Учення про змія-спокусника і про змія мудрості

Господь Майтрейя

17 червня 2005 року

Я ЄСМЬ Майтрейя, який прийшов до вас.

Солодкий момент нашого спілкування настав. І я прийшов розділити з вами моє знання та мої думки.

Завжди можна знайти в тім, що вас оточує у вашому світі, Божественні прояви. Завжди можна знайти й те, що не від Бога. Того, що не від Бога, поки у вашому світі більше. Ваш світ не належить до Божественних світів. Колись давно ваш світ не був щільним, і вібрації вашого світу були близькі до Божественних вібрацій. То було мільйони років тому.

Людина не мала щільного тіла. І все, що її оточувало, було подібно до райського саду.

Людина жила подібно до рослини. Свідомість людини була бездоганна.

І все було добре. За винятком однієї крихти. Людина не мала розуму. І тому що людина не мала розуму, то вона не могла творити. Вона не могла створювати, і вона не могла розвиватися. Існування людини було подібно до існування тварин.

Не було можливості у Вищих Космічних Сил довше підтримувати існування людини, яка не мала розуму й, отже, не мала можливості для свого розвитку.

Тому Сини Сонця, Сини Мудрості, спустилися в тіла людей і дали їм можливість набути розуму. Вогонь розуму, вогонь, за допомогою якого людина набула здатності творити подібно до Богів.

Я даю вам легенду в тому вигляді, у якому вона найвірніше може на цьому рівні свідомості допомогти вам отримати усвідомлення вашої історії. Тієї миті, яка послугувала початком вашого падіння в матерію.

У міру того як людина змогла скористатися можливостями свого розуму, вона набула здатності обирати, як направити ту енергію, яка струмувала в її тіла з Божественного Джерела.

Ви знаєте легенду про Адама і Єву. Ви знаєте про змія, який спокусив Єву.

Однак ви думаєте, що це був хтось зовні вас. Фактично, так і було. Людина отримала свій розум ззовні себе. Владики Мудрості, Владики Розуму спустилися в тіла людей для того, щоб наділити розумом. До цієї події людина була нерозумною. Але після цієї події людина набула усвідомлення себе. Вона стала робити вибори усвідомлено. І разом з набуттям розуму людина стала творити карму.

Немає карми у рослин, і немає карми у тварин. Карма, як наслідок дії, властива тільки істотам, які мають розум. Тому, як тільки людина набула розуму, вона стала відповідальною за всі свої вчинки. За все, що вона робила на Землі.

Тому розум людини став її найбільшим щастям і найбільшим нещастям одночасно.

Інтуїтивно людина завжди підозрювала, що хтось ззовні неї несе відповідальність за все, що з нею відбувається. Це і вірно, і невірно. Бо після того, як людина отримала розум, цей розум став її невід'ємною частиною. І вона вже не могла звинувачувати нікого в тім, що з нею відбувається.

Спрямовуючи Божественну енергію шляхом, який не збігається з Божественним задумом, людина творила карму. Божественна енергія набувала щільності й формувала світ, що навколо людини.

Так творився матеріальний світ, і так створювалася карма.

І людина може звинувачувати у всіх бідах, які з нею сталися, зовнішні сили, Люцифера й упалих ангелів (у інших легендах можна знайти інші назви).

Однак якби людина не набула розуму, вона не змогла б відповідати тому задумові, який Бог заклав при створенні людини. І поставало питання навіть про знищення земної еволюції як такої, що не відповідає Божественному задумові.

Тому нелогічно звинувачувати тих, хто дав вам можливість продовжити свою еволюцію, у всіх своїх гріхах. Дійсно, після того, як сталося наділення людини іскрою розуму, карма при неправильних вчинках стала лягати і на людину, і на того Владику, який дав свою частку людині. Тому все переплелося, і все може бути розплутаним тільки після того, як людина награється вдосталь у створеній нею ілюзії та зможе усвідомити Вищий Шлях, який є і який їй призначений.

