Час змінився

Санат Кумара

4 березня 2005 року

Я ЄСМЬ Санат Кумара, і я приходжу в цей день для того, щоб повідомити світові про нову можливість, нову диспенсацію, яку Небеса вирішили вивільнити через нашого нового російського Посланника Тетяну.

Для багатьох буде несподіванкою такий поворот подій. І багато хто відчуває суперечливі почуття, читаючи це Послання.

Проте ми не змушуємо нікого вірити або не вірити тому, що буде сказано. Наше завдання ‒ дати вам ці знання, ваша вільна воля ‒ приймати їх чи ні.

Змінився час, і настала Нова Епоха. Світи наблизились один до одного. І те, що іще кілька років тому, навіть іще в минулому році здавалося нездійсненною мрією, зараз стає реальністю. Ми отримуємо можливість говорити через багатьох, і ми використовуємо цю можливість.

Ситуація на Землі продовжує нагнітатися. Підвищується рівень вібрацій планети. Нові енергії приходять на Землю. І більшість людства відчуває ці енергії у вигляді неможливості й безглуздості слідувати далі тими стежками блукання в пітьмі, якими воно слідувало довгі й довгі тисячоліття. 

Це виявляється як почуття незадоволення, сердечної туги й очікування чогось, що ось-ось має статися. Найбільш чутливі люди втратили цікавість до своїх звичних занять. Здається, що нічого з того, що раніш здавалося значущим і становило сенс життя, сьогодні не має жодного значення. Всі колишні заняття: пусте проведення часу з друзями, перегляд нескінченних серіалів, гонитва за новими дрібничками, здається, утратили будь-який сенс. Усе це нагадує святкову сухозлотицю, яка залишилася на місці проведення вчорашнього свята. Сьогодні все це  втратило всякий сенс.

Найбільш чутливі люди у своєму серці відчувають передчуття Нового Світу, того, що повинно прийти на зміну старому й віджилому. І як би людська свідомість не намагалася чіплятися за звичні життєві настанови, за традиції старого, будь то в релігійних, громадських або родинних традиціях, усе це буде зметено вітром прийдешніх перемін. І не має сенсу опиратися цим перемінам. Тому що все в цьому світі підпорядковано Божественним циклам. І вільна воля насправді обмежена часовими і просторовими рамками.

Людська смертна свідомість, що обмежена рамками матеріального світу, вважає, що все в цьому світі підпорядковано волі людини або волі людських лідерів.

Ні! Є час розкидати каміння. Є час збирати каміння.

Якщо ракова пухлина оселяється в людському організмі, то здоровий організм починає звільнятися від хворих клітин. Саме такий принцип діє в цьому Всесвіті.

Якщо будь-яка людська цивілізація стає зосередженою тільки на задоволенні особистих інтересів, коли вона думає тільки про отримання задоволень від цього світу, то така цивілізація підлягає знищенню, так само як ракова пухлина може бути видалена хірургічним шляхом.

І опір у такому випадку марний. Те, що не зможе засвоїти Нову Свідомість, - принципи Загального Блага, Добра, Співпраці, Богокерівництва - буде стерте з лиця землі, подібно до того, як недавні землетрус і цунамі знищили кілька сотень тисяч людей у лічені години.

Припиніть спрямовуватися до отримання задоволень у цьому світі. Є набагато більші задоволення, які доступні тим, хто відкриває своє серце й розум для вібрацій Вищих Світів.

Немає нічого за межами вас самих, у чому ви маєте потребу. Все Божественне знання та досконалість лежить всередині вас. Шукайте цей скарб у своєму серці, шукайте цей вхід до незліченних багатств, що містяться всередині вас.

Але за вхід доведеться заплатити. І ціна входу ‒ ваше его. Ви повинні розстатися з тлінною частиною свого я, з усіма накопиченнями свого електронного поясу, що буквально канатами прив'язують вас до Землі, до щільного плану цієї планети.

І та туга, яку багато хто з вас відчуває зараз, є вірною ознакою того, що ви втомилися від задоволень цього світу й ви готові до контакту з тонкими світами.

Усе, що вам необхідно, ‒ просто зробити вибір і зробити крок у безмежність, відмовившись від вчорашньої святкової мішури, зробити крок до реальності. Спочатку один, потім другий. І йти, не зупиняючись, до вашого реального Буття тим, ким ви дійсно є.

Немає нічого за межами вас самих, що втримує вас від просування до вищої реальності. Тільки ви самі втримуєте себе.

Невже ви не можете впоратися зі своїм двійником, блукаючим у цьому нереальному світі тисячі й тисячі втілень?

У вас немає іншого Шляху. Ви повинні або зробити крок до неминущої реальності, або припинити своє існування як індивідуальності. Здоровий організм сам позбавляється ракових клітин всередині нього. Образно кажучи, ви всі перебуваєте в животі в Бога, і ви думаєте, що Бог дозволить вам жити відповідно до вами придуманих законів. Ні, я кажу. Він просто звільниться від всього, що не відповідає Його Волі і Його Законові.

Подумайте про те, що я вам сказав. І я сподіваюся на зустріч з вами в майбутньому через цього Посланника або будь-якого іншого, хто підготує свій храм до прийняття мене в якості свого гостя.

Я ЄСМЬ Санат Кумара. Ом.