Учення про Будду й примноження свідомості Будди

Улюблений Кутхумі

14 червня 2005 року

Я ЄСМЬ Кутхумі, який прийшов знову.

Згідно з традицією, я дам Вчення. Однак ваше сприйняття цього Вчення може скласти трудність для вашої зовнішньої свідомості. Це Вчення про Будду. Про той етап вашого Шляху, якого ви неминуче повинні досягти і який буде вами досягнутий рано чи пізно.

Кожен з вас у своєму потенціалі може стати Буддою. Так само, як кожна насінина у своєму потенціалі може стати рослиною і, у свою чергу, приносити насіння.

Рівень свідомості ‒ це все, що відрізняє вас від Будди.

Одне насіння потрапляє у сприятливі умови й проростає дуже швидко. Інше насіння потребує значних зусиль для проростання. Однак ніколи не треба забувати, що ви всі перебуваєте в саду, де садівником є ​​сам Господь Бог. І Він є вельми дбайливим садівником. Тому, навіть якщо ваше становлення Буддою вимагає від вас дуже великих зусиль, ви все одно станете Буддою. Ви не можете не стати Буддою, тому що це природний і закономірний ступінь вашого розвитку. Зараз я не хочу зупинятися на тих душах, які не хочуть розвиватися та не хочуть іти тим Шляхом, який запланований для них. Ви знаєте, що насправді не все насіння проростає. І є певний відсоток насіння, яке не стає дорослими рослинами. Є певний відсоток серед рослин, які гинуть, так і не досягнувши стадії плодоношення.

Але ви маєте знати, до чого вам спрямовуватися. І ви повинні прагнути стати Буддою.

Насправді рівень свідомості Будди, коли ви його досягаєте, схожий на рослину, яка вступає у стадію плодоношення. І коли людська істота досягає рівня свідомості Будди, вона здатна наділяти своєю свідомістю мільйони істот, які перебувають на нижчих стадіях еволюційного розвитку. Це дуже схоже на розкидання насіння дорослою рослиною. Будда сіє насіння свідомості Будди в людських істотах. І це насіння якийсь час перебуває у прихованому стані всередині людської істоти. Але настає період часу, який обумовлений космічними термінами, і насіння Будди починає проростати в цiй людській істотi.

Будда сіє іскри свого Розуму в людських істотах. Підходить термін, і ці іскри Розуму починають проростати й ставати помітними. У кожному з вас прихована насінина Будди, іскра Розуму, яка посіяна у вашій істоті мільйони років тому за земними мірками. І зараз настає термін, коли ця іскра свідомості Будди починає проявляти себе.

Це не схоже на інтелект. І це не схоже на ваші здібності, які дозволяють вам існувати у фізичному світі. Це розум, який перебуває в вас і який тотожний з Божественним Розумом. Це те в вас, що дає вам можливість досягти Божественної стадії розвитку й стати Боголюдиною.

Так само, як насінина жертвує собою, щоб дати можливість з'явитися рослині, так само Будда жертвує собою, щоб дати можливість прорости насінню Розуму в мільйонах живих істот. Це вища самопожертва, на яку ви стаєте здатними, коли досягаєте рівня свідомості Будди.

Саме самопожертва найвищих Iстот Світла мільйони років тому привела до того, що людство набуло Розуму і завдяки цьому Розумові стало вирізнятися від тварин.

Ви отримали ваш розум в акті безмежної самопожертви, що був здійснений найвищими Iстотами Світла, які розчинили себе в людстві Землі в надії на те, що колись посіяне ними насіння проросте й дасть множення свідомості Будди. І замість семи найвищих Iстот Світла Всесвіт отримає мільйони Будд.

Таким чином відбувається розвиток, так примножуються заслуги.

Однак між тим етапом, коли насіння посіяне, і тим етапом, коли рослина стає здатною плодоносити, проходять строки, природні терміни. Для людства Землі ці терміни становлять не один мільйон років.

Божественна Алхімія така, що Істоти Світла, які спочатку пожертвували собою, щоб наділити людство Землі Розумом, розчинили себе в людстві Землі, у мільйонах життєпотокiв. І вони зможуть відновити свою ідентичність повністю тільки після того, як всі людські істоти, які на той час залишаться на Землі, досягнуть рівня свідомості Будд.

У кожному Вознесеному Владиці присутня іскра від більш високої Істоти Світла, і коли людина досягає рівня вознесеного стану свідомості, то вона здатна повернути ту іскру розуму, яка послужила закваскою в надрах її істоти й завдяки якій стався її розвиток. З кожним вознесінням Небеса радіють. Кожне вознесіння дає можливість набути щораз більшої  цілісності тим Великим Духам, які наділили людство Розумом мільйони років тому.

