Готуйтеся до сходу Сонця Знання, Сонця Віри, Сонця Божественної Свідомості над Землею Росії

Улюблений Бабаджі

16 червня 2005 року

Я ЄСМЬ Бабаджі, який прийшов до вас знову.

Я прийшов для наставлянь, і те, що я хочу сказати, буде важливо для вашого духовного розвитку. Сьогодні я маю поговорити про ті пророцтва й ті прогнози, які відомі багатьом, але не отримали достатнього поширення у вашому світі.

Коли я перебував у втіленні, місце, де я давав своє Вчення, називалося Хайдакхан. Із всього світу приїздили люди для того, щоб бути присутніми на моїх даршанах. Я давав їм благодать з мого серця. Я насичував їхні істоти Світлом. І навіть ті, хто ніколи не мали уявлення про те, як слід поводитися з Вчителем, відчували благоговіння під час моєї присутності й спілкування з ними.

Є багато таємниць у Бога, які неможливо розкрити вашій свідомості, тому що ваша свідомість не має достатнього ступеня чистоти, бездоганності сприйняття. Я давав деякі із цих таємниць тільки найближчим моїм учням.

І для того, щоб розкрити ці таємниці ширшій аудиторії, час іще не настав. Але ви завжди маєте знати, що у Бога для вас існує ще багато нерозкритих таємниць.

І те повчання, яке я б хотів вам дати, стосується вашого відчуття Бога, вашого Божественного почуття. Ніколи не думайте, що ви вже збагнули всі Божественні таємниці. Ніколи не думайте, що ті погляди й переконання, які зараз присутні у вашій голові, у вашій зовнішній свідомості, є непогрішимими і єдино вірними. Я розумію, що для вас важливо мати певні догми у вашій голові, щоб обмежити своє сприйняття та краще розгледіти навколишні предмети. Це схоже на те, як ви висвітлюєте ліхтариком певний простір, і ви можете розгледіти ті речі, які ви висвітлюєте й скласти про них більш-менш чітке уявлення.

Однак не слід ніколи судити про все Творіння за тим освітленим простором, який здатна висвітлити ваша свідомість.

Мудра людина завжди пам'ятає, що за межами тієї ділянки, яка освітлена її зовнішньою свідомістю, розташована велика ділянка того, що вона поки ще не здатна сприйняти.

Ваша основна помилка, через яку виникає більшість неприємностей у вашому світі, полягає в тім, що ви сперечаєтеся між собою, що ваш ліхтарик висвітлює набагато правильніше всі речі. І тільки світлом вашого ліхтарика слід керуватися в житті всіх людей на Землі.

Ви навіть можете сперечатися між собою до хрипоти й переконувати один одного, що треба, щоб увесь світ користувався вашими ліхтариками й тоді він буде щасливим.

Ви завжди повинні пам'ятати, що настане світанок і сонце освітить всі речі яскравим світлом дня. І світло ваших ліхтариків при яскравому сонячному світлі буде ледь помітне. І ті предмети, які ви висвітлювали вашим ліхтариком у пiтьмі, набувають зовсім інших обрисів при яскравому світлі сонця. Чи варто вам витрачати зусилля, доводячи один одному правоту ваших переконань, коли настане день і сонце вашої Божественної присутності ясно висвітлить всі речі, і ви зможете пізнати Божественну Істину не вашим обмеженим людським розумом, а розумом Вознесеної Істоти Світла.

Мудра людина ніколи не буде сперечатися з тією системою світогляду, яка склалася в інших людей. Дуже шкідливо для здоров'я приїздити в чужу країну зі своїми традиціями й почати переконувати людей цієї країни, що вони всі поголовно невірно живуть і мають неправильне уявлення про Бога.

Усі   місіонери  у  всі  часи  грішили  цим.  Вони  приїздили  в  чужу  країну й намагалися прищепити в цій країні свої традиції віри.

Є тільки одна Божественна Істина, яка стоїть за всіма релігіями світу. І мудрі люди завжди намагаються пізнати цю найбільшу Істину, а не нав'язувати світові своє розуміння Божественної Істини. Якщо ви, кожен, будете стояти на своїх переконаннях і доводити, що тільки вони вірні й немає у світі нічого більш вірного й правильного, то ви тим самим обмежуєте своє просування та починаєте культивувати в собі небожественні якості, такі, як духовна гординя та ідолопоклонство.

