Відбувається рівно те, що ви можете допустити у вашій свідомості

Санат Кумара

15 червня 2005 року

Я ЄСМЬ Санат Кумара. Я ЄСМЬ який прийшов до вас.

З кожним моїм приходом і з кожним приходом інших Істот Світла ваша свідомість може вмістити щораз більше інформації. Незалежно від того, приходить ця інформація у вашу істоту у вигляді слів, образів або енергії. Взаємообмін між нашими світами важливий сам по собі.

Постійна увага, яку ви приділяєте читанню цих диктовок, є енергією, яку ви посилаєте в наш світ. Куди направлена ваша увага, туди тече ваша енергія. Це відома істина. І так само наша увага, яку ми приділяємо вам у процесі того, як даємо ці диктовки, направлена у ваш світ.

Я посилаю енергію своєї уваги вам. Ви посилаєте енергію своєї уваги мені. Таким чином ми можемо здійснювати обмін енергією між нашими октавами. І чим більша кількість Істот Світла й більша кількість індивідуумів, які перебувають у втіленні, підключиться до цього взаємообміну енергіями, тим ближче будуть наші світи.

Обмін енергією між нашими октавами був задуманий із самого початку створення цього Всесвіту. І та точка матеріальності, якої ви досягли зараз, перешкоджає цьому взаємообмінові. Тому будь-які спроби відновити взаємообмін енергією між октавами приносять взаємну користь нашим світам.

Світи об'єднуються через обмін енергій. У наш світ не можуть проникнути енергії з вашого світу, які забарвлені недосконалістю. Тільки ті енергії, які несуть у собі Добро й забарвлені Любов'ю, здатні проникнути за завісу.

А наші енергії, які ми невтомно посилаємо у ваш світ, не може відчути більшість людей, тому що це дуже тонкі енергії для сприйняття. І ваші органи чуття поки не здатні до сприйняття цих енергій. Але найбільш чутливі індивідууми все-таки можуть відчути наші вібрації навіть крізь спотворення, які неминуче виникають, коли енергія проходить крізь завісу у ваш світ. Яким би не був досконалим провідник, будь-який провідник наших енергій вносить спотворення. Немає досконалості у вашому світі. І будь-яка людина, якщо вона наближається за своїми вібраціями до нашого світу, не може більше перебувати у вашому світі.

Процес взаємопроникнення наших світів носить дуже тривалий характер і розтягується на мільйони років.

Ви не можете миттєво набути рівня свідомості, властивого нашому світові. Це буде для вашої істоти подібно до спалаху наднової зірки.

І ми не можемо опинитися у вашому світі. Для нас це подібно до смерті. Тому існує безліч способів, які дозволяють нам проникати у ваш світ побічно, використовуючи тих індивідуумів, частота вібрацій яких дозволяє нам бути присутніми в них хоча б незначну кількість часу.

Ви також здатні проникати у наш світ. І чим вищого рівня свідомості ви здатні досягти перед вашою медитацією, тим у вищі світи ви проникаєте.

Ви не є щільними істотами. Якщо ви сприймаєте себе як щільних істот, то це тільки завдяки обмеженню вашої свідомості. Швидше, ви нагадуєте хмари або енергетичні згустки, які здатні проникати й просочуватися в наш світ. І коли ви переміщаєте вашу свідомість у наш світ, то наш світ набуває для вас такої самої  щільності, як ваш фізичний світ.

Уся справа у вашій свідомості, і відбувається рівно те, що ви можете допустити у вашій свідомості. Тому вам говориться про розширення вашої свідомості, про піднесення вашої свідомості, про сходження на вищий рівень.

Якби ви подивилися на вашу діяльність на планеті Земля нашими очима, то ви б здивувалися, як обмежено ваше існування. Дійсно, ви ув'язнені, як у темницю, у вашу фізичну форму. І ви не зможете вибратися з вашої темниці, поки вами не опанує імпульс спрямованості до свободи.

Я говорю загальними фразами, і я даю натяки. Не тому, що я не можу сказати вам більше. Я можу сказати вам набагато більше. Але ваша свідомість не здатна буде сприйняти те, що вона поки не може вмістити.

Тому еволюція людської свідомості дуже поступова. І це дуже нагадує еволюцію людського суспільства. Якби всього лиш кілька десятків років тому хтось спробував вам пояснити, як працює інтернет або стільникові телефони, ви вважали б це фантастикою та нездійсненною мрією. Але спочатку дається образ, що посилається нами в голови тих людей, які здатні цей образ сприйняти. Потім цей образ починає вдягатися плоттю, деталями, подробицями.

Тому невтомно через багатьох і багатьох людей ми посилаємо наші образи майбутнього для цієї планети.

