвісити в повітрі.

Однак нижчі світи підпадають під дію Законів Вищих Світів. І якщо троянда розквітла, то вона має зів'янути. Ваш світ подібний до цієї троянди.

Ви створюєте ваш світ, і ви ж будете знищувати ваш світ. Спочатку ви створюєте те, що відповідає вашій нерозвиненій свідомості, потім ви згортаєте ілюзію через вашу свідомість. І в міру того як ви досягаєте все нових і нових ступенів у пізнанні світу, ви щораз більше наближаєтесь до пізнання Істини, і ваш світ поступово наближається за своїми вібраціями до Божественного світу.

Щоразу, коли настає етап, створюються іскри. Кожна із цих іскор, або монад, служить зародком майбутньої істоти. Кожна істота проходить у своєму розвитку безліч стадій, поступово ущільнюючись і вдосконалюючись.

Спочатку ви були непроявленим мінералом, потім ви стали каменем. Ви стали рослиною, і ви стали нижчою твариною.

Ви міняли свої нижчі тіла, але залишалася ваша безсмертна частка.

Пройшли еони років, перш ніж ви отримали людські тіла, мало схожі на ваші теперішні тіла.

Потім ви набули фізичного тіла, розуму. І тепер ви стоїте на тій стадії своєї еволюції, коли ви повинні відмовитися від фізичного тіла завдяки піднесенню вашої свідомості.

Ви були всім, ви пройшли всі стадії розвитку, перш ніж ви досягли людської стадії розвитку. І на кожній стадії розвитку ви мали всередині себе частку мене.

Я ЄСМЬ завжди з вами протягом всього вашого шляху.

Я подібний до кристала, який опускається в розчин і поступово бере з розчину все, що необхідно для зростання.

Спочатку ви були просто Божественною іскрою, і ви не мали форми. Потрібні були мільярди мільярдів років, перш ніж ви досягли людської стадії еволюції. І будуть потрібні ще мільярди мільярдів років, перш ніж ви досягнете стадії розвитку найвищих істот цього Всесвіту.

Як часто ви у вашому житті замислюєтеся про ці речі?

Ваше життя так насичене подіями, що вам ніколи зупинитися та задуматися. І доти, поки ви не зможете роздумувати над питаннями світобудови, ви не зможете отримати знання про влаштування світобудови.

Ви повинні спрямовуватися, для того щоб отримати.

Якщо ви не маєте спрямування всередині вас, то ви не зможете примагнітити з простору потрібні знання.

Процес розвитку свідомості дуже поступовий. Ви подібні до дітей, і ви вимагаєте турботи, і ви отримуєте цю турботу від невидимих ​​Iстот Світла, яких ви називаєте Ангелами, або Вознесеними Владиками, або Богами. Ви завжди у вашій свідомості знаєте, що є хтось, хто піклується про вас і спостерігає за вашим розвитком. Але, як всім дітям, вам властиво захоплюватися вашими іграми. Ви граєте, і ви навіть не чуєте, як ваші батьки вас звуть додому, тому що час настав.

Поклик Божественного світу не чутний фізичним слухом. Сонце, коли посилає свої промені навесні на Землю, не кричить траві, щоб вона починала пробиватися крізь землю. Але приходить термін, і паростки пробиваються з-під землі. Приходить термін, і з'являється листя, і розпускаються квіти.

Подібно до променів сонця, ви отримуєте невидимі промені, які будять вашу свідомість і змушують вашу свідомість розпуститися подібно до квітів навесні. Це поклик того світу, у який ви маєте прорости. Прорости вашою свідомістю.

А зараз ви подібні до зародків майбутньої істоти. І так само, як метелик не схожий на лялечку, так самой ви у вашій новій якості не будете походити на себе, як ви виглядаєте сьогодні.

Ваша свідомість має здатність розширюватися та набувати спроможності вміщувати в себе нові знання та нові уявлення. Але якщо ви не будете прагнути до нових знань і закриєтеся від тонких енергій, які пронизують Землю, то ви не зможете прорости.

Багато насіння гине, так і не пробившись на поверхню землі. Але життя триває, і енергія цього насіння продовжує брати участь у побудові світу.

Ваша вічна частина не може бути знищена, але вона може втратити індивідуальність, ваш досвід, який ви напрацювали за мільйони й мільярди років, коли були каменем і стали рослиною, нижчою твариною, вищою твариною та стали людьми.

Ваша свідомість і ваш індивідуальний досвід є для вас найголовнішими. Це те, що залишиться з вами після того, як закінчиться ваша людська еволюція, і це те, що перейде з вами у Вищі світи й допоможе вам існувати в цих світах. Коли ваша свідомість переростає той світ і ту форму, у якій ви тимчасово перебуваєте, турботливі руки пересаджують вас в інші тіла, які будуть мешкати в інших світах.

Це подібно до того, як дбайливий господар пересаджує квітку, яка переросла свій колишній горщик, у просторіший горщик, щоб вона продовжила своє зростання.

Своєю свідомістю ви пробиваєтеся у все нові й нові світи. І щораз ви маєте можливість отримати саме той світ, який відповідає рівню вашої свідомості.

Зараз ви перебуваєте у вашому світі. І ви ще довго будете перебувати у вашому світі, поки не переростете ваш світ і не полинете у своїй свідомості у Вищі світи.

Однак не буде вірним відчувати пригнічення від нескінченної низки світів, які вам належить відвідати. Ви маєте навчитися відчувати радість від перебування в кожному із світів. І ця радість не схожа на радість від задоволення ваших бажань і пристрастей. Є інша радість. Радість Божественна, радість без причини. Радість від того, що світить сонце, радість від того, що ви живете, дихаєте. Радість від дзюрчання струмка, від шелесту трав, від виду хмар.

Ви набагато більше тих форм, які ви зараз носите. І настане час, коли ви зміните ці форми. Але ваша Радість та інші почуття, які вічні, перейдуть з вами в нові світи й будуть жити всередині вас постійно. І одне з найважливіших почуттів – це почуття Любові, яке набуває дедалі більш витончених властивостей і проявів у міру піднесення вашої свідомості.

Є якості й властивості, які притаманні всім світам. І одна із цих якостей – це якість Любові, почуття Любові.

Те, що приховано від вас за тими предметами, які вас оточують, те, що не видно з тієї точки часу і простору, у якій ви перебуваєте зараз, розкриється з новою силою, у міру того як ви зможете підвищити вашу свідомість і вирватися за межі вашого світу.

Мир. Гармонія. Краса. Багато якостей, котрі не здаються вам цінними зараз, але які мають цінність у Вищих світах таку саму, як у вашому світі мають золото й алмази.

Якості Духа, напрацювання вашого Духа ‒ це те, що залишиться з вами.

Ви забудете вашу професію. Вона вам не буде потрібна в іншому світі. Ви забудете про свої звички, вони здадуться вам непотрібними. Але ви збережете ті якості, які мають неминущу цінність у всіх світах.

Тому знайдіть час і подумайте, які ваші якості можуть бути вам корисні у Вищих світах. Розвивайте в собі ці якості й не дозволяйте суєті, що навколо вас, заглушити ці якості у вас.

Я ЄСМЬ ТЕ ЩО Я ЄСМЬ.