Відродження Росії, як Землі Матері, станеться дуже скоро

Улюблена Мати Марія

13 червня 2005 року

Я ЄСМЬ Мати Марія, яка прийшла до вас через цього Посланника.

Я рада нашій сьогоднішній зустрічі. Я особливо рада нашій сьогоднішній зустрічі, тому що з того моменту, як я приходила до вас востаннє, дуже багато що змінилося. І я дякую всім тим, хто весь цей час, що минув з моменту нашої зустрічі, увесь свій вільний час присвячував читанню Розаріїв. Я обіцяла прийти й подарувати вам троянду. Багатьох з вас я буквально засипала трояндами. І якби ви помічали те, що відбувається навколо вас, очима вашої душі, то ви б могли побачити, що вся кімната, у якій ви читаєте Розарії, буквально засипана трояндами.

Я дякую вам. І я дуже вдячна кожному, хто відгукнувся на моє прохання. Вся та енергія, яку ви безкорисливо віддавали мені, була спрямована мною на створення умов у вашому житті, які б дозволили вам досягти більшого розуміння, більшого усвідомлення подій.

Моя Любов до вас виливалася незмінно під час читання ваших Розаріїв. І я відчувала вашу Любов. О, ви не можете собі уявити те блаженство, яке я відчуваю, коли отримую вашу Любов у своє серце. Ваша Любов проникає крізь завісу й струмує подібно  до благосного фіміаму, огортаючи мене. Я завжди можу розрізнити, чиє серце посилає мені цю Любов, і я завжди можу послати своє благословення вашому серцю, вашому життєпотоку.

Будьте благословенні всі ті віддані й жалісливі серця, які знаходять час зупинитися серед суєти дня і дати мені вашу Любов та енергію Розарію. Давайте не будемо зупиняти цей потік Любові й цей взаємний обмін енергією між нашими октавами.

Уявіть собі, що кожна ваша молитва, звернена до мене, дедалі більше стоншує завісу між нашими світами. І є території на земній кулі, де сила ваших молитов зробила спілкування між нашими світами можливим настільки, що ви можете відчути мої дотики й пахощі троянд, якими я засипаю вас.

Улюблені, не зупиняйте ваші молитви.

Я як і раніш потребую вашої Любові й ваших молитов. Ви знаєте, що важливі події сталися на Землі, і я рада вітати тих з вас, хто досяг наступного етапу в розвитку вашої свідомості. І я рада тому, що дуже багато хто з тих, хто присвячував свій час читанню Розаріїв, змогли піднятися на цей ступінь. Мої молитви, які я возносила в цей час за вас, за ваших близьких, також проявили свою дію.

Зараз я звертаю свою увагу на землю Матері ‒ Росію. Ви знаєте, що Росія є тією країною, якій я надаю своє особливе заступництво. І моя присутність над Росією може бути посилена тільки в такому випадку, коли якомога більше синів і дочок цієї країни будуть виявляти мені свою увагу й віддавати мені енергію Розаріїв.

Ви знаєте, що немає у православ'ї традиції читання Розаріїв. Тому ті з вас, хто суворо дотримується православних традицій, можуть не читати Розарії, але вам достатньо подивитися на мій образ і послати вашу Любов, і я завжди буду відчувати це. Немає ніяких обмежень у Божественному світі. Всі обмеження ви вигадали самі, створивши традиції. Тому я прошу вас просто посилати мені вашу Любов.

Ви пам'ятаєте Серафима Саровського? Ви пам'ятаєте його служіння мені перед образом, зображеним на іконі «Розчулення»? Він навіть не читав молитов, але очі його наповнювалися сльозами, і він перебував в абсолютно блаженному стані Любові до мене. Серафим Саровський був одним з найвідданіших моїх служителів. І я досі згадую ті хвилини нашого спілкування з ним, які ми проводили вдвох у лісі.

