Ми вказуємо вам Шлях

Санат Кумара

15 березня 2005 року

Я ЄСМЬ Санат Кумара. Я прийшов. Стало традицією давати диктовки через цього Посланника. Ми продовжимо доти, поки не зміняться зовнішні або внутрішні обставини.

Надто велика рідкість - отримати при нинішньому стані у світі достатньо чистий провідник для сприйняття нашої інформації.

Ви стикнулися у своїй свідомості з деяким сумнівом при читанні цих диктовок. Дійсно, є певна відмінність у наданій інформації від того, як ця інформація подається через інших людей, посланників, які перебувають у втіленні.

І ця відмінність пов'язана з більшою відвертістю. Ми намагаємося не стільки дати інформацію в руслі старих вчень, отриманих вами за останній час, але намагаємося розширити ваше розуміння про тонкий світ. Будь-яка система світогляду, якою б стрункою вона не здавалася, лише приблизно, і дуже приблизно, описує тоншу реальність. Тому ми обрали інший шлях - давати інформацію, не прив'язуючись ні до якої конкретної, уже існуючої системи чи термінології. Як ви змогли помітити, ми не використовуємо майже ніяких термінів, які вже застосовуються в інших релігійних і світоглядних системах.

Розрахунок простий. Істина має бути викладена так доступно, щоб бути зрозумілою навіть дитині.

Ви помітили, яке ускладнення часом присутнє в тих чи інших системах. Так, будова  Всесвіту дуже складна й для людської свідомості на цьому етапі його розвитку навряд чи збагненна.

Тому, як би просто ми не намагалися викласти деякі речі, ви не здатні їх сприйняти. Тому ми обрали інший шлях. Це шлях, який просто дає напрямок вашій свідомості, який орієнтує вас у правильному напрямку. Коли ви знаєте, у якому напрямку вам рухатися, то ви зможете самі передбачити все, що вам необхідно взяти із собою в дорогу. Ви знайдете і духовні інструменти, які найбільш підходять вам, і духовні практики, і духовні методики. Але ви вже не будете блукати тут і там, тому що напрямок, внутрішній орієнтир, компас вашої свідомості має вірний напрям.

І цей напрямок задається дуже тонко й делікатно, щоб не викликати відторгнення вашою зовнішньою свідомістю. Ви помітили, що вся або майже вся інформація, що передається нами через цього Посланника, прийнятна вами. Ваша свідомість шукає протиріччя, шукає, за що може зачепитися ваш критичний розум. І не знаходить.

Тому що, чим вище рівень викладу Істини, тим важче знайти протиріччя.

Приклад може бути наведений такий. Ви бачите перед собою вершину ‒ Вершину Божественної Свідомості з блискучою білосніжною шапкою, яка її покриває. Але коли ви відправляєтеся в дорогу до цієї вершини, ви входите в ліс, блукаєте по ущелинах, видираєтеся на скелі, і ви вже не бачите вершини перед собою.

Це схоже на те, як ви потрапляєте у структуру будь-якої церкви чи організації зі своїми правилами, настановами, догмами. Вас буквально обплутує непролазний чагарник з догм і правил. Ніхто вже не пам'ятає, навіщо ці правила були встановлені, але від вас вимагають, щоб ви цих правил неодмінно дотримувалися, інакше ви будете або горіти в пеклі, або з вами трапляться всі уявлені у вашому світі біди.

Але якщо ви пам'ятаєте, постійно пам'ятаєте про ту Вершину Божественної Свідомості, до якої ви спрямовуєтеся, то ви пройдете крізь цей чагарник, що чіпляється своїми колючками за вас, і він не заподіє вам шкоду.

Так само, якщо ви входите в густий ліс, складений з догм століттями існуючих релігій, і ви вже не бачите за цими догмами й правилами навіть блакитного неба, ви згадуєте про Божественну Вершину, до якої ви прямуєте шляхом, і знаходите вихід із цього лісу .

Коли ви продовжуєте шлях і починаєте видиратисяпо скеляхі кам'яних ущелинах, складених з нових учень, молодих і ще дуже слизьких і хитких, то ви згадуєте про Божественну Вершину й отримуєте допомогу й підтримку у вигляді руки друга чи троса, спущеного вам вашими братами, які вже піднялися вище.

Ці диктовки не для тих, хто знайшов заспокоєння на лісовій полянці, біля струмка, наповненої щебетанням птахів і метеликами, що пурхають. Ці полянки подібні до тих вчень і сект, де вам навіюють, що ви маєте спрямовуватися до блаженства, перебуваючи у вашому світі, ви повинні всіх любити, проявляти тільки хороші людські якості.

Не може бути досконалості у вашому світі. І чим довше ви будете розігрувати із себе святих, тим більш болісному удару ви піддастеся. Удару, який розбудить вас від сну на чудовій полянці й спонукає вас іти на вершину, перемагаючи себе, перемагаючи свою недосконалість. У міру підйому будуть проявлятися всі ваші давні болячки, усі травми, отримані вами не тільки в цьому втіленні, але й у минулих.

Ви будете продовжувати рухатися вперед, долаючи біль від цих травм, забитих місць, ран, хвороб.

Наше завдання - дати вам шлях, дати вам вірний напрямок, а підете ви самі, кожен своєю індивідуальною дорогою.

Але, отримавши правильний напрямок, ви вже ніколи не заблукаєте.

Ми вказуємо вам Шлях до найвищої Вершини осягнення Божественної Реальності.

Ось Шлях. Ідіть. Дерзайте, тільки не зупиняйтесь у своєму розвитку.

Уперед!

Я ЄСМЬ Санат Кумара
з вами протягом всього вашого шляху.