Ви отримуєте ці образи під час вашого нічного сну й під час неспання. Тонкі енергії моєї рідної планети Венера наблизилися, і вони облагороджують грубіші вібрації вашої планети, переплітаючись із ними й поступово змінюючи основну домінуючу вібрацію, що характерна для вашої планети.

Земля дуже гостинна й хлібосольна. Дуже багато еволюцій знайшли тут притулок. І свідомість одних людей вже готова до переходу на новий рівень, близька до нового рівня або вже перейшла на новий рівень. Свідомість інших людей ще не пробуджена абсолютно.

Однак ми проголосили Перемогу. І досягнута перемога насправді значна. 144000 істот, які перебувають у втіленні на планеті Земля, набули рівня Христосвідомості. Це означає, що через цих iстот ми зможемо посилити нашу присутність на планеті Земля.

Усі ці істоти здатні встановити між собою зв'язок на горизонтальному рівні. Всі організації, створені цими істотами, і всі проєкти, які ці істоти будуть здійснювати, зможуть нести високі вібрації наших октав. Тому дуже скоро навіть ті індивідууми, свідомість яких перебуває у глибокій сплячці й не здатна відчувати наші енергії, зможуть отримувати наші вібрації, адаптовані до їхнього сприйняття через цих Христових істот, які перебувають у втіленні.

2000 років тому Ісус приходив на Землю і давав своє Вчення. Уявіть собі 144000 істот, які реалізували свій Христопотенціал зараз. Наскільки більше здатні вплинути на світ, на його розвиток ці Христоiстоти.

Буквально кожна сфера людської діяльності буде перебувати під впливом цих Христоiстот, які розкидані по всій земній кулі й здійснюють найрізноманітнішу діяльність у своїх професійних сферах.

Процес змінення свідомості неможливо виміряти фізичними приладами. Ви просто набуваєте здатності бачити більше. Ви бачите причини вчинків, і ви бачите наслідки. Ви бачите, як можна скоригувати й виправити будь-які негармонійні прояви в навколишньому житті. І коли ви поступово звільняєтеся від будь-яких крайніх, негативних проявів у всіх сферах вашого життя, то ви тим самим позбавляєте від негативного впливу багато душ і, передусім, дітей і молодь.

М'яка музика, спілкування з природою здатні справити на душу дитини набагато більший позитивний вплив, ніж ви можете собі уявити. І так само, коли ви не турбуєтеся про те, яку музику слухають ваші діти і в якій компанії проводять свій вільний час, то тим самим ви ростите причини своїх майбутніх проблем.

Приберіть все непотрібне з вашого життя, те, без чого ви зможете існувати, і у вас з'явиться багато вільного часу для духовного розвитку, для спілкування, для медитацій.

Дуже прості речі, які ви можете зробити у вашому житті і які не тільки не вимагають великих фінансових витрат, але й звільняють вас від багатьох витрат, здатні привести до буквально революційних змінень у вашому житті, стрибка вашої свідомості.

Перегляньте свої традиції, свої звички й знайдіть у собі сили позбавитися всього непотрібного, і що не сприяє вашому духовному розвиткові.

Поради дуже прості, і їхнє здійснення приведе вас до гарантованого результату.

І ви можете задуматися та зрозуміти, що вам заважає здійснити ці прості поради. І відповідь на це запитання очевидна ‒ ваше его, яке знаходить тисячі причин і тисячі відмовок, щоб ви тільки нічого не міняли у вашому житті.

І ви тепер бачите вашого справжнього ворога. І вашого єдиного ворога. Ваше его, нереальна частина вас самих, є вашим справжнім і єдиним ворогом. Тому не шукайте ніяких ворогів навколо вас. Усе ваше оточення просто відповідає вам за рівнем ваших вібрацій.

І ті поради, які я вам даю, слово в слово збігаються з тими порадами, які я давав людям Землі в той час, коли сам перебував у втіленні на планеті Земля. Пройшли мільйони років. І я повторюю вам все ті самі поради слово у слово.

І якби я перебував на вашому місці, то я б згорів із сорому. Однак ви продовжуєте нічого не робити й продовжуєте тішити своє его. Ви ніколи не замислювалися, що вашому експерименту з вашою вільною волею може настати кінець?

Ви ніколи не замислювалися, що іноді садівник повинен обрізати сухі гілки й спалювати, щоб інфекція не поширювалася на здорові рослини?

І чи не настав той термін, коли ці роботи повинні бути проведені й проводяться вже?

У вас завжди є шанс повернутися на той Шлях, який призначений вам і який приведе вас Додому. Прошу вас: задумайтеся над моїми словами. Чи так вже багато чим вам треба пожертвувати, щоб звільнитися від всього, що заважає вам вирушити Шляхом?

Я ЄСМЬ Санат Кумара.