Тому я закликаю вас постійно прагнути зберігати свою свідомість на рівні високих Божественних вібрацій. У такому стані ви стаєте добрішими, більш терпимими. Вся ваша істота випромінює любов, привітність, радість, умиротворення.

Умійте розрізняти в собі ці стани вашої свідомості. І прагніть до цих станів вашої свідомості. Тільки коли ви перебуваєте в цьому стані свідомості, ви стаєте здатні до сприйняття Божественної Істини.

Зараз я б хотів трохи розповісти вам про Землю Росії.

Існують пророцтва, і ці пророцтва досить широко відомі в Індії, що Росія має відродитися, Росія повинна стати країною, яка буде заснована на нових принципах, на принципах справжньої Віри. Історія Росії, і особливо недавня історія, дали народу цієї країни уроки неприхильності до будь-якої системи світогляду. Неначе спеціально свідомість людей цієї країни зазнавала впливу абсолютно різних ідеологій і поглядів.

Для свідомості людини, яка перебуває у втіленні, швидка зміна зовнішніх ідеологічних настанов подібна до буревію або смерчу. Будь-яка ломка стереотипів сприйняття дійсності сприймається людською істотою як катастрофа. І для людини, особливо для її нижніх тіл, включаючи фізичне, така зміна ідеології є великою загрозою і є причиною стресу.

Однак для розвитку душі людини подібні струси відіграють надзвичайно важливу роль. Людина, яка переживає подібні стреси, пов'язані з крахом її колишнього світогляду, набуває більш розширеної свідомісті і здатна поглянути на світ ширше.

У цьому сенсі Росія вигідно вирізняється від будь-якої іншої країни світу. Звичайно, Індія і Тибет ‒ країни, які мають багаті духовні традиції. Однак саме через те, що ці традиції нараховують багато тисяч років, вони гальмують розвиток свідомості людей.

Не завжди те, що добре на фізичному плані, є настільки ж корисним для розвитку душі.

Люди, котрі жили весь цей час на території Росії та продовжують жити зараз, незважаючи на всі труднощі, отримали найвищі посвячення, які можна порівняти з посвяченнями, котрі давали своїм учням найбільші адепти минулого.

І за кількістю людей, які досягли свідомості Христа, Росія займає провідне місце у світі.

Тому Росія буде тією країною, куди будуть приїздити люди з всієї земної кулі й проходити своє навчання. Те багатство, яке має Росія, не лежить у землі. Це не золото, це не нафта. Багатство Росії має набагато вищу цінність, і воно зосереджене у свідомості кращих представників народів, які населяють цю країну.

І точно так само, як багато порожньої породи, серед якої можна знайти самородки золота, так само багато людей, які не змогли з якихось причин подолати свою свідомість і пройти посвячення. Але ті люди, які змогли це зробити, заслужили воістину найкращі духовні нагороди й отримали визнання Вознесених Сонмів.

Усі ці останні сто років ішла плавка в Божественній печі. І зараз ми маємо можливість   спостерігати   чисте   золото  Божественної  свідомості  у  вигляді німбів, що оточують голови світлоносців Росії.

Усе те, що сталося в Росії та що стосується проходження посвячень багатьма синами і дочками цієї країни, було передбачено. І це пророцтво приховано навіть у самих географічних назвах, що існують на території цієї країни.

Ріки Ом і Тара, що символізують собою єдність чоловічої та жіночої основи Божества, протікають у тому місці, звідки почнеться відродження Росії. Спочатку з'являються люди, які володіють рівнем свідомості Христа й Будди. Вони заслуговують цю свою свідомість, проходячи через важкі посвячення та випробування. Потім через свідомість цих людей змінюється навколишній світ, набуває якостей, більш наближених до світу Божественного.

Зараз ці люди, ці самородки приховані під товстим шаром порожньої породи. І недосвідчений погляд навряд чи розгледить ці самородки Духа. Однак якщо ви не можете розгледіти золота в порожній породі, це не означає, що цього золота в ній немає. Просто ви ще не досягли того рівня розрізнення, який дозволить вам розгледіти ці самородки Духа.

Тому пророцтво вимовлено. І пророцтво має бути здійснено.

І якщо ви навіть будете всіх своїх зусиль докладати до того, щоб сонце не зійшло й не освітило своїм Світлом похмурі кути вашої свідомості, сонце все одно зійде.

Тому готуйтеся до сходу Сонця Знання, Сонця Віри, Сонця Божественної Свідомості над Землею Росії.

Я ЄСМЬ Бабаджі.