Розум людини є найбільшим покаранням, і одночасно розум людини є для неї можливістю, пройшовши через фізичний світ як крізь чистилище, очиститися від всього небожественного й стати нарешті тим, ким вона має стати ‒ Боголюдиною.

У вашій свідомості закладений ключ до вашого просування. Доти, поки ви будете шукати тих, хто зовні вас винен у ваших бідах і ваших нещастях, ви будете займати позицію, що не веде до позитивних змінень.

Ви можете дуже довго міркувати, хто винен у тому буревії, який був зовсім недавно й забрав сотні тисяч людських життів. Але доти, поки ви не засукаєте рукава й не почнете роботу з ліквідації наслідків цього буревію, нічого не зміниться.

Тому найголовніше для вас зараз ‒ зрозуміти, що позиція пошуку винних за межами вас самих не є конструктивною позицією. Ви повинні зрозуміти, що ніхто, крім вас самих, не несе відповідальність за все, що відбувається у вашому житті. І після цього ви повинні почати розплутувати клубок всієї тієї карми, яка вами створена за сотні й тисячі втілень.

Ви відпрацьовуєте карму кожну секунду свого перебування на Землі, коли ви долаєте зовнішню ситуацію у своїй свідомості й виробляєте правильне внутрішнє ставлення до всього того, що відбувається навколо вас.

Тому, чим швидше ви перестанете шукати винних за межами вас самих, тим швидше ви зможете подолати ті обмеження простору і часу, які ви на себе наклали.

Земля подібна до великого мурашника. І кожен окремий індивідуум на Землі пов'язаний з кожною живою істотою на планеті.

Наше завдання схоже на завдання сонця, яке освітлює ваш мурашник і посилає цілющі промені. І ці промені змушують вас просинатися, розминати задубілі за ніч члени і рухатися, і займатися тією роботою, яку ви повинні виконувати.

І ваш абсолютно унікальний інструмент, який ви відточили за період вашої еволюції на планеті Земля, стає замість вашого покарання вашим благословенням. Тому що саме завдяки вашому розумові ви здатні піднятися до тих найбільших висот Божественної свідомості, до яких неможливо підійти, не маючи того абсолютно унікального досвіду, який ви набули під час своїх втілень на планеті Земля.

Ваш розум є тим, що занурило вас у безодню матеріальності, і ваш розум є тим, що допоможе вам вибратися з безодні матеріальності.

І Божественні якості вашого розуму, які ви набули за період вашого тимчасового мандрування в матеріальному світі, залишаться та перейдуть разом з вами в інший – Вищий Світ. А від нижчих якостей вашого розуму, від вашого плотського розуму ви повинні відмовитися самі.

Тому ваше завдання – навчитися розрізняти в собі все те, що від Бога, від того, що ви самі створили й що належить цьому світові. Ваш фізичний світ подібний до батьківського гнізда, у якому вам було затишно. Але рано чи пізно настає момент, коли ви повинні розстатися з вашим гніздом. Тому що ви виросли, і ви готові розправити крила й полетіти.

Нехай будь-яка догма, яку ви маєте у вашій свідомості, буде подолана.

Кожне пташеня, перед тим як вилупитися з яйця, повинне власними зусиллями пробити шкаралупу. Тому ваше завдання, і ваше найперше завдання, ‒ вашими власними зусиллями пробити шкаралупу догм і набути здатності неупередженого погляду на будь-яку легенду.

Ваш ум, ваш розум є тим змієм-спокусником, який спокусив вас на той шлях, який ви вибрали пройти на планеті Земля.

І ваш розум є тим змієм мудрості, який наставить вас у тім, щоб ви вибрали Вищий Шлях.

Подумайте, чи не настав для вас термін, і чи не час вам почати докладати зусиль до того, щоб розбити шкаралупу догм і невігластва.

Подумайте над подвiйним змістом символу змія. Змія-спокусника і змія мудрості.

Ви йшли вниз, і настала пора підніматися вгору.

Я ЄСМЬ Майтрейя, ваш Гуру.