Однак коли людська істота досягає стадії розвитку Будди, то вона сама повторює той приклад, який подали великі Істоти Світла. І кожен Вознесений Владика, який досяг рівня свідомості Будди, має можливість наділити часткою себе тих індивідуумів, які ще перебувають у втіленні й з якими цей Вознесений Владика був кармічно пов'язаний, і з життям яких його історія існування на планеті Земля була дуже тісно переплетена.

Звичайно, ваш життєпотік має дати згоду на присутність у вас частки Вознесеного Владики.

Я скажу вам більше. Кожен пророк, посланник, месія мав всередині себе присутність більш Високих Iстот. Іноді це була не одна Iстота Світла, а кілька Iстот Світла. Присутність Iстот Світла всередині храму індивідуума, який перебуває у втіленні, обумовлена ступенем досягнень цього індивідуума. Ви не зможете витримати всередині себе Світло присутності Високої Сутності, якщо ви не готові, коли ви не досягли певного рівня чистоти ваших чотирьох нижніх тіл і, відповідно, якщо ви не маєте високого рівня вібрацій, відповідного високому досягнутому рівню свідомості.

Це знання, яке я сьогодні вам даю, не є новим знанням. І воно було відоме й викладалося у всіх знаних Школах Містерій і знайшло відгомін у багатьох книгах і наукових працях.

Усе змінюється, і настає етап, коли те, що було доступним далеко не всім просунутим учням, зараз стає доступним дуже багатьом. І тільки рівень вашої свідомості відділяє вас від можливості зрозуміти й повною мірою оцінити велич Творця. Його турботу про кожну живу істоту й ті можливості, що надає Закон цього Всесвіту для розвитку всіх душ, які населяють Всесвіт.

Я сьогодні розповів вам красиву легенду про Будд і примноження свідомості Будди.

Коли насінина проростає та коли рослина розвивається, вона стикається з безліччю перешкод на своєму Шляху розвитку. Це і посуха, і повінь, і пекуче сонце, і комахи-шкідники. Кожен індивідуум у своєму розвитку на планеті Земля стикається з багатьма перешкодами. Кожен індивідуум змушений долати безліч перешкод. Однак для того щоб вам рости у вашій свідомості, перешкоди вам необхідні. Ви стаєте Буддою тільки тоді, коли долаєте всі перешкоди. Ви стаєте Буддою тільки тоді, коли виходите у своїй свідомості за рамки ілюзорного світу.

А тепер найголовніше, про що я маю вам сказати. Це Вчення, яке ви отримали щойно, є іншим поглядом на падіння Люцифера й на падіння ангелів.

І на прикладі цих двох поглядів на одну й ту саму подію ви можете судити про те, наскільки людський розум здатний невпізнанно спотворити навіть найвищий подвиг Духа.

Воістину, кожен судить про все по собі, і кожен бачить у всьому свої власні недоліки.

Тому те, яку з двох легенд сприйме ваш зовнішній розум, буде підказувати вам дуже багато про вас самих.

Кожна подія, яка відбувається в матеріальному Всесвіті, має якість подвійності, дуальності. І чим вищого рівня досягає ваша свідомість, тим ви все менш і менш бачите негативного в навколишній дійсності й все більше й більше бачите позитивного, Божественного.

І коли ваша свідомість очиститься до достатньо високого ступеня чистоти, то ви з подивом виявите, що все навколо вас змінилося. І замість упалих ангелів, які вас оточували й з якими ви невтомно боролися, ви побачите людські істоти, які страждають і потребують вашої допомоги.

Але для того, щоб сталося перетворення вас і вашої свідомості, ви повинні бажати просуватися Шляхом, ви маєте підставляти себе під вітри перемін і не боятися нічого. Вам нічого не загрожує у вашому світі, крім нереальної частини вас самих, яка притягує у ваш світ всі негативні ситуації та обставини.

Я бажаю вам досягти просвітлення вже в цьому житті. Я та всі Вознесені Сонми готові служити вам і надавати всю необхідну допомогу.

Але ніколи не забувайте: неможливо надати допомогу індивідууму, який не просить про цю допомогу і який вважає, що він не потребує нашої допомоги.

Завжди пам'ятайте, що ви тільки діти в питаннях пізнання Божественної Істини, і на нинішньому етапі розвитку вашої свідомості навіть та Істина, яку я вам дав сьогодні, буде здаватися вам незрозумілою і такою, що насторожує. Але пройде всього лиш кілька років, і про цю Істину буде знати кожен школяр.

Я ЄСМЬ Кутхумі.