Ви не можете собі уявити, яке це непередаване диво, котре дає нам Господь. За допомогою нашої Любові ми здатні розчинити будь-які перешкоди, що лежать між нашими світами. І немає нічого більш піднесеного, більш приємного й милостивого, ніж те спілкування, яке ми можемо подарувати один одному.

Ми стоїмо по різні боки від межі, що розділяє наші світи. Однак сама межа все стоншується та стоншується під впливом всепоглинаючої сили Любові. Улюблені, немає перешкод для сили Любові.

Любов здатна творити дива як у вашому світі, так і в нашому світі. І Любов є тією силою, яка має можливість проникати крізь завісу.

Коли вам видасться хвилинка й ви зможете віддалитися від вашої суєти й постати перед моїм образом, будь ласка, не думайте, що я десь далеко. Я чую щирий поклик вашого серця. І я там, де ви. Я чую кожне ваше слово, яке ви говорите мені. Незалежно від того, вимовляєте ви ці слова у вашому серці або вимовляєте вголос.

І якщо ви затамуєте ваш подих і придивитесь, ви можете навіть роздивитися мою присутність поруч з вами у вигляді легкої, ледь помітної хмаринки, або ви можете відчути тонкий аромат троянд, або ви можете відчути мої дотики до вас.

Я люблю спостерігати за вашими обличчями під час вашої молитви. І я іноді дозволяю собі підійти під час вашого читання Розарію та погладити вас або поцілувати.

Ви, багато хто, відчуває мої дотики й навіть намагаєтеся відігнати мене, як набридливу муху. О, якби ви тільки допустили у своїй свідомості думку, що це була не муха, а сама Мати Марія приходила, щоб поцілувати вас. Вам стало б дуже ніяково й смішно.

Наші  світи  розташовані набагато ближче один до одного, ніж ви можете собі уявити. І вже зараз під час молитов ви можете відчувати мою присутність. Немає більш близького Владики, ніж я, для людей Землі. Я відгукуюся буквально на всі ваші прохання. І мені дуже шкода, що іноді ваша карма настільки важка, що я не можу надати вам ту допомогу, про яку ви просите. Однак немає нічого неможливого для Бога. І коли ваше усвідомлення своїх минулих помилок станеться на новому рівні, можливо, рішення Кармічного Правління зміниться, і мені буде дозволено надати вам допомогу.

Я дуже рада тому, що вперше за останні 100 років я маю можливість щоразу частіше бути присутньою на Землі Росії. Моїй землі, якій я надаю своє особливе заступництво. Тому не втрачайте надії. Всі ваші молитви почуті, допомога поспішає на землю Росії. І ця допомога прийде в дуже короткі за космічними мірками терміни. Все зміниться. І відродження Росії, як землі Матері, станеться дуже скоро.

А поки, я прошу вас, не зупиняйте колесо молитви. І якщо ви не можете зважаючи на свою зайнятість приділяти молитвам багато часу, я думаю, у вас завжди знайдеться час і можливість кинути серед суєти дня погляд на мій образ або ікону й послати мені вашу Любов.

Це займе всього лиш секунди. Але якщо ви впродовж дня зможете посилати мені вашу Любов всього лиш декілька разів на день, це замінить для вас читання Розаріїв і молитов.

Завжди майте при собі мій образ. Носіть мій образ із собою в сумці, у ладанці. Завжди пам'ятайте, що там, де присутній мій фокус у фізичному світі, там я можу встановити свою присутність завдяки тій енергії Любові, яку ви мені посилаєте.

Потерпіть, улюблені. Недовго залишилося чекати. Вийдіть на світанку й відчуйте солодку мить, коли сонце ще не з'явилося з-за обрію, але вже все навкруги передчуває цю мить сходу Сонця. Ось зараз світ перебуває в цій точці очікування сходу Сонця. Сонця Віри, Сонця Любові, Сонця Надії.

І розквіт вашої свідомості точно так само неминучий, як світанок Сонця, який передбачає ваша істота.

Я ЄСМЬ Мати Марія,
яка завжди любить вас і чекає нашої зустрічі.